Gebeliğe Hazırlık nisan ayini ovulasyonla gebelik planlayanlar gelin bu ay beraber bekleyelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tesekkur ederim alıntılar yap diyorum ama olmuyor =)

Koyulaşmaya başlamış bence sizde değerlendirmeye başlayın yakın zamanda çatlar ozaman kadar günleri kaçırmamakta fayda var 😊
Aynen değerlendirdim 😂
Evet cok uzuldum aslinda ilk denemem ama biraz biseyi taktim mi takiyorum , bide uygulamada beni sasirtiyo galiba , yumurtlama donemi tutmuyo belkide , bnde uzulup duruyorum , ama bu ayi es gecicem adetim gecikirse ancak o zaman yaparim cok ypraniyorum boyle
Uygulama herkeste doğru olmuyor. Ovulasyon testi yap bence
Herkese merhaba yumurtlama varmı sizce ?
Benim de bugün seninki ile aynı koyulukta. Akıntı var meme uçları hashas.. Bakalım sonuç ne olacak 🤷

Teşekkür ederim canım bakıcam buna. İlk defa yapacağım çok bilgisizim zamanla öğreneceğim inşallah. Sizleri takip ediyorum😊
Trendyol'da laboquick marka 20 adet ovulasyon testi+ 6 tane gebelik testi 50 TL canım. Ben 2 aydır alıyorum memnunum.

Elimdeyken görebildiğim ikinci çizgi var ama emin olamadım görebilen varmı acaba

Eklentiler

• Screenshot_20210405-192507_Gallery.jpg
    Screenshot_20210405-192507_Gallery.jpg
    43,6 KB · Görüntüleme: 27
Bence de çok silik bi çizgi var. Bata kaç gün var?
Bata 10 gun var canm ama adetten hemen sonra yumurtlama olmuştu üstünden 13 gün geçti yaptım ama emin olamadım var gibi görüyorum ama kuruma çizgisi felan olabiliyomuş ama saatler sonra çıkmadi 10 dakikada felan çıktı benimde kafam karıştı açıkçası

Bata 10 gun var canm ama adetten hemen sonra yumurtlama olmuştu üstünden 13 gün geçti yaptım ama emin olamadım var gibi görüyorum ama kuruma çizgisi felan olabiliyomuş ama saatler sonra çıkmadi 10 dakikada felan çıktı benimde kafam karıştı açıkçası
Burdan da bana var gibi geldi ama dediğin gibi kuruma çizgisi de olabilir. Bence iki gün sonra tekrarla onda da çizgi çıkarsa kan verirsin. O iki gün geçmek bilmez şimdi☺️
şimdi 😀

Kızlar merhaba başlığı görünce yazayım dedim ben de nisan ayında gebelik planlayanlardanım🤗geçen ay 23 Mart son adet tarihimdi 7gün sürüyor adetlerim ve genelde 30günde bir olur düzenlidir son doktora göründüğümde yumurtalıklarımda polikistik görüntüsü olduğunu söylemişti bana pholicaps adlı bir vitamin yazdı 3aydır kullanıyorum onu 6ay oldu korunmayalı henüz sonuç alamadık bu ay ovulasyon ile yumurta takibi yaptım ilk defa 6 nisanda pik oldu 7nisanda da pik devam etti bugün yani 8 nisanda çatlama oldu 3günü de değerlendirdik beklenen adet tarihim 23 nisan umarım bu ay tutar bana dua edin🤲🏻🤲🏻 Ovulasyon testlerimi de atıyorum sırasıyla 6 7 8 nisan🙏🏻
E8E8DEBC-9436-4678-9F07-9BF7D9898F2B.jpeg
B09C94EB-F095-4624-8772-19E12E506CED.jpeg
1CE6CB9E-1151-4866-AE8A-A286ACCBE687.jpeg

X