Nisan gelini oluyorum :)

canım arkadaşım ne mutlu sana...
bzde önce tadacaksın bu mutluluğu...
inşallah bizleri unutmaz neler hissettiğini neler yaşadığını anlatırsın:)))))))))

Canlarımm yaa :1hug: İnşallah evlendikten sonrada mutluluğumu anlatıcam hepinizee :nazar: resimlerimede bakarsınız artıkk kaydirigubbakcemile3

ayy canım ınş cok cok mutlu olursun cıktığın kapıya muhtac olmazsın mutluluklar cnm cok az kalmış ya maşallah darısı tum bekarlara ınş

hayırlısı olsun canım inşallah çok mutlu olursunuz ve hersey nasıl ıstıyorsan öle olsun ...

Canım cok sevindim Allah tamamına erdirsin hep mutlu olun inş hayırlı olsun Şeniz

herşey gönlünce olsun..
mutluluklar dilerim

Hepinize çookk teşekkür ederimm darısı bekleyenlerin başına :1hug::nazar:

Kızlar biliyosunuz ben büyük ihtimal haziran sonu veya temmuzda evleniyordum ama dün akşam aldığımız kararla Nisan gelini oluyorum :1hug:

26 Nisan Pazar günü düğünüm var bugün aşkım salonu tuttu çok değişik duygular hissediyorum bir yandan o kadar mutluyum:asigim: bir yandan ailemden ayrılmanın hüznü var :çok üzgünüm: Allahım inşallah mutluluğumuzu daim eder :1hug:

mutluluklar dılıyorum canım bende sana
cok yakın tarıhlerımız var
bende 25 nısanda evlenıyorum
artık heyecanları beraber paylasırız:dance:

canım benim hayırlı olsunnnnn a.s. benimde nikah nisanda bende nisan gelini sayılırım

ohh negüzel tarihte belli olmuş
sayılı gün çabuk geçer canım
bir bakmışın gelinlik üzerinde
salona giriyorsun.

ailenden uzak bir yeremi gelin gidiyorsun canım.

hayırlı olsun canım merakımı hoşgör ama neden nisanda nikah yapıyosun bende 1 ay önceden yapmayı düşünüyorumda nasıl olucak acaba yani nikahtan sonra düğünü beklenirmi diye merak ediyorum[/QUOT

teşekkür ederim canım benim sanada hayırlı olsun lojman durumu için nikahı önceden yapıyoruz yerimseniben

tesekkur ederım bıttercım
evet sende nısan gelını oluyosun o zaman
hepimiz ıcın hayırlı olur ınsallah

X