Aşılama nisan 2014 aşılama yaptıracaklar !!

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
rabbim hayırlısını versin bende aşılamadan yana pek olumlu deilim artık.önceleri hallolur diye düşünüyordum ama tüp bebek düşünüyorum şimdi..devlet olduğu için bir nevi aşılamayı basamak olarak kullanıyorum anlıyacağın.

Âmin cnm. Senin sorun neydi? Benim önceden 2 tüp bebek deneyimimde var 2 de aşılama oldu bakalım bu 3. De olsunda sonra tüpe geçeriz. Ama inş gerek kalmaz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Âmin cnm. Senin sorun neydi? Benim önceden 2 tüp bebek deneyimimde var 2 de aşılama oldu bakalım bu 3. De olsunda sonra tüpe geçeriz. Ama inş gerek kalmaz

bende yumurtalık tembellğii var.eşimde de çok az hız problemi var ama doktor bu etkilenemez demişti.ikisi bir araya gelince sonuç: 2 yıldı rbekliyoruz işte.

bende yumurtalık tembellğii var.eşimde de çok az hız problemi var ama doktor bu etkilenemez demişti.ikisi bir araya gelince sonuç: 2 yıldı rbekliyoruz işte.

Evet yumurtan oluştuktan sonra hız etkilemez aşılama yapıldığından dolayı. Bende 2.5 yıllık evliyim 2 yıldır istiyoruz ve uğraşıyoruz. Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmaz inş

Evet yumurtan oluştuktan sonra hız etkilemez aşılama yapıldığından dolayı. Bende 2.5 yıllık evliyim 2 yıldır istiyoruz ve uğraşıyoruz. Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmaz inş

amin cnım hayırlısı olsun..sen istanbuldamısın

anladım canım.istanbuldaysan tüp bebek merkezleri hakkında bilgi isteyecektim.

Tüp bebek işlemlerimi ist Alman hastanesinde yaptırdım.aytuğ beye. İlkinde gebe kaldım ama kalp atışı gerçekleşmediği için aldı. Hastane olarak memnundum

Laparoskopi olucam bende kızlar cok korkuyorum ya :KK43:

Merhaba laparoskopi oldunuz mu? Olduysanız nerede oldunuz izmirde ege üniversitesinde tavsiye edeceğiniz doktor varmi?

X