Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Nişan kıyafetleri resimli. Yorum istiyorum :(

nesliertn

Miniğini bekliyor =)
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2012
469
48
34
Denediğim kıyafetlerden resmini cekmeme izin verilenler. Yorumlarınızı bekliyorum

$1620142_804045069611220_1631151047_n - Kopya.jpg $1624253_804045072944553_1763637464_n - Kopya.jpg
$1779606_804047002944360_765876360_n - Kopya.jpg
$1801070_804045079611219_1963438737_n.jpg

Elbiseler güzelde gelinlik gibi hepsi düğününde zaten beyazını giyiceksin. Bence nişanda daha sade ve şık bir model düşünmelisin.
yinede belirtim en sonuncusunu beğendim rengi güzel

ayyy hepsi çok güzel durmus üzerinde bayıldımmmm hele pembelerr harikaaa ama ben 2.ci resmi çok iddalı gördüm üzerinde 1 ve 2 diorum ben:)

Bence çok abartılı, zaten çok kabarık gelinliklerin de insanı balon gibi gösterdiğini düşünüyorum ben yakıştıramıyorum tamamen şahsi fikrim üzerinize alınmayın lütfern, hem nişan da hem düğünde aynı model farklı renk kıyafetlerin tercih edilmesini doğru bulmuyorum..:KK34:

Son düzenleme:
Tatlım ilk 2 poz yani pembe nişanlık seni çok kilolu göstemiş.Bence benim favorim sonuncu mavili olan.Çok hoş durmuş,bence o :81:

Gelinliğimde aynı tarz olucak ama kına kıyafetimi düz tercih edicem. nişan kıyafetmi daha abartılı istiyorum.

Tatlım ilk 2 poz yani pembe nişanlık seni çok kilolu göstemiş.Bence benim favorim sonuncu mavili olan.Çok hoş durmuş,bence o :81:

Teşekkürler canım ama mavili daha kilolu gösterdi dediler. çünkü etegi belden baslıyor.

canım merhaba ,

ben en çok 3. elbisenin duruşunu beğendim aynı modelde toz pembe yok mu ?

denediğin yerde eğer yoksa İstanbul 'da nişantaşı arka sokakları ya da beşiktaş sinanpaşa pasajını gezmeni tavsiye ederim ayrıca unutmadan ekleyeyim abiyede nakit verirsen %40 indirim yaparlar , sıkı pazarlık et :) sevgiler ..

1 ve 2 çok kilolu göstermiş
3. güzel bence, çok kabarık modeller tercih etme.
sonda ki gayet güzel olmuş

canım merhaba ,

ben en çok 3. elbisenin duruşunu beğendim aynı modelde toz pembe yok mu ?

denediğin yerde eğer yoksa İstanbul 'da nişantaşı arka sokakları ya da beşiktaş sinanpaşa pasajını gezmeni tavsiye ederim ayrıca unutmadan ekleyeyim abiyede nakit verirsen %40 indirim yaparlar , sıkı pazarlık et :) sevgiler ..

Bursadayım canım ben :)

Bursadayım canım ben :)

canım o zaman arkası ipli modelleri öneririm belini baya sıktır incecik oluyor , herkes o kadar sıkı bağlayamıyor bi de ona dikkat et ,bolluk kalmasın , bence biraz daha kez pembeliler abartı geldi bana internetten model bak diktirebiliyorsan diktir bursa zaten kumaş cenneti değil mi :)

canım o zaman arkası ipli modelleri öneririm belini baya sıktır incecik oluyor , herkes o kadar sıkı bağlayamıyor bi de ona dikkat et ,bolluk kalmasın , bence biraz daha kez pembeliler abartı geldi bana internetten model bak diktirebiliyorsan diktir bursa zaten kumaş cenneti değil mi :)

Öyle canım çok çeşit var. sadece begenmek düşüyor bizlere :)

benim fikrim çok kabarık olmasın nişan elbisesi daha sade olmalı..
sadece düğünde kabarık giymek isterim ben
resmimi göndermek istiyorum fikriniz için lütfeen :KK17:

mavi renk daha çok yakışmış :)

Son düzenleme:
X