Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri nişan kıyafetim için yardım???

GOLDFLAY

ders,ders,ders..... :(
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2012
2.334
95
35
PicsArt_1426002685953[1].jpg
Kızlar nişan kıyafetim bu elbise yalnız resimde neden bilmiyorum çok hantal çıkmışım aslında çok zarif duruyor ve bi de bu elbiseyi almadan önce sözlüme göstermek için denediğim zaman çekilmiştim boyu falan ayarlanmamıştı.
Bu elbise için saç modeli nasıl bir şey yaptırmalıyım sizce???
yakası taşlı olduğu için kolye ye gerek yok sadece küpe takacağım taşlı sade bir model..
şu tarzda bir şeyler
indir (1).jpg

saç modeli konusunda kararsızım.. dağınık topuzlar beni olgun kadınsı gösteriyor sevimiyorum düz topuzlar yakışıyor ama bu kıyafete olmaz zaten o yüzden salınık modeller düşünüyorum .. şu modeller nasıl olur acaba
images_(1)[1].jpg

saçım bu kadar uzun değil bu modelin aynısı olması için saçımın belimde olması lazım. saçım şu an belimden yaklaşık 1 karış yukarda...
dağınık topuzları kendime yakıştırmıyorum ama şu tarz bi topuz da olabilir aslında..
esmer-gelin-daginik-topuz-modelleri[1].jpg

saç konusunda bana yardımcı olursanız sevinirim kızlar. Nişanım 60-70 kişilik pastane de sade bi nişan olacak ama gündüz dış çekim yaptıracağız hani biraz özenli de olmak istiyorum.... yardımcı olursanız sevinirim

Bana kalırsa ensede düz minik bir topuz çok daha zarif gösterir :) Hayırlı olsun şimdiden :)

Eklentiler

• ensede-topuz1.jpg
    ensede-topuz1.jpg
    32,4 KB · Görüntüleme: 337
Bana kalırsa ensede düz minik bir topuz çok daha zarif gösterir :) Hayırlı olsun şimdiden :)
tşkr ederim. :) yalnız benim ense de güneş yanığı var da acaba topuz doğru bir tercih olur mu? küpe olarak da sade bir şey mi tercih etmeliyim

images (3).jpg
böyle bir şey mi olsun??

images (50).jpg
yoksa böyle mi?

images (2).jpg

images (4).jpg

images (1).jpg

merhaba bence elbisenin kolları olmasa daha şık olurmuş 2. küpe yada birinci küpe güzel allahım mutlu etsin ömür boyu

Rica ederim ne demek :) Elbisen sade zaten bence o tas detaylarina yakisir bu kupeler, sadece tarz olarak cok fazla sallantili kupe olmamali gibi. Bir de ensende gunes lekesi olmasi pek sorun degil bence, zaten ensede duruyor. Yine senin tercihin tabi ki gozune nasil guzel gelirse oyle yapmalisin, sadece elbisen cok zarif, benim gozum zarif bir topuz yakistirdi oraya :)

merhaba bence elbisenin kolları olmasa daha şık olurmuş 2. küpe yada birinci küpe güzel allahım mutlu etsin ömür boyu
cnm kv kp biraz hassas kıyafet konusunda en usturuplu bunu bulduk o yüzden :KK43: küpelerde taviyene göre seçim yapacağım teşekkür ederim

Rica ederim ne demek :) Elbisen sade zaten bence o tas detaylarina yakisir bu kupeler, sadece tarz olarak cok fazla sallantili kupe olmamali gibi. Bir de ensende gunes lekesi olmasi pek sorun degil bence, zaten ensede duruyor. Yine senin tercihin tabi ki gozune nasil guzel gelirse oyle yapmalisin, sadece elbisen cok zarif, benim gozum zarif bir topuz yakistirdi oraya :)
çok teşekkür ederim cnm :)

bunlar nasıl canım?

küpelere gelince
ben 1 veya 3.küpeyi tercih ederdim.çok fazla dikkat çekmesin küpe.zaten elbisenin yaka detayı önplanda.hem saçların açık olucaksa küpe zaten gözükmeyecektir.

22884397_Dalgal-Gelin-Ba-Modelleri.jpg

bunlar nasıl canım?

küpelere gelince
ben 1 veya 3.küpeyi tercih ederdim.çok fazla dikkat çekmesin küpe.zaten elbisenin yaka detayı önplanda.hem saçların açık olucaksa küpe zaten gözükmeyecektir.
cnm bunlar çok güzel de taç var .. salınık yap diyorsun yani :)

cnm bunlar çok güzel de taç var .. salınık yap diyorsun yani :)

evet canım aynen öyle diyorum.salınık olsun.hatta dalgalı saçların tek tarafta olsun.ya sağ omuzun uzerinde ya sol omuzunda.hangisinde yakışıyorsa öyle dursun bence.
ama yinede karar senin.

evet canım aynen öyle diyorum.salınık olsun.hatta dalgalı saçların tek tarafta olsun.ya sağ omuzun uzerinde ya sol omuzunda.hangisinde yakışıyorsa öyle dursun bence.
ama yinede karar senin.
tek yana bukleli salınık :) aslında bende öyle istiyorum benim yüzüme yakışıyor :)

X