Neslihanbursa'nın Başarı Öyküsü 12 Kilo Verdi

btl14

HUZUR....
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2011
1.074
158
selam dert ortaklarım kader arkadaşlarım kilo zindanında hapis olmuş hemcinslerim (= :KK1: kilolu olmanın ne demek olduğunu bende çok iyi biliyorum..merdivenlerden inerken aa akrep nalan iniyo diye alay ederlerdi..yemeğe oturduğumda azda yesem sen okadarcıkla doydunmu derlerdi (= :KK56:hepsi sinir bozucu ve bir okadar gurur kırıcıydı..bende birgün hırs yaptım ve başarıcam dedim..benim göğüslerimde çok büyüktü ve sürekli büyüyodu90 bedenden 100e kadar fırladım..ilk baş onları küçülttürdüm bu sağlığım için gerekliydi..sürekli boyun ağrısı sırt ağrısı çekiodum çünkü..ameliyattan sonra beslenme düzenimi değiştrdim..herzamanki klasik şeyler işte..az yedim sık yedim..çok fazla spor yaptığım söylenemez..toplasan biay yürüyüp pilates yapmışımdır..veee 66 kilodan 54 kiloya inmeyi başardım..:KK19: ama bana faydası olan en önemli şey kesinlikle elma sirkesi..sabah akşam içtim..vücudumdaki antioksidanları onun sayesinde attım..herkesede öneriorum ve herkes memnun kalıyor..şimdi beni görenler hap falan mı yuttun diyolar ama sadece azim kızlar..sadece azim..fotolarımıda size cesaret olsun diye yüklüyorum vazgeçmeyin..kendinizide çok sıkmayın..yavaş yavaş kasmadan zayıflayın..ben herşey yedim..hiç sıkmadım kendimi:KK1: ayrıca kızlar nisanda düğünüm olucak ve düğünden sonra kapanıcağm için saçlarımı kapatıp koydum..umarım resimler anlaşılır..
$Photo-1081.jpg $Photo-1081.jpg $Nesli070.jpg bunlar şişkoyken
$DSC00517.JPG buda şimdiki çıtır halim :76:
hedefim 50 kg..göbeğim var ve ne yazıkki oda sadece 3 cm inceldi..daha fazlası için daha çok çabalamam gerekiyor..x-tra jel aldım bakalım faydası olucakmı (= kendinize güvenin ilk baş ve en önemlisi bu..

öncelikle tebrik ediyorum ciddi bir başarı :13:
şu elma sirkesinin bir ölçüsü var mı ne kadar suya ne kadar sirke katacaz acaba:26: benim de fazla kilolarım var daha 18 yaşındayım basen desen basen popo desen popo:KK25:

teşekürler cnm..elma sirkesini sabah akşam olmak üzere bir su bardağı içilebilecek ılıklıkta suya bir yemek kaşığı şeklinde koydum..başlarda 2 yemek kaşığyla başladım ama sonra azalttım..benm bu değişimimi gören annemde elma sirkesine başladı (= oda 60 kgdı..hafta sonu tartıldı 55.8 çıktı (= ben faydası olduğunu düşünüyorum..dünde ballı tarçına başladım bende 50 olmak istiyorum (=

Canım öncelikle tebrik ediyorum seni
Nekadar sürede verdin kilonu ve herseyden yedinmi
Yağı tuzu azalttnmı

Canım öncelikle tebrik ediyorum seni
Nekadar sürede verdin kilonu ve herseyden yedinmi
Yağı tuzu azalttnmı

cnm herşeyden yedim aklına ne geliyosa (= ama "tadına bak çekil" mantığı çok önemli..yağı azalttım ama tuzu azaltamadım çünkü tuzsuz hiçbişeyden tat alamıyorum (= cnm ben bi ara çok daha kiloluydum..bu hallerime yaklaşık 8 ayda kavuştum diyebilirim
Birde ballı tarçına başladım 3 gün oldu ondada gelişmeleri yazarım çok etkili olduğu söyleniyo bakalım (=

tebrik ederim canım
bu elma sirkesinin mideye zararı var mıdır sizce?

fizigin çok guzel olmu$! tebrikler, bende eskiden boyleydim ala ala bu hale geldim 69 kiloyum in$allah bende senin gibi zayiflarim, bu arada boyun kaç?
ve elma sirkesini yemeklerden ¨¨oncemi sonrami içtin?

