Nişan atma kavgalar

Bende sizin gibiydim sorunları görmezden geliyordum, evlenince düzelir, şimdi birini tanıyıp evlenene kadar çok zaman geçer, herkesin haberi var, vs.. diye.
Ama düğünden 1 hafta önce anneme evlenmek istemediğimi söyledim gözüm tam olarak o zaman açılmıştı, annemde olmaz herkesin haberi var dedi, madem öyle bunu millete düğün tarihini haber vermeden önce düşünecektin dedi.
Annem dost düşman olayına, elalem olayına çok takılan biri.
En büyük suç bende ama bazen cahil ana babada başa bela.
Şimdi olsa asla kabul etmezdim şimdi daha mı iyi oldu.

Nişanliyken bende Internette arastirirdim sizin gibi bu kavgalari, herkes evlenme demisti ama ben görmezden gelmistim, çözümü olsun isterdim sizin gibi.
Belli ki sizde benim geçtiğim yollardan geçiyorsunuz şuan, sanmıyorum ama insallah herşey istediginiz gibi olur
Off içim daraldı herkesin yazılarını okuyunca cok stresli yorucu zamanlar.. Bazı sayfalarda nişanlılık stresli zamanlar herkes bu sorunları yasıyor evlenınce gecıyor dıyor sımdı bu bana yazılanlar cok agır oldu ama bır o kadar gercek farkındayım ben suan susuyorum sadece bazı seylerı kaldırabılmek ıcın bırwz zamana ıhtıyacım var zaten tarıh ev vs alındıgı ıcın o herseyı halletsın nunu gmze alıyorsa dıyorum yapıcak bırsey yok sinirlendigim baska konu var annesının aramaması sonucta aılesı bunı nasıl kabul ettı bıraz yapıcı olmalıydı

Off içim daraldı herkesin yazılarını okuyunca cok stresli yorucu zamanlar.. Bazı sayfalarda nişanlılık stresli zamanlar herkes bu sorunları yasıyor evlenınce gecıyor dıyor sımdı bu bana yazılanlar cok agır oldu ama bır o kadar gercek farkındayım ben suan susuyorum sadece bazı seylerı kaldırabılmek ıcın bırwz zamana ıhtıyacım var zaten tarıh ev vs alındıgı ıcın o herseyı halletsın nunu gmze alıyorsa dıyorum yapıcak bırsey yok sinirlendigim baska konu var annesının aramaması sonucta aılesı bunı nasıl kabul ettı bıraz yapıcı olmalıydı
Ben yurtdısinda yaşıyorum belki turkcede tam olarak anlatamiyorum anlatmak istediklerimi belki karışık yaziyorum akıcı yazmıyorum kusura bakmayin.
Ailesi aramiyorsa ya size, ya eşinize saygı duymuyor yada ikinize birden, ama o da demiş olabilir ailesine aramayın diye.
Herşekilde size karşı saygisizlik.

Benimde eski eşimde öfke kontrol edememe vardı, çok fevriydi, sinirliydi.
Aramiz kotu degildi ailesiyle ama hiç bi konuda ne maddi ne manevi yanimizda olmadi ailesi.
Bunu hem kendime hemde eski eşime saygısızlık, adam yerine konulmama olarak algiladim.
Evlendikten sonrada yanılmadigimi anladim.

Nişanlılık stresli zamanlar sorunlar olabilir evet, ama sorun var sorun var, birde bu sorunlara karşı karşıdaki kişinin ve ailesinin size karşı davranışları var, çözüm arayışları var bu sorunlara.
Bunu nasil ne şekilde yapiyorlar o çok önemli.
Hepsi bir işaret aslında, bende hataları görmezden gele gele hayırlısı diye diye sonunda boşandım.
Kaderimiz bizim elimizde aslinda.
Ama ne yazıkki bu kişiyle evlenirseniz pişman olacağınızı dusunuyorum ve üzüldüm sizin adınıza gercekten, nişanlilik dönemim aklima geldi, benim yaptigim hataya dusmek uzeresiniz ve duseceksiniz gibime geliyor

Haklısınız ama herkesın dedıgı gibi düğün stresı nişanlılık farklı herkes cok sorunlar yasıyor ama bu beni silmesi engellemesini bende affedemem onada sosyan medyadan yazdım bunu affetmıcem dıye. Bir yandan ev esya tarıh alınmıs ne yapacagımı bılmıyorum
%99.9 affedeceksiniz boşuna kendinizi gaza getirmeyin

Cocuk oyuncagi degil nisan atma sevgililikteki ayrilmalara benzemez oyle kolay değil gelince affedecekseniz baya bir pisman ettirin ki bir daha boyle kolayca gemileri yakmasın simdide taviz vermeyin asla gidecekse gitsin yolu açık olsun
Aynen oyle suan zaten asla gerı adım atmam
Ben yurtdısinda yaşıyorum belki turkcede tam olarak anlatamiyorum anlatmak istediklerimi belki karışık yaziyorum akıcı yazmıyorum kusura bakmayin.
Ailesi aramiyorsa ya size, ya eşinize saygı duymuyor yada ikinize birden, ama o da demiş olabilir ailesine aramayın diye.

