Nihayet Doğurdumm ömerim kucagımda

Sezen

O, Artık Anne:))
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
1.268
16
:1hug:a.s. bilenler bilir rahim ağzı yetmezliğinden erken doğum tehlikem vardı ve 37. haftamda yapılan çatı muaynesinde rahim ağzım 4 cm açılmış oldugunu öğrenmiştik sancısız agrısız açılma bunun tek sebebi diğerlerine göre kısa ve incecik olan rahim ağzımdı ve bunun sayesinde çok kolay bir doğum gerçekleştirdim 40+3 te sabah 9 da kontrolüm vardı doktorum son muayneyi yapıp ne yapılması gerektiğini konuşucaktık amasahura kalktıgımda sancılandım ve sabah 5 te hastaneye giittim 6:53 tede oğlumu kucagıma aldım
doğumum normal oldu

rahim ağzı yetmezliği yaşayıp sonuna kadar gittiğime hala inanmıyorum darısı tüm bu dertten muzdarip olanların başına

tabi bizim şansımız oğlumun kanala bi türlü inememsiydi çünkü 4 cm açıklıkla indiği gibi doğum başlardı

aabeyazmelek

YA HAY YA HALIK
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2008
5.316
5
canım benim çok sevindim sagsalim kurlulmuşsun gözün aydın allahım analı babalı büyütmayi nasip etsin canım benim...

office

Ben sizden değilim...
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
9 Eylül 2007
21.515
67.214
hayırlı olsun canım. allahım sağlıkla büyütmeni nasip etsin oğluşunu a.s.

bitanem_benim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2009
13
0
ayy canım benim çok sevindim maşallah canım oğluşuna ALLAH analı babalı büyütsün inşallah darısı bizim başımıza inşallah

bulut

Allah büyüktür..
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2008
747
3
Ne güzel Allah sağ salim bebiğini kucağına almayı nasip etmiş sana darısı bizlerin başına inşallah

sabihase

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2009
57
1
hayırlı olsun canım benim Allah oglunuza ve size birlikte mutlu bir ömür nasip etsin. darısı bizim başımıza inşallah

brcsrkn

annesinin kuzusu
Kayıtlı Üye
18 Mart 2009
848
7
Canım gözün aydın Allahım analı babalı büyütsün ınşallah darısı bizlerin başına Hayırlısıyla bizde bebişlerimizi kucaklarız

cmr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2009
378
4
canım hayırlı olsun, Rabbim analı babalı büyütsün inşallah.

darısı bizim başımıza artık

bebeto

aşksın sen cansın sen
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
482
55
allah analı babalı büyütsün canım darısı biz bekleyenlerin başına inşallah bizde senin gibi sorunsuz bir doğum yaparız:Saruboceq:

beryal

rabbimMELEKLERİMİ yolladı
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2009
8.124
64
rabbim sağlıkla büyütmek nasip etsin .tebrikler.

_sevda_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2009
168
1
allah analı babalı büyütsün... çok geçmiş olsun .... maşallahh :ecrin_bebek:

megryann

Aşkımın aşkı....
Kayıtlı Üye
20 Mart 2009
5.913
36
Geri sayım yaparken en sonunda finale ulaşmışsın.Rabbim analı babalı büyütsün inş.