başarından dolayı seni kutlarım cnm benimde kilom 66-67 arası ve inanılmaz derecede stresliyim çünkü diyete başlayamıyorum bunu düşündükçe çıldırıyorum az esemde işim gereğiçok hareketsizim buda zayıflamamaı etkiliyor. sen ne kadar sürede bu kiloyu verdiğn cnm.

tebrik ederim canım
bu elma sirkesinin mideye zararı var mıdır sizce?

cnm midesi çok hassas olanlar için nasıl olur bilemem ama aksine elma sirkesi faydalıdır ama bende başta biraz baş dönmesi yaptı bi aç gün tansiyonumu düşürdü ama sonra düzeldi vücudum alışkın olmadığı için başta böyle bişey yaşamıştım ama bi mide sorunu yaşamadım tatlım

offf hiç sanmıorum ama darısı başımaa maşallahhhh harikaaa!
başta olumsuz yaklaşırsan hiç olmaz cnm önce dediğim gibi inanmak çok önemli..niye bukadar kötü düşünüosunki?

fizigin çok guzel olmu$! tebrikler, bende eskiden boyleydim ala ala bu hale geldim 69 kiloyum in$allah bende senin gibi zayiflarim, bu arada boyun kaç?
ve elma sirkesini yemeklerden ¨¨oncemi sonrami içtin?
saol cnm boyum 1.63..elma sirkesini sabah aç karnına içtim..içtkten sonra en az yarım saat eğer vaktin yoksa 20 dk bişey yeme üzerine akşamda yatarken içtim aç tok dikkat etmedim
başarından dolayı seni kutlarım cnm benimde kilom 66-67 arası ve inanılmaz derecede stresliyim çünkü diyete başlayamıyorum bunu düşündükçe çıldırıyorum az esemde işim gereğiçok hareketsizim buda zayıflamamaı etkiliyor. sen ne kadar sürede bu kiloyu verdiğn cnm.

saol cnm sende benm gibiymişsin bende diyet kelimesi bile beni acıktırıyodu..dediğim gibi asla diyet diye bişey düşünmedim..sadece azar azar herşeyden yedim..en azından bişeyleri başarmak istiosak bunu yapmalıyız kızlar biraz mücadele gerekiyor..benmde çok fazla spor yaptığım söylenemez ama hareketsiz bi insanda değilim..evde sürekli bişilerle uğraşırım..en fazla 2 hafta gün aşırı yürüyüş yapmışımdır..birazda sabahları plates yaptım okadr yaklaşık 8 ay falan sürdü cnm kilo vermem

öncelikle bravo gerçekten..kilo vermek irade ve azım işi bence bunu başaranları takdir etmek gerek cıdden...bu elma sirkesi işi gerkeçten doğru sana ınanıyorum çünkü annemde bununla 15kilo verdı...buyuk ılık suyua bıraz döküp içiyordu yavaş yavaş 2ay gibi sürede inanılmaz resmen eridi görmesem ınanmazdım yanı.ama yemesınede dıkkat ettı...ama nasıl içiyor o sirkeyii anlamıyorum ben çok kötü oluyorum:KK43: sen nasıl içtin tiksinmiyomusun ?

öncelikle bravo gerçekten..kilo vermek irade ve azım işi bence bunu başaranları takdir etmek gerek cıdden...bu elma sirkesi işi gerkeçten doğru sana ınanıyorum çünkü annemde bununla 15kilo verdı...buyuk ılık suyua bıraz döküp içiyordu yavaş yavaş 2ay gibi sürede inanılmaz resmen eridi görmesem ınanmazdım yanı.ama yemesınede dıkkat ettı...ama nasıl içiyor o sirkeyii anlamıyorum ben çok kötü oluyorum:KK43: sen nasıl içtin tiksinmiyomusun ?

hiç tiksinmiyorum canım :KK61: ama aktarlarda satılanlardan alın..markettekiler daha kesin oluyo..öncelikle elma sirkesi zayıflatıo demiorumama doktorların dediği gibi çok yardımcı oluo..annende bunu onaylamış zaten..benm annemde içmişti 5 kilo verdi bi ayda (=

X