Niran Ünsal yılbaşında sahneye perukla çıktı

ema1

Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr
Pro Üye
10 Ağustos 2009
26.008
18.155
Niran Ünsal yılbaşında sahneye
perukla çıktı
“Açılmak şeytana hizmet etmektir”
diyen ve tesettüre giren şarkıcı
Niran Ünsal yılbaşı programında
sahneye perukla çıktı.
Cuma, 01 Ocak 2016 12:35

Niran Ünsal, yılbaşı programı için
Bodrum’da limitsiz alkol sunan bir
mekanda sahne aldı ve sahneye
perukla çıktı.
Cumhuriyet’in haberine göre Ünsal,
"Tabi ki türbanla sahneye
çıkmıyorum. Dünyada da,
Türkiye'de de hiçbir sahne sanatları
ve görsel sanatlar ile ilgilenen ve
gerçek anlamda inancını yaşayan
insanlar, türbanla sahneye
çıkmıyorlar. Dolayısıyla ben de
çeşitli peruklar, aksesuarlar ile
sahneye çıkıyorum. İşimi yapmaya
devam ediyorum" dedi.
Ünsal, türban taktığı günden beri iş
bulmakta zorluk çektiğini
belirtirken “Allah'ın emrini yerine
getirerek işimi yapmaya
çalışıyorum ve kendi çevremden,
uzak, yakın, bildik bilmedik bir sürü
çevrelerden veto yiyorum" demişti.

http://haber.sol.org.tr/toplum/niran-unsal-yilbasinda-sahneye-perukla-cikti-141304

Son düzenleyen: Moderatör:
Parayla,din arasında kalmış
kararsızlık çok kötü resimde başı kapalı göremedim

Bizim patronun karısıda böyle
Kadın butun kış kapalı ama ne zaman yaz gelir saçını başını açar dekolte giyer :)
Böyle insanlar sadece komık oluyor..
Patronunuzun karısı kocasının işi gereği kapalıdır muhtemelen.
Kapalıçarşı ,Eminönü esnafına hiç dikkat ettiniz mi?
Cuma günleri namaz ayağına dükkanlarını kapatırlar.
Bim Marketler de ona keza .
Orada çalışan garibanlar da ,esnafın bir kısmı da mecburen gider namaz kılar,evine gittiğinde ise içkisini de içer .Dört duvar arasında ne yapmak istiyorsa yapar.
Hayat böyle işte .bazen ekmek parası için içinizden gelmese bile ibadet eder görünürsünüz.
Niran'ın durumu için bir şey demek istemiyorum .
Allahla onun arasında .Niyet okuyamıyoruz maalesef .

Ha peruk takmışsin ha başını açmışsin. Bir insan ya başını açar ya da kapatır. İkisine de saygı duymak gerek. Ama peruga karşıyım ben..

Bir insan 2 arada bir derede yaşam sürmemeli.
Kamu çalışanı olsa bir nebze anlayıp zorunlu kalmış diyeceğimde zorunluluğu yoktu, ekmek parası diyecektir, ekmek parası başka işlerle de çıkar.

püff artık bence bu haberler ne kadar az paylaşılırsa bu kadında prim yapamaz yeter ama yahu
ALLAH cc emrettiği gibi diyor birde yazmayım dedim ama duramadım

1174990_620x410.jpg

Neydi o veciz söz ? Lahana/turşu / alaka / maydanoz :rolleyes::rolleyes:

Neyse , bu da onun tercihi diyerek çekiliyorum sahneden :KK52:

1174990_620x410.jpg

Neydi o veciz söz ? Lahana/turşu / alaka / maydanoz :rolleyes::rolleyes:

Neyse , bu da onun tercihi diyerek çekiliyorum sahneden :KK52:

Aus,
tercihlere saygı duyuluyor, Niran Ünsal adına açılmış topiklerde söyledik, bir insan örtünür, sonra isterse örtünmekte vazgeçer, geçmişte herşeyi yapmışta olabilir, bu kişisel tercihtir, ayıplanamaz, kınanamaz.

Ama Niran Ünsal sürekli örtündükten sonra engellendim, iş vermiyorlar, mağdur ediliyorum gibi sözler söyleyip duruyor, şöyle bir algı oluşturma çabasında, bak görüyor musun kadın örtündü bir takım örtü, din düşmanları kadının ekmeğiyle oynuyor.

