Nisan ayı yumurta takibi ve çatlatma iğnesi

erken gibi geldi bana ben alttan baktırmak istemiyorum karından da görünmeyebilir ben de geçen sene kürtaj oldum alttan bakılmıştı hep ondan korkuyorum
1000 üstü olur senin ozamana kadar 1000 üstü olduğunda gözüküyor oyuzden çağırıyor git bence

5000 bin üzeri karından görünür 1000 ancak alltan bakılırsa görünür canım
Hayır canım o senin dediğin bebeği görmektir ben keseden bahs ediyorum keseyi önce göreceklerdi doğru yere yerleşmiş mi Allah korusun ama bazen yumurtalıklara tüplere yerleşiyorya kese varmı yok mu diye bakıcı sonrasında 5000 şerde bebek görünecek 1000 lerde kese gözüküyor sadece

Hayır canım o senin dediğin bebeği görmektir ben keseden bahs ediyorum keseyi önce göreceklerdi doğru yere yerleşmiş mi Allah korusun ama bazen yumurtalıklara tüplere yerleşiyorya kese varmı yok mu diye bakıcı sonrasında 5000 şerde bebek görünecek 1000 lerde kese gözüküyor sadece
Hadi hayırlısı inşAllah canım güzel haberler alalım Allah’ın izniyle

Amin inşallah yalnız beni kafama takılan bişey var benim crp 51 çıktı yani enfeksiyon oda zararlıymış bebeğe inşallah bi sıkıntı olmaz
Canım bnm dün iğneden sonra 7gunumdu rahim duvarim kalinlasmis bu iyi biseymi sence

Öncesinde böyle bir sıkıntın var mıydı enfeksiyon ile ilgili
Uzun süredir baktırmamıştım ki ama 3-4 gün önce çok kötüydüm soğukta kaldım diye eklem ve baş agrısı vardı bide ateş ama ertesi gün geçti bişeyim kalmadı acaba oyuzden mi

Uzun süredir baktırmamıştım ki ama 3-4 gün önce çok kötüydüm soğukta kaldım diye eklem ve baş agrısı vardı bide ateş ama ertesi gün geçti bişeyim kalmadı acaba oyuzden mi
Crp biran da yükselmez bildiğim kadarıyla ama sen yine de kendine dikkat et doğal beslenmeye çalış bal pekmez ye doktora da cuma gidince danış mutlaka

İyi bişey canım bebeğin tutulumu için iyi bişey ama döllenmenin olduğunu göstermez 12. Gün test yaptır adetine kaç gün kalmış
Ya şuan bı kanama falan gozukmuyo dedi doktor rahim duvarin kalınlaşmış dedi 8gunde kandegerim beyan 17cikti bide benim

X