Nikah Şekeri Mevzusu

Ben çıktı alıp zimbalamistik hemde düğüne 2 gün kala babam ve insanlıkla yapmıştık bide gorumcenize ne nikah askerinden böyle insanlara gicik oluyorum kendi yaptirsa sana sorcam sanki sinir sey

Ancak bu üstünde ki etiketleri nasıl tasarlayıp nerden bastırabilirim bilgisi olan varsa yardım ederseniz sevinirim

Sırf senin için yarım saattir nette araştırma yapıyorum. Beynim şişti kırk siteye girmekten :KK45: Ama aradığımı buldum. Burada link veya site paylaşmak yasak mı bilmiyorum ama farklı ölçülerde şahane örnekler buldum. İstediğini seçip, dilediklerini yazıp pc ye kaydediyorsun, ve doğru bir yazıcı merkezine gidip, misafir adedine göre bastırıyorsun.

Link paylaşmak serbestse, buradan paylaşayım. Yok değilse nasıl vericem linki :deli: Ay bi yol gösterin, işi hallolsun.

Sırf senin için yarım saattir nette araştırma yapıyorum. Beynim şişti kırk siteye girmekten :KK45: Ama aradığımı buldum. Burada link veya site paylaşmak yasak mı bilmiyorum ama farklı ölçülerde şahane örnekler buldum. İstediğini seçip, dilediklerini yazıp pc ye kaydediyorsun, ve doğru bir yazıcı merkezine gidip, misafir adedine göre bastırıyorsun.

Link paylaşmak serbestse, buradan paylaşayım. Yok değilse nasıl vericem linki :deli: Ay bi yol gösterin, işi hallolsun.

Üye özel mesaja kapalı değil sanırım.
Üye ismine tıklayın, ordan özel mesaj at'a tıklayın, ordan link verebilirsiniz. Link vermek yasak mı tam bilmiyorum. Bazen reklam diye sorun olabiliyor.

Etiketleri siparis vedigin yerde zaten yapistiriyolar bende nette vermistim..bu gorumceler kayinvalider herseye nane olmaya bayiliyo

Herkesin düşüncesi farklı tabiki ama gerçekten gereksiz değilmi bunlar ya
Bir banamı çok saçma geliyor :110:
Benim için düğünün tek önemi o gün eğlenmiş olmam gerisi ıvır zıvır :KK53:

Üye özel mesaja kapalı değil sanırım.
Üye ismine tıklayın, ordan özel mesaj at'a tıklayın, ordan link verebilirsiniz. Link vermek yasak mı tam bilmiyorum. Bazen reklam diye sorun olabiliyor.

Ben buraya ilk üye olduğumda bir konu hakkında bir üyenin fikrini almaktı amacım. Ama özel mesaj gönderememiştim. Yanlış hatırlamıyorsam, forumlarda yazılmış belli bir mesajınız olmalı gibi bir mesaj gelmişti, gönderememiştim özel sorumu. O yüzden hiç denemedim bile bu üyeye özel mesaj atmayı :KK53:

Şimdi sizin cevabınız üzere yazdım özel mesajı, gitti :halay: İnşallah içine sinecek bir etiket yapabilir. Teşekkür ederim cevabınız için :sampiyon:

ben yegenimin dogumsekerlerini kendim yapmistim bilgisayarda istediginiz sekilde ne yazmak istiyorsaniz yazin sonra bir ozalite gidip yapiskanli kagita cikartmak istiyorum derseniz yaparlar benim boyutu biraz buyuktu 15 taneye 1.5 tl verdim

Ozalit neresi acaba

bulunduğunuz sehri bilmiyorum ama istanbulda iseniz bulursunuz mutlaka benim oturdugum semtte cok sayida var mesela ozalit basim yeri oluyor int yazarsaniz cevrenizde bulursunuz mutlaka

Sadece etiketleri nasıl yapacağız diye soruyorsanız. İnternet sitesi var ben kizlarimin mevlüt şekerlerinin stickerini oradan beğenip kendim tasarladim. Renkli çıktılarını alıp, kesip şekerlerin üzerine zimbaladim

hem çok kaliteli nikah şekerleri, hem de bebek odası için kulp modelleri bulabilirsiniz

Son düzenleyen: Moderatör:
hem nikah hem düğün şekerlerimi kendim yaptım.
çeşitli programlarla kendine bi isimlik belirleyebilirsin çerçeve falan. örneğin , ali & ayşe, tarih güzel bir tasarım yapabilirsin.
ardından bunu A4 kağıt boyutunda okunabilecek büyüklüklerde yerleştir. kırtasiyelerden kalın kağıt al bastıracağın. ve yazıcıda bu kağıda bastır. sonra da kes. etiketlerin hazırr <3

yapcağın şekerlerin dışına toplu satılan tüllerden alabilirsen etiketlerini sıcak silikonla ya da zımbayla kolaylıkla tutturabilirsin.

organizasyon şirketleri çok cuzi bir ücrete istediğin beğendiğin modeli yapıyorlar

Görümceyi karalamak için yazıp sonra da ben yaptırmak istiyorum nasıl yaptırabilirim diye de bağlamışsınız. Görümceniz yapmak zorunda değil evleneceğin damat kişisi nerede bu arada? internetten araştırın ya da çarşınıza gidin evlilik için satılan eşyaların olduğu yerlerde satılıyor anneniz falan yok mu fikir verecek? artık çevrenizdeki insanlardan beklentiyle evlenmeyin.

X