Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

kızlar 25 nisanda nezle olduğum için ilaç almam gerekiyırdu önlem almak için o gün betam 4.2 çıktı çok şüphede kaldım aslında negatif ti ama daha önce hiç böyle bir negatifim yoktu.Birkaç gün sonra tekrar kan testi yaptırdığım da pozitifi gördüm umarım sağlıkla ilerler 🙏Çok şükür rabbime hamileyim, ☺️🍀 dualarım sizinle inşallah dileyen isteyen herkesin kucağını boş bırakmasın 🙏🍀🌸
Canıım hayırlı uğurlu olsunn tebrik ederimm 🌸🌸❤️❤️

Merhaba kızlar beni de alır mısınız listeyee 😊 benim sat 26 Mart 8 gün geciktim. İdrar testim negatif beklemedeyim

Hadi ya ben öyle bilmiyordum. E ovulasyonda silikleşince çatlama oluyor ama önceki koyu cizgiler yumurtlama olmuyor mu işte o zaman silikleştiginde de yumurtlama demez miydik yine kafam karıştı 😂
Çatlama=Yumurtlama zaten canım:) LH en yüksek seviyeye ulaştığında yumurtlama yani çatlama gerçekleşir. Gerçekleşince de LH tekrar düşer. Çatlama dediğimiz de olgunlaşan yumurtanın karın boşluğuna atılması işte sonrasında tüplerin ucundaki tüycükler yakalıyor vs vs..

Aaay canim tebriklerrr ya sen o zaman erken öğrendin değil mi sanki aynıydı batlarimiz seninle çok sevindim sağlıkla kucağına al inşallahhh🤩🤩 senin belirtiler ne durumda şuan azaldi mi seninde vardi sanki bel kasik ağrın durumlar ne şuan 🤩
nezle olduğun zaman benimde burnum tikanmisti bu arada belirti olabilir mi o acaba ya burun tıkanıklığı? 😂
ahh kuşum😍😍 erken öğrenmek hiç iyi değil bunu üstüne basa basa söylüyorum 4.2 çıkınca ben tabi yine ilaç içemedim sonra 2 gün sonra betam 22.7 çıktı haydaa bekle Allah bekle 🫢 sters yatım gögüslerimde ağrı vardı dün gece aniden ağrılarım gitti bir korktum dedim kimyasalfı sanırım gidiyor üzüldüm sabah kaktım evde test yaptım innovitanın gebelik testini silik dedim değer artsaydı bu kıpkırmızı olurdu sanırım yok gidiyor sonra tekrar verdim 62.7 arkadaşımda gayet güzel ilerliyor yerleşme aşamasında şuan dedi zaten hesap yaptığımda bugün 12 yada 13 gün felan oluyor kasık ağrılarım hep var ama arada kramplar vs oluyor zaten şuan çok ağır nezle geçiriyorum ilaç içmediğim için ama tekrar beta vermeyi düşünmüyorum çünkü bu stresi kaldıracak pskiloji yokmuş bende süründürdü beni resmen 🤒uygulamaya göre 1 mayıs kuzum benim hemen hemen aynıyız senle 🤩🤩 umarım seninde bebiş geliyordur 😍hepinize dua ediyorum biran önce gidip 2025 ocak ayı anneler topğimizi inşaa edelim 😍❤️🌹

Merhaba geçen de sormuştum 21 Nisan son adet tarihim adetim 8/9 gün sürüyor bu yumurtlamayı etkiler mi yoksa adetin 1. Gününden itibaren mi saymamiz lazım dongum bazen 26 bazen 27/28 oluyor
Döngünüz 26-27-28 ise yumurtlama tarihiniz adet başlangıcından itibaren 12-13-14. Günlerden biridir. Adetinizin uzun sürmesi bunu etkilemez.

Hadi ya ben öyle bilmiyordum. E ovulasyonda silikleşince çatlama oluyor ama önceki koyu cizgiler yumurtlama olmuyor mu işte o zaman silikleştiginde de yumurtlama demez miydik yine kafam karıştı 😂
kuzum bu testi satan siteler bile söylüyor YouTube da ovülosyon testleriyle alakalı bir çok içerik var silikleştiğinde çatlama olur yıllardır böyle bu 🫢

kuzum bu testi satan siteler bile söylüyor YouTube da ovülosyon testleriyle alakalı bir çok içerik var silikleştiğinde çatlama olur yıllardır böyle bu
Ya tekrar çok tebrik ederim sen testi ne zaman yapmistin ve belirtilerin nelerdi ayrıca bat tarihinden bir kaç gün önce fark etmişsin 🥹🥲

Yani evet küçük yarım bi çizgi ama bi görüyorum bi görmüyorum psikolojik sanırım ya gölge gibi artık regl gecikmesini bekleyeceğim heralde hiç sanmıyorum ama
Net görünüyor o minik çizgi onda sorun yok ama böyle görünmesi çok garip. Kaç gün vardı adete?

