Nisan 2021 hamile kalmak isteyenler 弘

elcin123

ye
Doa Severler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
25 Austos 2019
398
525
27
Can覺m eimde varikosel vard覺 ondan olmad覺 繹nce sonra ameliyat tedavi VS derken herey d羹zeldi bu seferde bende polikistik over balad覺 bende iki bu癟uk sene hi癟 gebe kalmay覺nca art覺k t羹p bebek yapmak istiyorum dedim ve doktorum da ya a覺lama ya da t羹p bebek yapt覺r art覺k diyince t羹p bebek dedim hereyi yapmama ramen kimyasal oldu ama ilk defa 癟ift 癟izgi g繹rd羹m gebelik testinde ilk defa beta hcg y羹kseldi bu k覺sa s羹ren mutluluk bile 癟ok bakaym覺 rabbim en k覺sa zamanda hepimize isteyen herkese nasip etsin inallah sal覺kl覺 gebelik ler sal覺kl覺 hay覺rl覺 evlatlar 3.g羹n embriyosu iki tane transfer oldu ama olmad覺 ite zaman覺 deilmi kimyasal gebelikte k羹rtaja gerek olmuyor can覺m
hay覺rl覺s覺 olsunn yaa :KK43:(

elcin123

ye
Doa Severler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
25 Austos 2019
398
525
27
Dis gebelik ameliyati gecirdim canim sol tupumu aldilar 1yil once.ozamandan beri de doktor degise degise deniyoruz biseyler pcos ta var tabi. Buay baya guvenmistim klomene ama bakalim hala adet olmadim genede bi umit sanki. Sonra asilama yaptirmayi dusunuyorum aslinda bi tup bebek dusunduk filan ama gorusmeye gittigimizde doktorun tavrini filan hic begenmedim direk vazgectik bi iki oncesi yollari deneyelim bari dedik.hakkimizda hayirlisi olsun Allah kimseyi bunla sinamasin yaa .bazen sacma sapan dusuncelere bile kapiliyorum millet pit pit doguruyo bi beceremedim diorum kendime kiziorum
hi癟 繹yle d羹羹nmee bende arkadalar覺mdan 繹nce evlendimm sonra onlar evlendii herkess maaallahh benden 繹nce dourdu bak覺yolar uan bilee diyorum yaayaca覺m varsa ya覺yorumm yanii a覺lamay覺da denedim hert羹rl羹s羹ne denedim olmad覺覺覺 2 kez a覺lama g繹rd羹m ama tutmas覺 bile 癟ok d羹羹k diyodu eim ama genede ans覺m覺z覺 deneyelim dedi denedik olmad覺 ama olsun enaz覺ndan kafam覺z rahatlad覺 yapt覺rmasayd覺k sonra derdim acaba bunu yapt覺rsayd覺m belki tutard覺 derdim ama imdi t羹p bebee ge癟tim acaba nerde oturuyosunuz siz benim prof doktorum var ben memnun kald覺m uan vitaminlere balad覺m tahlil yapt覺rd覺m sonu癟lar覺m 癟ok ii 癟覺kt覺 bi eimle bide regliken yapaca覺m tahliller kald覺 regl olmam覺 bekliyorum:))

