nikah davetiyesi magnet nasıl olur?

viole

viole
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2009
3.344
32
arkadaşlar bir kaç nikah davetiyesi gördüm magnet şeklinde hoşuma gitti ama nasıl olur sizce ?fisfisfis

Eklentiler

• $fgince_davetiye.jpg
    $fgince_davetiye.jpg
    14,3 KB · Görüntüleme: 1.868
Çok orjinal, beğendim. Ben evlenirken olsaydı kesin böyle bir davetiye seçerdim.

Benim nikah şekerim magnet şeklindeydi canım, ucuna bir delik açıp oraya nikah şekerlerini bağlamıştık.Çok güzel olmuştu, kendimizi de biz çizmiştik bilgisayarda.Herkes alığ buzdolabına yapıştırmıştı.Bir de saat şeklinde nikah davetiyesi görmüştüm ben, saat küçük analog bir saat, yuvarlak eski tipli, gerçekten de içine pil koyunca çalışıyor. Nikah saatine ayarlamışlar.Ucunda da kart vardı yanılmıyorsam saati unutmayın diye :)

Bence çok ama çok süper oluyor opuyorumnanaktan

Viole'cim senin gönderdiğin çeşit de çok güzel bayıldım. Daha önceden gördüklerimden çok daha güzel. Ben de bu tarz bir davetiye istiyorum. Ama benim daha var tabii :kedi:

mmagnet şeker güzel de
bunda isimler yazıo ya
i süre sonra kullanılmaz bence
ama orjinal fikir
şık durur

bencede çok sık bende 100 adet alıp yakın akrabalara ve arkadaşlara dagıtmayı düşünüyorum hem anı olur hemde çok esprili
ama kimse dolabına yapıştırmaz diyenlere katılmıyorum zaten yakınlara verilecek bir ürün bu o yüzden herkez severek takar buzdolaplarına...

bencede çok şık ya ben beğendimm bu bi davetye sonuçta ister assın ister asmasın
ama ben boyutlarını merak ettim kaç cm'dir acaba tabi fiyatı önemli :) bu konularda fikri olan varsa bilgilendirirseniz sevinirim :KK34:

X