Nisan ayı yumurta takibi ve çatlatma iğnesi

Sblgnr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2020
1.754
831
33
Arkadaşlar merhaba öncelikle Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah 🙏 bu mübarek ayın suyu hürmetine kimsenin emeğini boşa çıkarmasın inşallah 🙏 kızlar ben 5 Nisan pazartesi günü adetimin 3. Gününden itibaren 5 tane letrol diye bir hap ve akabinde onunla birlikte gonal f 450 günlük 75 ml de iğne kullandım bugünle birlikte bugün kontrole gittim rahim duvarin gayet iyi yumurtalıklarin da iyi gelişmiş dedi ne kadar olmuş dedim 18 ml dedi ama kaç tane olduğunu soramadım polikistik overliyim bu arada yarın akşam saat 8 de çatlatma iğnesi yapacağım hayırlısıyla iki tane sizce niye iki tane çatlatma iğnesi verdi ki ? Arkadaşlar sizden ricam bu mübarek ayların hatrına dularimizda birbirimizi eksik etmeyelim bide rica etsem birer tane Ayetel Kürsi okur musunuz benim için Allah razı olsun şimdiden okuyandan da okumayandan da çok teşekkür ederim 🥰😘😍

Bende bu ay yeni basladim buyutme ignesine menopur kullaniyorum
Ilk olarak 18 mm iyi ama demekki kendi kendine catlamiyor yumurtalarin ovitrelle onemli bu konuda insallah ise yarar hayirlisiyla hamile kalirsin 😍

Bende başlayacam tedaviye adetin 3. Günü gel dedi doktorum pek bilgim yok kızlar dikkat etmem gereken bişey varmı 6 aylık bi tedaviden bahsetti doktorum

Bende bu ay yeni basladim buyutme ignesine menopur kullaniyorum
Ilk olarak 18 mm iyi ama demekki kendi kendine catlamiyor yumurtalarin ovitrelle onemli bu konuda insallah ise yarar hayirlisiyla hamile kalirsin 😍
Amin inşallah ben Ocak ayında menopur 75 iğne kullandım keseyi de gördük ama düşük yaptım 6. Haftamda

Amin inşallah ben Ocak ayında menopur 75 iğne kullandım keseyi de gördük ama düşük yaptım 6. Haftamda
Ayy cok uzuldum ya insallah bu ay olur
Ilk kez menopur kullanacagim benim icin umut oldun 😍bende 75 kullaniyorum hadi bakalim insallah 💕

Ayy cok uzuldum ya insallah bu ay olur
Ilk kez menopur kullanacagim benim icin umut oldun 😍bende 75 kullaniyorum hadi bakalim insallah 💕
Sağol canım evet maalesef üzücü bir durum 22 ocakta öğrendim gebeliğimi 1 Şubat'ta keseyi gördük 8 Şubat'ta doktora gittiğimde düşük yapıyorsun dedi keseyi göremiyorum dedi kan verdim betam da düşmeye başlayınca yani anlayacağın doğru düzgün sevinemedim anlamadım bile inşallah bu ay sana bana isteyen dileyen emek veren herkese yaşatır o duyguyu hepimiz için hayırlısı olsun inşallah 🙏😍😘😘

Sağol canım evet maalesef üzücü bir durum 22 ocakta öğrendim gebeliğimi 1 Şubat'ta keseyi gördük 8 Şubat'ta doktora gittiğimde düşük yapıyorsun dedi keseyi göremiyorum dedi kan verdim betam da düşmeye başlayınca yani anlayacağın doğru düzgün sevinemedim anlamadım bile inşallah bu ay sana bana isteyen dileyen emek veren herkese yaşatır o duyguyu hepimiz için hayırlısı olsun inşallah 🙏😍😘😘
Ilk gebeliginmi peki
Ayy insallah dusuk olmadan hepimize nasip olsun ♥️😍

Ayy cok mutlu oldum sonu kotu bitsede insallah ikinci guzel sonuclanir 😍
İnşallah canım inşallah tabi oda var en azından olabildiğini gördüm gördük yani buda bi umut çok şükür yaşadım ama kısa sürdü olsun vardır bunda da bir hayır ne yapalım ne diyelim 🙏🙏

