Nikah Nikah elbisemmm :)

ooo Hiloşum nikah elbisesi de alınmış düğünde nikah yapmıcakmıydın canm ayrı mı yapcan sende.:KK23:elbiseni beğendm canm bu arada baya zayıfladın mı sen yaw :nazar: elbisene renk katmayı düşünüyon mu çok güsel olur renklendirirsen bu arada aramızda 2 gün yokmuydu :KK53:

Fatoşşş seni dinledim kızz, pudra stiletto bir ayakkabı aldm sade, işe de giyerm sonra dedm; kayınvalideyle bayramlık alıyorduk ayakkabı falan dedi ben de hem nikaha hem bayrama işe falan giyerm diye düşündm bu tarz sade bi ayakkabı aldım:

$thumb2.jpg

Bi de minik bi portföyü var aynı deriden pek şirin :KK17:

Fatoşşş seni dinledim kızz, pudra stiletto bir ayakkabı aldm sade, işe de giyerm sonra dedm; kayınvalideyle bayramlık alıyorduk ayakkabı falan dedi ben de hem nikaha hem bayrama işe falan giyerm diye düşündm bu tarz sade bi ayakkabı aldım:

Eki Görüntüle 1188565

hehe Hiloşumm çok güsel olcak canm iyi yapmışsın çok yakışcak elbisenede rengine bayıldımmm:KK16:sade olması da çok mantıklı zaten canm elbisende detay var gül gibi şapkan hareketli ayakkabın sade oldumu fıstık çok yakışcak ohhh günlükte giyilir :128::KK54:

Eki Görüntüle 1188565

naptınız kayınvalideciğinle bakalm antalyadamısın yarın mı gidiyonuz haberlerni bekliyom bak he nikahla ilgili çoook az kaldııı :KK52::KK52::KK52:

hehe Hiloşumm çok güsel olcak canm iyi yapmışsın çok yakışcak elbisenede rengine bayıldımmm:KK16:sade olması da çok mantıklı zaten canm elbisende detay var gül gibi şapkan hareketli ayakkabın sade oldumu fıstık çok yakışcak ohhh günlükte giyilir :128::KK54:

naptınız kayınvalideciğinle bakalm antalyadamısın yarın mı gidiyonuz haberlerni bekliyom bak he nikahla ilgili çoook az kaldııı :KK52::KK52::KK52:

Sağol canmmm :KK16::KK16::KK16:

Valla napalım baya gezdk canım ya, ıvır zıvır alışverişlerim bitti tamamen; kınadan tut düğündeki aksesuarlarıma kadr yani.. artk ev kaldı, bir de damatlık :KK34: evin de duşakabini dolapları falan yapıldı boyası yapıldı şimdi yarından itibaren de eve çalışyoz :KK34:

Bu arada canm nikah elbisesinde de küçük bi sökük falan bir şeyler gördü annemler, onu da bir götürebilirim bugn belki, değişme ihtimali var yani ama ben sana foto koyarm sonra zaten :KK34:

Sağol canmmm :KK16::KK16::KK16:

Valla napalım baya gezdk canım ya, ıvır zıvır alışverişlerim bitti tamamen; kınadan tut düğündeki aksesuarlarıma kadr yani.. artk ev kaldı, bir de damatlık :KK34: evin de duşakabini dolapları falan yapıldı boyası yapıldı şimdi yarından itibaren de eve çalışyoz :KK34:

Bu arada canm nikah elbisesinde de küçük bi sökük falan bir şeyler gördü annemler, onu da bir götürebilirim bugn belki, değişme ihtimali var yani ama ben sana foto koyarm sonra zaten :KK34:
zor kısmı bitti canm işte ıvır zvırlar oyalıo zaten bi taç için bile bi gün harcayabiliyon mesela düğünde detay kınada detay çok hallettin artık ohh düğer büyük eşyalar kaldı artık evnde hazır olduğuna göre bşeycik kalmadı he gidincede onu hallettin mi kafan rahat olur