Birde şeytana hizmet etmek tabiri var ki akıllara zarar, eskiden açık bir kadındı şeytana mı hizmet ediyordu veya açık olmak şeytana hizmet etmek mi? Ne kadar ayıp sözler bunlar, bu lafları hayatı boyunca örtülü olan bir kadından duysam yemin ediyorum yadırgamam, kadın böyle düşünüyordur der geçerim ama evveliyatında açık olan biri bunu söyleyince sakil duruyor.

Şimdi ben örtünsem sonra da desem ki ayyy bu açıklar şeytana hizmet ediyor, beni ayıplasalar, şişşttt Mune hele bir dur, dön bir aynaya bak deseler haklılar.

Ne mutlu, örtünmüş, Allah daim etsin inşallah lakin yani ekmek parası derdine düştüyse, maksat karın doyurmaksa, insan bir sıcak çorba parasına bile kanaat eder, bir lokma bir hırka dersin başka bir iş yaparsın.
Ama ben hem örtüneyim, hemde barlarda peruk takıp şarkı söyleyeyim, hemde açık kadınlara laf sokayım dersen olmuyor.

Ben şaytana sen paraya hizmet ediyorsun ...
Benim aklım yerinde senin para cebinde ohhhh ne ala...

Aus,
tercihlere saygı duyuluyor, Niran Ünsal adına açılmış topiklerde söyledik, bir insan örtünür, sonra isterse örtünmekte vazgeçer, geçmişte herşeyi yapmışta olabilir, bu kişisel tercihtir, ayıplanamaz, kınanamaz.

Ama Niran Ünsal sürekli örtündükten sonra engellendim, iş vermiyorlar, mağdur ediliyorum gibi sözler söyleyip duruyor, şöyle bir algı oluşturma çabasında, bak görüyor musun kadın örtündü bir takım örtü, din düşmanları kadının ekmeğiyle oynuyor.

Birde şeytana hizmet etmek tabiri var ki akıllara zarar, eskiden açık bir kadındı şeytana mı hizmet ediyordu veya açık olmak şeytana hizmet etmek mi? Ne kadar ayıp sözler bunlar, bu lafları hayatı boyunca örtülü olan bir kadından duysam yemin ediyorum yadırgamam, kadın böyle düşünüyordur der geçerim ama evveliyatında açık olan biri bunu söyleyince sakil duruyor.

Şimdi ben örtünsem sonra da desem ki ayyy bu açıklar şeytana hizmet ediyor, beni ayıplasalar, şişşttt Mune hele bir dur, dön bir aynaya bak deseler haklılar.

Ne mutlu, örtünmüş, Allah daim etsin inşallah lakin yani ekmek parası derdine düştüyse, maksat karın doyurmaksa, insan bir sıcak çorba parasına bile kanaat eder, bir lokma bir hırka dersin başka bir iş yaparsın.
Ama ben hem örtüneyim, hemde barlarda peruk takıp şarkı söyleyeyim, hemde açık kadınlara laf sokayım dersen olmuyor.

Munecim olmaz tabii , sana bana göre de olmaz , Niranın inandığı dine göre de olmaz .

Bende o topiklerde bu kadını hiç bir şekilde samimi bulmadığımı yazdım . Günahını alıyorsam , vebali boynuma .

Ama mesela geçen gün bir rock konserindeki kızın fotosu vardı hatırlarsan , oradaki fotoda o örtü ile tezattı . Ne yapalım , kızcağız o vecibeyi yerine getirirken , eğlenme ve kucaklarlarda zıplatılma nefsine yenilmiş . Nirandaki durum neden daha çok tepki alıyor ? Çünkü samimiyetine inanılmıyor .

Bak ben çok uzun süre baş örtülü değildim , şurda hepi topu geçmişi 10 seneyi bulmaz . Bazen bu konular açıldığında yüzümde bir gülümse oluşuyor . Neden dersen ? İki şekli de , iki şeklin toplumda zaman zaman aldığı tepkiyi/övgüyü de dibine kadar yaşadım . Her iki tarafı da anlayabilecek yaşanmış tecrübelerim var .