Bende 28 martta klomen başladım rgl 3 günü 4 nisanda bitti 2 kez kontrol gittim. Yumurtam 16 mm çok iyi dedi sonra tekrar çağırdı yumurtan çatlamak üzere ovilasyon ile takip et dedi bugün 5 de ovilasyon yaptım yumurtam çatlamiş. Şimdi değerlendirmek için günler verdi. Mayıs 5 de belli olur gebelik olursa dedi zaten adetim ay sonu olması lazım olmaz ise doktora gidicem kan vericem bu süre zarfinda hiç test yapmicam tutucam kendimi ama içim de kıpır kıpır nedense ben ovilasyon uygulaması kullanarak 4 ay denedim olmadı sorunda yokmuş bizde lakin ovilasyon testlerine başladıktan sonra fark ettim ki uygulamanın söylediği tarih ile benim yumurtlama günüm hiç uyuşmuyormuş. 🤦🏻‍♀️ Gebelik düşünen bence herşeyden önce yumurta çatlama takibi yapmalı

Bende başlayacam tedaviye adetin 3. Günü gel dedi doktorum pek bilgim yok kızlar dikkat etmem gereken bişey varmı 6 aylık bi tedaviden bahsetti doktorum
Evet canm ilk etapta klomen vermiştir doktorun 5 gün kullanıyorsun sonrasında gerekliyse çatlatma iğnesi yapılır. Benim bu ay 4.igne bakalım nasip 🙏🏻

Evet canm ilk etapta klomen vermiştir doktorun 5 gün kullanıyorsun sonrasında gerekliyse çatlatma iğnesi yapılır. Benim bu ay 4.igne bakalım nasip 🙏🏻
Teşekkür ederim canım yorumun için inşallah tüm isteyenlere nasip olur hayırlı evlatlar 🤲

ben de klomen kullanıyorum şuan günde 3 tane bugünson günüm. ancak adetim bitmiş olmasına rağmen 3 gündür kahverengi lekelenmem oluyo bu durumla karşılaşan var mı neden olabilir?

ben de klomen kullanıyorum şuan günde 3 tane bugünson günüm. ancak adetim bitmiş olmasına rağmen 3 gündür kahverengi lekelenmem oluyo bu durumla karşılaşan var mı neden olabilir?
Aynı durum bende De oldu adetten sonra 5 gün boyunca kahverengi lekelenme devam etti bazen sarı gibi oldu çatlatma ignesi oldukdan sonra kesildi ilacın prospektusunde yan etki olarak yazıyor olabilirmis. İnşallah gebe kalırsın

Aynı durum bende De oldu adetten sonra 5 gün boyunca kahverengi lekelenme devam etti bazen sarı gibi oldu çatlatma ignesi oldukdan sonra kesildi ilacın prospektusunde yan etki olarak yazıyor olabilirmis. İnşallah gebe kalırsın
inşallah canım sen ben isteyen herkes hamile kalır 🤲🏻🤲🏻

IMG-20210427-WA0007.jpeg

Arkadaşlar selamın aleyküm öncelikle hayırlı ramazanlar ben dün ve bugün ovulasyon testi yaptım böyle çıktı karantinadayiz şuan doktara da gidemiyorum . Bir hamilelik yaşadım ve 24haftalikken doğum yaptım kaybettim bebeğimi ilk hamileliğimde klomen ve ovitrelle oldu şimdi tam kntroldeyken karantinaya girdik cuma bitiyo ama geç olabilir cuma günü ertelemek istemiyorum doktora ulaşamadım iğneyi vursam bişey olurmu sizce kızlar evladımı kaybedeli 1yil oldu ve bn anne olmak istiyorum acımin geçmesi için biraz uzun oldu hakkınızı helal edin .

Arkadaşlar selamın aleyküm öncelikle hayırlı ramazanlar ben dün ve bugün ovulasyon testi yaptım böyle çıktı karantinadayiz şuan doktara da gidemiyorum . Bir hamilelik yaşadım ve 24haftalikken doğum yaptım kaybettim bebeğimi ilk hamileliğimde klomen ve ovitrelle oldu şimdi tam kntroldeyken karantinaya girdik cuma bitiyo ama geç olabilir cuma günü ertelemek istemiyorum doktora ulaşamadım iğneyi vursam bişey olurmu sizce kızlar evladımı kaybedeli 1yil oldu ve bn anne olmak istiyorum acımin geçmesi için biraz uzun oldu hakkınızı helal edin .
Öncelikle başınız sağolsun Rabbim hayırlısıyla en kısa zamanda nasip eder inşallah.. Bence doktorunu ara konuş kafana göre bişey yapma adetinin kaçıncı günü hem belki kendisinden çatlar iğneye gerek kalmaz..Yumurtaların büyüklüğünü bilmiyorsun şuan Eyer küçükse yumurtaların erkende yapıp çatlamaya bilirler

X