Claire Underwood

Kullan覺c覺 羹yeliini pasifletirmitir.
yelik 襤ptali
Kay覺tl覺 ye
18 Kas覺m 2019
224
122
32
hi癟 繹yle d羹羹nmee bende arkadalar覺mdan 繹nce evlendimm sonra onlar evlendii herkess maaallahh benden 繹nce dourdu bak覺yolar uan bilee diyorum yaayaca覺m varsa ya覺yorumm yanii a覺lamay覺da denedim hert羹rl羹s羹ne denedim olmad覺覺覺 2 kez a覺lama g繹rd羹m ama tutmas覺 bile 癟ok d羹羹k diyodu eim ama genede ans覺m覺z覺 deneyelim dedi denedik olmad覺 ama olsun enaz覺ndan kafam覺z rahatlad覺 yapt覺rmasayd覺k sonra derdim acaba bunu yapt覺rsayd覺m belki tutard覺 derdim ama imdi t羹p bebee ge癟tim acaba nerde oturuyosunuz siz benim prof doktorum var ben memnun kald覺m uan vitaminlere balad覺m tahlil yapt覺rd覺m sonu癟lar覺m 癟ok ii 癟覺kt覺 bi eimle bide regliken yapaca覺m tahliller kald覺 regl olmam覺 bekliyorum:))
Yalovaliyiz canim. Sanirim birbirimizi cok iyi anlayabiliyoruz. Bende ayni ssekilde aklimda kalmasin siraypa gideyim dedim once klomen vs sonra asilama sonra tup. Hatta tek tupum oldugu icin direk tup dusundum ama doktorun tavrini begenmedim oyuzden tekrar dusunduk sirayla gidelim dedik. Bilmiyorum arkadasim cok zor yaa umitsizde olmamak lazim ama arada dusunup kendimi bi k繹r kuyudada bulmuyor degilim. Sonra diorum toparlan psikoloji cok onemli diye. Esim saolsun onun destegi olmasa napardim bilmiyorum okadar sabirli ve anlayisliki icten ice daha cok uzuluyoeum boyle olunca. Yarin bi doktora gidecegim bakalim filiz cigerim var burdada pozitif bi kadin en azindan dvaranislari hep pozitif. Bakalim ne diycek. Seninde isin ugurlu gitsin isallah ikizin olsun isallah arkadasim hic bi kadin bu eksikligi yasamasin..弘 buarada tup bebek tedavisi icin nekadar ucret istediler peki.ben bahceciyle gorusmustum 16000 demislerdi

Claire Underwood

Kullan覺c覺 羹yeliini pasifletirmitir.
yelik 襤ptali
Kay覺tl覺 ye
18 Kas覺m 2019
224
122
32
Buarada benim vitaminlerimde dusuktu.banada doktor baya bi ilac basladi. Yumurta gelisimine filan iyi geliyormus. innositol, maltofer, vitamind,duphaston,glukopage kullaniorum simdilik

elcin123

ye
Doa Severler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
25 Austos 2019
398
525
27
Yalovaliyiz canim. Sanirim birbirimizi cok iyi anlayabiliyoruz. Bende ayni ssekilde aklimda kalmasin siraypa gideyim dedim once klomen vs sonra asilama sonra tup. Hatta tek tupum oldugu icin direk tup dusundum ama doktorun tavrini begenmedim oyuzden tekrar dusunduk sirayla gidelim dedik. Bilmiyorum arkadasim cok zor yaa umitsizde olmamak lazim ama arada dusunup kendimi bi k繹r kuyudada bulmuyor degilim. Sonra diorum toparlan psikoloji cok onemli diye. Esim saolsun onun destegi olmasa napardim bilmiyorum okadar sabirli ve anlayisliki icten ice daha cok uzuluyoeum boyle olunca. Yarin bi doktora gidecegim bakalim filiz cigerim var burdada pozitif bi kadin en azindan dvaranislari hep pozitif. Bakalim ne diycek. Seninde isin ugurlu gitsin isallah ikizin olsun isallah arkadasim hic bi kadin bu eksikligi yasamasin..弘 buarada tup bebek tedavisi icin nekadar ucret istediler peki.ben bahceciyle gorusmustum 16000 demislerdi
Ben kavacik medistateye sordugumda 9.5bin dediler aynenn bende oyle esim sayesinde boyleyim onun destegi benim icin cok onemlii cok destek verdi halende veriyo

echoo

Her ey g羹zel olacak elbet.
Kay覺tl覺 ye
24 ubat 2009
855
230
Merhabalar k覺zlar. Bu ay ikinci denememiz. 襤lk aydan hamile kal覺r覺m san覺yordum nas覺l bir 繹zg羹vense! Resmen belirti bile yaad覺m. Her eyi ona yordum. Ama tam g羹n羹nde geldi reglim. O y羹zden bu ay daha rahat覺m. Kafay覺 hamilelikle bozamay覺nca belirti falan olmuyormu. Ge癟en aydan farkl覺 olarak folik asitimi deitirdim. 襤nofolic combi kullanmaya balad覺m. Yumurta kalitesini artt覺r覺yormu. Bu ay yumurtlama d繹nemin resmen 1 hafta s羹rd羹. ok a覺rd覺m ve folik asite balad覺m bu durumu. Umar覺m faydas覺 olmustur. Yumurtlama g羹nlerini de deerlendirdik. Gerisi nasip.