Aramiz kotu degildi ailesiyle ama hiç bi konuda ne maddi ne manevi yanimizda olmadi ailesi.
Bunu hem kendime hemde eski eşime saygısızlık, adam yerine konulmama olarak algiladim.

Nişanlılık stresli zamanlar sorunlar olabilir evet, ama sorun var sorun var, birde bu sorunlara karşı karşıdaki kişinin ve ailesinin size karşı davranışları var, çözüm arayışları var bu sorunlara.
Hepsi bir işaret aslında, bende hataları görmezden gele gele hayırlısı diye diye sonunda boşandım.
Ama ne yazıkki bu kişiyle evlenirseniz pişman olacağınızı dusunuyorum ve üzüldüm sizin adınıza gercekten, nişanlilik dönemim aklima geldi, benim yaptigim hataya dusmek uzeresiniz ve duseceksiniz gibime

Ama ne yazıkki bu kişiyle evlenirseniz pişman olacağınızı dusunuyorum ve üzüldüm sizin adınıza gercekten, nişanlilik dönemim aklima geldi, benim yaptigim hataya dusmek uzeresiniz ve duseceksiniz gibime geliyor

Yok estağfurullah ben sizi anlıyorum sadece bugün yeni diye bazen bende algılayamıyorum düşünemiyorum. Herseyi göz önünde bulunduracagım tabı kı yanlıs yapmak ıstemıyorum belki hatasını anlayıp aramayacak bıle pısmanlık duymayacak kendı bılır ama suan agırlıgımı koydum tam net karar vermesen de aılemde her konuda desteklıyor onlarda cok kızgın bekleyıp görecegiz kimse ayrılacak dıyr baslamaz bır ılıskıye ben su nısanlılık süreclerı sendromlarının bu kadar zor gececegını bılmıyordum yoruldum

Kavgalar edilir tartışılır bunları anlarım 2 3 gün susarsın düzelir vs. Ama öyle nişan atmalar resim silmeler engellemeler fln ben karşılaşsam aslaa aramam sormam bu saatten snra ilk arayan kaybeden taraftır çunku baskınlığı karşı taraf kurmuştur demektir. Baştan tavrı koymak gerek net olmak gerek. Bırakın o gelsin hatta geldiğinde sakın öyle kolay kolay affetmeyin o engellemeleri bi cezası olmalı. Baktınız gelmiyor kapıyı iyice açım defolup gitsin arkasından da duvarı örün ..

Kavgalar edilir tartışılır bunları anlarım 2 3 gün susarsın düzelir vs. Ama öyle nişan atmalar resim silmeler engellemeler fln ben karşılaşsam aslaa aramam sormam bu saatten snra ilk arayan kaybeden taraftır çunku baskınlığı karşı taraf kurmuştur demektir. Baştan tavrı koymak gerek net olmak gerek. Bırakın o gelsin hatta geldiğinde sakın öyle kolay kolay affetmeyin o engellemeleri bi cezası olmalı. Baktınız gelmiyor kapıyı iyice açım defolup gitsin arkasından da duvarı örün ..
Evet daha oncede yıne kavga vs oldu bız ama 2 3 gün aramadık sakinleştik barıstık şimdi kapanmadan dolayı zaten bırbırımızı göremıyoruz ama bununda aynı olacagını düşündüm bir anda ben adım atayom arayayım sakınleşmiştir dedım ama acmadı ardından engelleyıo sıldı resımlerımızı kaldırdı bana en koyan o oldu sonucts cocuk oyuncagı degıl sevgılı döneminde degılız aıle cevre var görecekler vs.. Ama herseyı göze almıs silmiş demek bende daha aramam aılesıde aramıyor bı adabı vardır bu ıslerın aılesıde rahat

Nişanlılık döneminde arttı acıkcası stres ve aılesının maddiyat olarak düğün döneminde hic yardımı olmadı kendi cabalarıyla yapınca cok gergin dönemler oldu.
Sorunlardan dolayı bir birikmişlik ve vazgeçmişlik olabilir diye düşündüm ben
Üstüne gitmeyin aramayın ilgilenmeyin zaten