Niran uç bir örnek ; çünkü muhtemelen siyasi bir perde var arkasında ve biraz da ticari güdülerle yoğrulmuş bir inanç yaşama içinde . Yoksa bir şekilde kendini o sahnelerden çeker , ha çekmedi diyelim yine de sağa sola sataşmaktan imtina ederdi .

Munecim olmaz tabii , sana bana göre de olmaz , Niranın inandığı dine göre de olmaz .

Bende o topiklerde bu kadını hiç bir şekilde samimi bulmadığımı yazdım . Günahını alıyorsam , vebali boynuma .

Ama mesela geçen gün bir rock konserindeki kızın fotosu vardı hatırlarsan , oradaki fotoda o örtü ile tezattı . Ne yapalım , kızcağız o vecibeyi yerine getirirken , eğlenme ve kucaklarlarda zıplatılma nefsine yenilmiş . Nirandaki durum neden daha çok tepki alıyor ? Çünkü samimiyetine inanılmıyor .

Bak ben çok uzun süre baş örtülü değildim , şurda hepi topu geçmişi 10 seneyi bulmaz . Bazen bu konular açıldığında yüzümde bir gülümse oluşuyor . Neden dersen ? İki şekli de , iki şeklin toplumda zaman zaman aldığı tepkiyi/övgüyü de dibine kadar yaşadım . Her iki tarafı da anlayabilecek yaşanmış tecrübelerim var .

Niran uç bir örnek ; çünkü muhtemelen siyasi bir perde var arkasında ve biraz da ticari güdülerle yoğrulmuş bir inanç yaşama içinde . Yoksa bir şekilde kendini o sahnelerden çeker , ha çekmedi diyelim yine de sağa sola sataşmaktan imtina ederdi .

Aus'um,
konserdeki kızı ben yadırgamadım, genç o, o an içinden geldiği gibi hareket etmiş, birde medyatik biri değil, hani daha önce birtakım beyanları olsa Niran Ünsal gibi belki o zaman başkaca konuşulurdu hakkında ama hiçbir lafını, sözünü, geçmişini bilmediğimiz o genç kızı fotoğrafa bakıp yorumlayınca olur ya dedim ben, gençtir, konserinde atmosferiyle yapmıştır, belki bir daha hiç yapmayacak, o gün yaşadıkları anı olarak kalacak.

Ama Niran Ünsal başka, geçmişini biliyoruz, evliliklerinden, yaptıklarına hayatının her kesiti gündeme gelmiş biri.
Burada dile getirmiştim sanırım, yazmadıysam bile şimdi öğrenecek herkes, bende bir zamanlar 5 yıl kadar örtülüydüm ama asla kimseye sizde şöylesiniz demedim, ben aynı bendim, giyimim değişmişti, sonrasında baktım arada kafama göre açılıyorum, falanca yere giderken örtmesemde olur, dur şuraya giderken örteyimler başladı bende, aç kapa olmaz, samimiyetsizleşiyorsun Mune, kimi kandırıyorsun sen kendinden başka, yaptığın ayıptır dedim kendime ve o günden beri de açığım.

Anlatabiliyor muyum? Birşeyi yaparken ya samimi olacaksın ya yapmayacaksın. Yapıyorsan da derdin gücün kendinle olacak, başkalarına laf yetiştirip insanların günahına girmeyeceksin.

sımdı ben sunu anlamıyorum
basını örten - esarp - sal kullanan sacının telı bıle gorunmesın dıye kullanıyor degıl mı
e peruk ıle sac arasındakı fark ne ?
ustelık peruk daha cok dıkkat cekıyor dogal durmuyor cunku

hanı saglık acısından sacınla sorunun vardır takarsın anlarım ama perugun turban yerıne gecebılmesı benı sasırtıyor...
ozaman kımse esarp baglamasın herkes peruk kullansın var mı boyle bırsey
yapacaksan bırseyı hakkınla yap arkadas; daha cok sozunle hareketınde igretı durmak yerıne ornek ol guzel tanıt
öh bu kadından bırsey olmaz

O kadar çok var ki bunlardan. Elimi sallasam vururum yani. Mesela içki içiyor ama abdestim geçerli olmaz diye oje sürmüyor. Valla herkesin kendi tutarsızlığı. Rezil olduklarıyla kalıyorlar. Artık zerre umrumda değil. Herkes ne yiyorsa yesin. :KK53:

Son düzenleme:
X