Ya tekrar çok tebrik ederim sen testi ne zaman yapmistin ve belirtilerin nelerdi ayrıca bat tarihinden bir kaç gün önce fark etmişsin 🥹🥲
ben evde hiç test yapmadım kuzum nezle olunca serum felan yaptıracaktım özele gitiiim çabuk çıksın diye 1 saat sonra çıktı oda 4.2 hemen hemen 6 gün önce felan 4.2 değerle öğrendim bugünde 62.7 kesinleşti kuzum 😍

ben evde hiç test yapmadım kuzum nezle olunca serum felan yaptıracaktım özele gitiiim çabuk çıksın diye 1 saat sonra çıktı oda 4.2 hemen hemen 6 gün önce felan 4.2 değerle öğrendim bugünde 62.7 kesinleşti kuzum 😍
Ayy maşallah maşallah teşekkür ederim cevapladığın için 🧿 🤍 özel değilse yumurtlama günlerini nasıl degerlendirmistin

kızlar 25 nisanda nezle olduğum için ilaç almam gerekiyırdu önlem almak için o gün betam 4.2 çıktı çok şüphede kaldım aslında negatif ti ama daha önce hiç böyle bir negatifim yoktu.Birkaç gün sonra tekrar kan testi yaptırdığım da pozitifi gördüm umarım sağlıkla ilerler 🙏Çok şükür rabbime hamileyim, ☺️🍀 dualarım sizinle inşallah dileyen isteyen herkesin kucağını boş bırakmasın 🙏🍀🌸
Ayyy çok çok sevindim maşallah 😍🧿🧿 bende kan testi verdim sonuç bekliyorum, ama hiç sanmıyorum negatif olacak çok eminim

nasılsınız kızlar benım bat bu zamanlar adet hala olmadım test yaptım negatif. adet gelmiyo bi türlü ne kulanıp içmem lazım cabuk gelmesi için

Ayy maşallah maşallah teşekkür ederim cevapladığın için 🧿 🤍 özel değilse yumurtlama günlerini nasıl degerlendirmistin
kuzum bizimki farklı aslında ben kız çocuğu istediğim için çünkü oğlum var 😍 rabbim tabi ne verirse kabulüm o ayrı bu sitede çok araştırma yaptım olumlu sonuç olan çok kişide vardı biz ovülosyonda pike yakınken bıraktık yani regl dan sonra hergün ilişki yumurtlamadan 48 saat önce bıraktık. inşallah gönlümüzdeki olur rabbim vermzsede vardır bir bildiği🙏❤️🍀

kuzum bizimki farklı aslında ben kız çocuğu istediğim için çünkü oğlum var 😍 rabbim tabi ne verirse kabulüm o ayrı bu sitede çok araştırma yaptım olumlu sonuç olan çok kişide vardı biz ovülosyonda pike yakınken bıraktık yani regl dan sonra hergün ilişki yumurtlamadan 48 saat önce bıraktık. inşallah gönlümüzdeki olur rabbim vermzsede vardır bir bildiği🙏❤️🍀
Umarım gönlünüze göre olur ya 😍 rabbim hayırlı evlat versin ama bizimde olursa gönlümüzden kız geçiyor 🫢

Ayyy çok çok sevindim maşallah 😍🧿🧿 bende kan testi verdim sonuç bekliyorum, ama hiç sanmıyorum negatif olacak çok eminim
Bende bugün çok emindim kendimden çok şükür rabbimin gönlü olmadı gögüs ağrım felan geçince dedim heralde gitti kimyasalı felan dedim 🫢 ama Allahıma binlerce kez şükürler olsun bana günümü gösterdi 🤩♥️🙏🙏

Bende bugün çok emindim kendimden çok şükür rabbimin gönlü olmadı gögüs ağrım felan geçince dedim heralde gitti kimyasalı felan dedim 🫢 ama Allahıma binlerce kez şükürler olsun bana günümü gösterdi 🤩♥️🙏🙏
Benimde bütün belirtiler bıçak gibi kesildi ya çok garip, senin başka belirtin var mıydı geçti mi nasıl oldu 🤗

Umarım gönlünüze göre olur ya 😍 rabbim hayırlı evlat versin ama bizimde olursa gönlümüzden kız geçiyor 🫢
olur inşallah kuzum güzel düşün güzeli çağır hep 🌸 bu işin iki tarafı var ya inanacağız sonuna kadar yada defalarca yıkılıp yıkılıp kalkacağız ama sonunda birşekilde muradımıza ereceğiz 🍀🙏♥️

Net görünüyor o minik çizgi onda sorun yok ama böyle görünmesi çok garip. Kaç gün vardı adete?
4 gün var canım 31 günde 1 oluyor bugün 28. Günü döngünün. Bilmiyorum ya 8 aydır hep hüsran salmıştım aslında iyice ama regl yaklaşınca yine bi acaba mı oluyor insan

X