Nihayet Doğurdumm ömerim kucagımda

gozun aydın allah analı babalı buyutsun saglıkla yasasın bebegın... darısı bızlere ınsallah...

gözün aydın arkadasım darısı benim ve benim gibilerin allah uzun ömür versin hepinize.

:)) gözün aydın canım çook sevindim allah analı balaı büyütsün, siteyi açarken ilk sen geldin valla aklıma ne oldu doğdumu acaba diye düşündümopuyorumnanaktan, doktordan hastaneden memnun kaldınmı canım.

masallah masallah kolay ve zamanında dogumu Allah hepimize nasip etsin:))

sağlıkla mutlulukla analı babali buyusun Ömer:))

canım, gözün aydın, allah güzel kaderler yazsın yavruna. hayırlısıyla bizleri de kurtarsın inşallah....

Allah analı babalı büyütsün sağlıklı uzun ömürler versin inş. Darısı normal doğum isteyenlerin başına :)

canım bu sayede bende bilgilenmiş oldum.benimde hiç ağrım sancım olmadan 5 cm açılma olmuştu.ve bende çok zor bi doğum yapmadım.2 saat içinde olup bitti herşey.rabbim ikincisindede öyle kolay nasip eder inşallah.yavrunuda allah analı babalı büyütsün.hep mutlu olsun inşallah

sezencım umarım bebğin,hayır ve uğur getirir evinize,sağlıkla büyür inşllhh...maşallahh çok şanslısn,inşllhh benım de açılmam bu şekilde olur...çok geçmiş olsun..,hayırlı olsun..

herkeze çok çoooooook teşekkür ederim çok saolun içten dualarınız için
dilerim hepiniz sağlıkla kucağınıza alırsınız bebeklerinizi

çok başka bişiy bu duygu oğlum doğduktan sonra eşime daha bi düşkün oldum ve daha duygusallaştım bebeğim ağladıkça bende ağlıyorum dayanamıyorum

sezencim gözün aydın saglıklı mutlu bi ömür geçirsin inşaallah ömerin.
artık tecrübelerini unuttuklarını iyiki almışım yapmışım dediklrini de bizimle paylaşırsın.

Hayırlısı olsun canım Allah sağlıklı uzun ömürler nasip etsin darısı başımıza inşaallah

böyle güzel finalleri okumak çok mutluluk verici.Sezen Allah gönlüne göre vermiş, Allah Ömer'iniz le birlikte sağlıklı mutlu, huzurlu bir hayat geçirmek nasip etsin.ınşallah darısı bizlerim başına olsun canım gözünüz aydın olsun..

Gozun aydin...Anali babali buyutun hayirli evlat olsun insallah..Ilk seni bekliyorduk dogum için ama 5 inde yaptigina gore benden sonra dogum yapmissin.. :)))Cok sevindim adina....

maşallah... herkesin doğumu böyle sorunsuz geçer inşallah...güle güle büyütün ...

Sezen geçmiş olsun Rabbim anne ve babası ile sağlıklı huzurlu bir ömür nasip etsin.Doğumunun kolay olmasına sevindim.İnş.dikişlerinde kolay toparlanır bende normal doğum yaptım 12 ağustosta oldu doğum yarın 1 ay olacak ama hala açıklık var dikiş yerimde 1 haftaya ancak kapanır Tüm hamile arkadaşlarada Mevlam bizim gibi sorunsuz güzel doğum nasip etsin inş. Allah'a emanet olun

canım hayırlı olsun,sağlıkla büyür inşallah yavrun.şimdi gördüm ben de sana yazacaktım.ben de ev taşıdım hamile halimle :) ancak girebildim nete.

X