Neva color boya

Nevali

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2020
304
122
37
Kızlar günaydın,
Elimde 3 tane neva color açık kumral 1 tane imci sarı tüp boya var 2 tane 20 volüm açıcı 1 tane 30 volüm açıcı var
Bunların hepsini karıştırıp boyasam diyorum olurmu saçlarım şuan koyu sarı dip boyamda baya geldi kuaföre para vermek istemiyorum bayramda yakın evde kendim boyayım istedim daha öncede kendim boyuyordum ama kutulu hazır boya kullanıyodum bu şekilde tüp boya alıp karıştırmamıştım sizce olurmu

Siz saç boyamayı oyun sanıyorsunuz herhalde. Açıcılarla, boyaları mı karıştıracaksınız? Açık kumral ile sarı karıştırmanın ne anlami olacak? Karışım dediğiniz beyazlık kapatmak icin olur, küllü ya da sıcak alt ton vermek için olur. Ben ne yapmak istediginizi anlamadim. Saçlarınızdan nefret ediyor olmalısınız.

Siz saç boyamayı oyun sanıyorsunuz herhalde. Açıcılarla, boyaları mı karıştıracaksınız? Açık kumral ile sarı karıştırmanın ne anlami olacak? Karışım dediğiniz beyazlık kapatmak icin olur, küllü ya da sıcak alt ton vermek için olur. Ben ne yapmak istediginizi anlamadim. Saçlarınızdan nefret ediyor olmalısınız.
Saçlarımdan nefret etmiyorum daha öncede bu şekilde defalarca boyadım sadece tüp boya kullanmadım oyun oyun parkında olur ayrıca komik bulduğun şey ne bende onu anlayamadım açık kumralla sarıyı karıştırıp iksir yapıcam anlamı bu bildiğin bir şey yoksa akıl verme istersen

Saçlarımdan nefret etmiyorum daha öncede bu şekilde defalarca boyadım sadece tüp boya kullanmadım oyun oyun parkında olur ayrıca komik bulduğun şey ne bende onu anlayamadım açık kumralla sarıyı karıştırıp iksir yapıcam anlamı bu bildiğin bir şey yoksa akıl verme istersen
Bildiğim şey bu karışımın bir işe yaramayacağı. Yeni saçınız hayırlı olsun. İyi bayramlar.😊

X