Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Nişan kıyafetim(fotoğraflı)

Korseli çoraplar var göbek ve kaçayı toparlıyor, kilolu görünme ihtimalin yok çünkü sen zaten zayıfsın. :KK76:
Ve çorabın izi de belli olmuyor, balık modelleri vücudu sarar genelde. Şu haliyle çok göze batmıyor ama vücuduna tam otursa daha iyi olur. :KK66:
yok var yine fazlam
160 boya 54 kiloyum
162 falan da çıkıyo boyum ama minimum diyelim:KK48:
2 haftaya kadar 1-2 kg daha gider diye düşünüyorum.
mum gibi eriyorum ama göbek aynı nerden gidiyosa:KK14:
bu tam sarmamış balık olmamış dimi:KK48:

helena elbıse cok guzel bence dagınık dogal gorunumlu bır topuz cok guzel olur elbısenın basen kısmını bıraz oturtmak lazım

da%C4%9F%C4%B1n%C4%B1k-topuz-modelleri11.jpg

bu arada elbısenın rengının kırmızı olmasına bayıldım kırmızı elbıseyı cok severım

Orta boy elbiseler ile saçlar açık olarak kullanılırken, uzun gece elbiselerinde topuz ve at kuyruğu gibi sıkı saç modelleri tercih edilmektedir.Kırmızı elbise ile uyumlu ayakkabı olarak siyah veya krem rengi ayakkabılar tercih edilmelidir.
bı yerden okudum ve kopyaladım

Mrb konuya daha yeni dahil oluyorum ama elbiseyi beğendiğimi söylemek istedim ayakkabi siyah çok hoş olur saç modeli olarak da bence acik model yaptirma hoş doğal bir daginik topuz super olur

Makyajini da gözlerini hafif yapip dudagini elbisenin renginde bi rujla patlatabilirsin yada rujunu daha soft kullanıp gözlerini yogunlastirabilirsin

yok var yine fazlam
160 boya 54 kiloyum
162 falan da çıkıyo boyum ama minimum diyelim:KK48:
2 haftaya kadar 1-2 kg daha gider diye düşünüyorum.
mum gibi eriyorum ama göbek aynı nerden gidiyosa:KK14:
bu tam sarmamış balık olmamış dimi:KK48:
Ne kilolar saklanıyor da senin olmayan fazlalığın mı saklanmayacak :KK48:
Korseli çoraplar işini çok iyi görür, göbeğini düzleştirir yemek yesen bile çıkmaz. :KK28:

Korseli çoraplar işini çok iyi görür, göbeğini düzleştirir yemek yesen bile çıkmaz. :KK28:
korseli çorap kaç beden almalıyım. bedenimi mi yoksa bi küçüğünü mü?
teşekkr ederim ilgine canım

korseli çorap kaç beden almalıyım. bedenimi mi yoksa bi küçüğünü mü?
teşekkr ederim ilgine canım

helena merhaba;
o kırmızı elbisennin aynısını bende gördüm ama başka mürdümü vardı onu aldım bunu denemedim. yakası sarı işlemeli. sana çok yakışmış ama bence bir beden küçüğünü dene üzerine tam olur bende öyle aldım. 7 martta da benim nişanım var küçük bi eğlence olcak o yüzden bu tarz aldım sadece aile arası olduğu için.

helena merhaba;
o kırmızı elbisennin aynısını bende gördüm ama başka mürdümü vardı onu aldım bunu denemedim. yakası sarı işlemeli. sana çok yakışmış ama bence bir beden küçüğünü dene üzerine tam olur bende öyle aldım. 7 martta da benim nişanım var küçük bi eğlence olcak o yüzden bu tarz aldım sadece aile arası olduğu için.
canım çok teşekkür ederim. bu arada hayırlı uğurlu olsun canm nişanın bi küçüğü çk küçük oldu. buna pens atılacak. balığıda belirginleşecek. canım sen nerden ve ne kadara aldnç foto atman mümkün mü =)

canım çok teşekkür ederim. bu arada hayırlı uğurlu olsun canm nişanın bi küçüğü çk küçük oldu. buna pens atılacak. balığıda belirginleşecek. canım sen nerden ve ne kadara aldnç foto atman mümkün mü =)

çok saol canım.ben Samsun/Çarşambadan aldım Beyaz gelinlik diye bir mağazadan. 380 dedi 325 e aldım dün. kesilcek ve yakasında bi kat daha aynı renk tül koyulucak yakası biraz fazla açık. attım 2 tane resim

kırmızı bol sana ama suankı mor guzelmıs

X