Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Kızlarr bakar mısınızz yanlış mı görüyorummm iki ayrı test yaptım 10 dakika içinde çıktı. Gözlede görülüyor. Candy7777 kuzum görünüyor muu
Ben de görüyorum yarın sabah yaptığında koyulaşma varsa kesin vardır Ben geçen ay silik çizgi gördüğümde 2 gün sonra da silik gördüm hiç koyulaşma olmamıştı oradan testin bozuk olduğunu anlamıştım. Zaten kanda da çıkmamıştı. Ama kızımda her gün biraz biraz koyulaşmıştı halâ fotoğrafı duruyor hatta testlerin

Allah bağışlasın. Bakalım yarın sabah tekrar yapıcam.

Kızlar ben dayanamayıp bat 7 varken test yaptım kaset ile. Markası certain. Tabikide tek çizgi çıktı. Olsaydı silikte olsa bi çizgi çıkmaz mıydı bir de hangi marka test önerirsiniz

Kızlar ben dayanamayıp bat 7 varken test yaptım kaset ile. Markası certain. Tabikide tek çizgi çıktı. Olsaydı silikte olsa bi çizgi çıkmaz mıydı bir de hangi marka test önerirsiniz
Çıkmazdı 7 gün çok erken döllenme olduysa embriyo daha yeni yerleşiyordur Stres yapmayın. Yumurta çatlamasının üzerinden 10-12 gün sonra yapın yani adete 2-4 gün kala Test olarak öneremeyeceğim bana bu ay yalancı çizgi gösterdiler o yüzden hiçbirine güvenmiyorum artık

Merhabalar Hanimlar,
Belli olmamakla birlikte benim Haziran transfer gibi gozukuyor.

Ben baya baya pozitif gördüm kuzu hadi inşallah bu sefer olsun eskilerden biz kaldık bi. Araya haftasonu girecek meraktan çatlarız yrn versen ya sağlık ocağına beta
Kuzum koyulaşmayı takip etmek istiyorum. Çünkü ben 3 gün önce kan verdim negatifti. Gecikmeminde 3. Günüydü. Şimdi 5. Günü. O yüzden beklemek istiyorum

Selamlar herkese! Yeni üye oldum ve bu ilk mesajım! :) BAT 16 Nisan, SAT 11 Mayıs. 5 Mayıs akşamı kan testim negatif idi. O günden düne kadar olan kaset testlerim de negatif idi. Ancak az önceki kaset testte ilk silik çizgiyi gördüm. Yarın da sağlık ocağına uğramayı düşünüyorum. Beni de gruba ekler misiniz rica etsem?

Kızlar benim hesabıma göre dün takvime göre de bugün olmam lazımdı hâlâ gelen giden yok inşallah da gelmez. Güzel haberler ardı ardına gelsin inşallah

Çıktımı sonuç naptın canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…