Aranızda geçen olay neydi onu anlat saydın belki sen haksızsın çok üstüne gittin
Baksana kendi başına evlilik hazırlığı yapmaya çalışan bir adam bu sonuçta senin onu anlamanı bekliyordu belki

Kavga nasıl çıktı yani bir eşya konusu ama ne olduda o aşamaya gelindi? Belki çocuk haklı kendınce bıraz açık yazsanız durumları
Şöyle biz annemle onlara gitmiştik bız kendi aramızda konusurken kavga ettik ve annelerımızın yanında bende alttan almadım sesım yükseldi, sonradan ama hepsınfe özürdiledim kusura bakmayın cok streslı zamanlar gecırıyoruz ıkımızde onlarda tamam dedı ama nısanlım hala sen evlenıncede böyle mı yapacaksın gibi cümleler kurdu bende cok sinirlendim sonra barıstık ama konuyu unutamadı devam etmeye basladı. Ertesi gün marangoza gidelim bir işim var dedım 2 raf kahve kösesi yapacaktım ama onun parasınıda ben verecektım fiyat almaya gittım orda sen ne yapıyorsun bana danısmadan benım evıme bırsey yaptıramazsın dıye cıkıstı. Dedım sadece fıyat alıyorum vs oda babam annem vardı arabada onların ıcınde bana bagırmaya başladı. Babamda bıdaha sesını yukseltmıceksın dedı ıste baba bana sormadan ıs oluyor sınırlenıyorum dedı konu boyle uzadı sonra o evine döndü. Aradım onu ben nısanları atıcam dedı ıyı dedım kapattım telefonu. Sonra düşündüm streslıyız bıraz gecsın dınlenelım zaten kapanmada o gün oldu. 3 gün gectı aramadım oda aramadı dün gece ıste dedım arayayım aramama cevap vermedı ve ardından benı engelledı sıldı resımlerımızıde silmiş. Sonra ben ona bu yaptıgın son noktaydı dedım resımlerı sılmek engellemek nedır senıde asla affetmıcem dedım bu cesaretlılıgı gosterdıysen yarın aılemide arayıp söylersin dedim. Birseyler daha yazdım bende de bitti sildim sonra. Dahada ses yok aılemide aramadı onun aılesıde aramadı bizleri.

Şöyle biz annemle onlara gitmiştik bız kendi aramızda konusurken kavga ettik ve annelerımızın yanında bende alttan almadım sesım yükseldi, sonradan ama hepsınfe özürdiledim kusura bakmayın cok streslı zamanlar gecırıyoruz ıkımızde onlarda tamam dedı ama nısanlım hala sen evlenıncede böyle mı yapacaksın gibi cümleler kurdu bende cok sinirlendim sonra barıstık ama konuyu unutamadı devam etmeye basladı. Ertesi gün marangoza gidelim bir işim var dedım 2 raf kahve kösesi yapacaktım ama onun parasınıda ben verecektım fiyat almaya gittım orda sen ne yapıyorsun bana danısmadan benım evıme bırsey yaptıramazsın dıye cıkıstı. Dedım sadece fıyat alıyorum vs oda babam annem vardı arabada onların ıcınde bana bagırmaya başladı. Babamda bıdaha sesını yukseltmıceksın dedı ıste baba bana sormadan ıs oluyor sınırlenıyorum dedı konu boyle uzadı sonra o evine döndü. Aradım onu ben nısanları atıcam dedı ıyı dedım kapattım telefonu. Sonra düşündüm streslıyız bıraz gecsın dınlenelım zaten kapanmada o gün oldu. 3 gün gectı aramadım oda aramadı dün gece ıste dedım arayayım aramama cevap vermedı ve ardından benı engelledı sıldı resımlerımızıde silmiş. Sonra ben ona bu yaptıgın son noktaydı dedım resımlerı sılmek engellemek nedır senıde asla affetmıcem dedım bu cesaretlılıgı gosterdıysen yarın aılemide arayıp söylersin dedim. Birseyler daha yazdım bende de bitti sildim sonra. Dahada ses yok aılemide aramadı onun aılesıde aramadı bizleri.
O evde beraber yaşayacaksınız bır raf yaptırmak için izin mi gerekiyormuş🙄 saçmalık bence aramayın bir cacık olmaz

O evde beraber yaşayacaksınız bır raf yaptırmak için izin mi gerekiyormuş🙄 saçmalık bence aramayın bir cacık olmaz
Daha oncelık eksıklerımız varken buna gerek yok demek ıstedı ve bana sormadan neden sormadın oldu üstüne aılemın yanında bagırdı sımdı ben mk sucluyum once kı gün tmm ben ozurdıledım ama sonrası o yaptı

Y yolcu90 burda yazdım zaten

X