hayda iyiki farkettiniz canm git baklm olmassa değiştirirsin ya her türlü güsel olcağın için sıkıntı olmaz :KK16:
:nazar:
tabisi canm resim bekliyorum :KK54:

zor kısmı bitti canm işte ıvır zvırlar oyalıo zaten bi taç için bile bi gün harcayabiliyon mesela düğünde detay kınada detay çok hallettin artık ohh düğer büyük eşyalar kaldı artık evnde hazır olduğuna göre bşeycik kalmadı he gidincede onu hallettin mi kafan rahat olur

hayda iyiki farkettiniz canm git baklm olmassa değiştirirsin ya her türlü güsel olcağın için sıkıntı olmaz :KK16:

Aynen canm oyalıyo cidden ama daha düğüne kadr bitmez iş cidden:KK1: daha bi de taşınmam var benm :KK1: aynen canm ya bi ayakkabı dert oluyo bazen, gelinlik kafada tamamdı mesela ama ayakkabısına kaç mağaza dolaştm :KK1:

Öyle tatlım kısmet yani bakalm fotoda görürsn :KK1:

çok seksi. :KK23:

ama bence güzel bir korse giyin göğüs altından bacağa kadar inen. çünkü çamaşır izini fazlalıkları falan belli etmiş. korseyle güzel durur.

çok seksi. :KK23:

ama bence güzel bir korse giyin göğüs altından bacağa kadar inen. çünkü çamaşır izini fazlalıkları falan belli etmiş. korseyle güzel durur.

Son halim ve aksesuarlarımm sağolun kızlarr :KK16: şimdi tam odu :nazar::KK17::KK54::

$IMG_1568.jpg

$IMG_1579.jpg

$IMG_1576.jpg

Eklentiler

• $IMG_1568.jpg
    $IMG_1568.jpg
    47,6 KB · Görüntüleme: 112
Son düzenleme:
eveeeet şimdi tam oldu ve çook güsel oldu Hiloşum ya herşey çok uyumlu Allahım ya eldiveni de vaaa bende istiyoommmmmm:KK16:
:KK16:

maşşallah canm Allah mesut bahtiyar mutlu musmutlu etsin inşallah :21::KK54:

Evetttt ben de hepsini deneyince bayildm Fatosum cok sagolll :)) her animzda beraberz :KK66:))

Kiz ben de arastira arastira buluyorm valla :)) ama kesinlikle istesen yollardm ben de bilmiyodm ki eskiden :))

Amin canm sizi de etsn insallahhh :))

Evetttt ben de hepsini deneyince bayildm Fatosum cok sagolll :)) her animzda beraberz :KK66:))

Kiz ben de arastira arastira buluyorm valla :)) ama kesinlikle istesen yollardm ben de bilmiyodm ki eskiden :))

Amin canm sizi de etsn insallahhh :))

evet canm alıştık bişey olunca haber vermeye evlennce kopmayz inşallah ben zaten işten giriyom hep emekli olana kadr burdayım :)
biliyom canm şaka diom gerçekten çok güsel oldu herşeyin :nazar:
amin canm amin :KK16:

evet canm alıştık bişey olunca haber vermeye evlennce kopmayz inşallah ben zaten işten giriyom hep emekli olana kadr burdayım :)
biliyom canm şaka diom gerçekten çok güsel oldu herşeyin :nazar:
amin canm amin :KK16:

Çok sağol Fatoşum benmm :KK16: Aynen takipteym seni paylaşcaz her şeyimizziii :KK16::nazar:

evet ilk resimdekinden daha hoş kuzummm :nazar: maşallah sana ne güzel zarif ve şık seçimler yapmışsınnn:KK16::KK9: şayet bir gün evlenirsem elimden çekeceğin var cimcimemmm ilk sana danışacağım kesinleşti:KK76::KK76: hep böyle mutlu ol canım benimmm:KK16:

:KK9::KK9::KK9: sağol ablacım her zman beklerim danışmanlığa hazırım artıkk :21::KK1:bence adın silinir sen de yavaştannn gelin olur gidersnn :KK1: ben de oynarım :21:

X