Söz, Nişan, Kına, Düğün, Ev Alacakların Defteri Gelin Masaya Yatıralım!!!

Canım ben şeyi anlamadım, kahveyi bi şirkete mi yaptırıyorsun?
hayır şirkete yaptırmadım,,, kına gecemde yaklaşık 60 kişi geldi belki daha fazla,, iki tane elektrikli cezve vardı,, birde ocakda yapıldı,,,, sanırsam 2 fincan takımıda birilerinden istedik,evdede 6 takım vardı herhal,,, ,,2 kuzenim ile yengem sağolsunlar kahve yaptılar,,,, iki kişide servisi yaptı,,,, herkese türk kahvesi ikram edildi,,, masraf olarak 20 tl yazdım çünkü kahve falan alıcaksın diye,,,, yani yapabilirsen şık oluyor,,,

hayır şirkete yaptırmadım,,, kına gecemde yaklaşık 60 kişi geldi belki daha fazla,, iki tane elektrikli cezve vardı,, birde ocakda yapıldı,,,, sanırsam 2 fincan takımıda birilerinden istedik,evdede 6 takım vardı herhal,,, ,,2 kuzenim ile yengem sağolsunlar kahve yaptılar,,,, iki kişide servisi yaptı,,,, herkese türk kahvesi ikram edildi,,, masraf olarak 20 tl yazdım çünkü kahve falan alıcaksın diye,,,, yani yapabilirsen şık oluyor,,,
Anladım canım, maşallah ya ne kalabalık olmuş hayırlı olsun :)
Bizde bi 20 kişi falan vardı biz de bi cezveyle bi kahve makinesiyle yetiştirdik hepsini

ay yok canım ne seçiciliği, yükselebileceğimiz ama tabandan başlayabileceğimiz her iş kabulümüz :) ben banka sınavına girdim geçen hayırlısı bakalım :)

Ayy kızlar hepimize hayırlı olsun. Benim de 1 ay kadar önce nişanım vardı. Ağustos'da evleneceğim inşallah. Gelinlik modelleri bakmaya başladık annemle. Ama herşey ne kadar pahalı böyle? Gelin, düğün dendiğinde herkes 2 katına çıkarıyor fiyatları biliyorum ama bu kadarıı tahmin etmemiştim.

İstanbul'a geldik belki uygun bir şey buluruz diye, Oleg Cassini'ye gittim. Bir de Kadıköy'de ki gelinlikçileri şöyle bir gezdik. Uygun fiyatlı bir şeyler bulunamıyor mu? Kaçış yok mu bu masraflardan??

X