Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Merhabalar bende de tamamen aynı zamanda aynı belirtiler olmuştu . İnşallah sizin de pozitiftır

Merhabalar bende de tamamen aynı zamanda aynı belirtiler olmuştu . İnşallah sizin de pozitiftır

Canim benim insallah o kadar dua ediyorum kihafif mide bulantisi var ama hani grip oluşundan iltihap içe akıyor derler ilim ılık vurur o bulantı öyle birseyde var ama çok hafif.insallah vucudum bana oyun oynamıyorum.dua edin ben hepinize dua ediyorum Rabbım kimseyi hayal kırıklığına ugratmasin

Kızlar kan testi vermeye çok çekiniyorum. Ya bu çizgiler yalancıysa. Gerçi 4 testin dördü de mi yalancı olabilir. Soldaki bugün sabah. Sağdaki dün. Çıkar mı acaba kanda
Merhaba canım yalancı çizgi bence anca 1 testte çıkar hepsi yalancı olması imkansız Allah korusun testte çıkan pembe cızgler sonucu kanama anca Kımyasalda oluyor zaten o yüzden gayet gerçek testlerin kaset test al bide bak onda da cıkar artık zten

Kızlar ben şöyle düşünüyorum mesela benim bu ay çok belirtim oldu 5,5 yıldır böyle şeyler yaşamadım testte de pembe çizgi çıktı hadi onu geçtim ama bence bu belirtilerin çoğunlukta olmasının nedenini döllenme oluyor bence kesinlikle Rahime yerleşmeye çalışıyor ve biz bu belirtileri yaşıyoruz testte hiç çıkmayanların HCG daha yükselmeden bebek tutunamıyor testte çıkanların da HCG yükselince tutunma yarım kalıyor baska acıklaması olamaz bence psikolojik olmaz herkesın de

Kimyasal olsa kanamam olurdu ama yanlış mıyım

Beni de ekler misin sat 28 nisan bat 24 mayıs

Evlendigimiz zamandan itibaren hormonlar değişiyor. Düzen değişiyor. Çünkü vücuda yabancı bir şey giriyor. Sonra da vücut kendini hamileliğe hazırlamaya başlıyor. Adet gecikmesi,kasık ağrısı vs vs. Evlenmeden önce günü gelmeden bir gün önce ped koyar ertesi sabah regl olarak kalkardım. Allah'a şükür bir gün sekmedi. Regl sancısı nedir bilmezdim. Evlendikten sonra çocuk psikolojisi ile yine sekme olmadı ama bazı zamanlar kasik ağrısı, göğüs ağrısı vs. Bence tamamen psikolojik. Ama dediğinde olabilir tutunmaya çalışırken düşüp sonra kanama olması

En iyisi kan normalde günüm hiç şaşmaz hatta erken gelir ilk defa geciktim bu ay bu gün felaket bir baş dönmesi yaşıyorum kafamı her oynatisimda dünyam dönüyor
benimde öyle hep 4 gün önce atar 13 nisan oldum geçen ay 9unda leke 10 unda sökülmesi lazımdı 11 i hala yok belki stresten falan ya kafama takmamaya çalışıyorum ama ilk heyecan falan işte engel olamıyorum, baş dönmen de inşallah gebeliiiktendir

Mfknın bir videosu vardı ısrarla kızıyordu test yapanlara o geldi aklıma. Keşke sabırlı olabilsek

Kizlar merhaba adetime 6 gün var cuma günü normal şartlarda.ama bugun hafif bir lekelenme geldi dewami gelecek mi diye bekliyorum açık pembe kasiklarim felaket agrior.ya erken olucam yada yerlesme kanamasi.ne olur dua edin bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…