Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Yaa yırttım kendimi kizzzz bu yerleşmeden ne zaman sonra beta yükselir diye.kimseye de söyleyemiyorum şüphem var diye size dert taniyom.erken gebelik de çıkmadı pozitif adetime 4 gün var.cumartesi 3.30 dan beri hafif lekelenmeler var.napcem ben.
Onu bilmemde yumurtlamadan ya da döllenmeden 20 25 gün sonra pozitif çıkıyor testler gerçi bünyeden bünyeye değişir ama.

Onu bilmemde yumurtlamadan ya da döllenmeden 20 25 gün sonra pozitif çıkıyor testler gerçi bünyeden bünyeye değişir ama.
Canım bir önceki gebeligimde o ay tek değerlendirmem oldu adet bitiminden 6 gün sonra.18 Ağustos.1 Eylül de erken gebelikte silik gördük hemen kan vermeye gittim topuklarim vura vura🤣🤣 25 çıkmıştı ama akillanmiyoruz ve yine erkenden yollara düşüp başlamadan yoruluyoru. insanın kalbine düşüncede durduramıyor kendini hayırlısıyla herkez pozitif görse.

Merhabalar 🍀

Bu platformu 3 sene önce gece gündüz kullanıp hamile kalmak için uğraşıyordum. Çünkü dr tüp bebekle bile zor hamile kalacağımı söylemişti. Pcos varmış. Dünyam başıma yıkıldı.
Daha sonra hamile kaldım ve 10 haftalık kalbi durduğu için kürtaj oldum. Psikolojim bozulmuştu. Tedavi gördüm çok şükür tüp bebekle uğraşmadan hamile kaldım. 21 hafta da doğumum başladı ve durmazsa suni sancı ile ölü doğum yapacaktım. Hastanede yattım ve günde 4 antibiyotik ve diğer ilaçlarla durdurdular. 34 haftada doğum yaptım ve oğlum 27 aylık şu an Rabbime şükürler olsun nasip etti.
Çok zor süreçler geçirdim. Ve o gün bu gündür etrafımda herkese yardımcı olmaya çalışıyorum. Rabbim kimseye evlat hasreti çektirmesin.
İnanın kimsenin duygusunu sömürmek değil amacım. Ama birşey tavsiye etmek istiyorum.
17 yıl sonra hamile kalan bir ablamız ve daha bir çok kişi olunca herkesle paylaşmaya karar verdim.
isterseniz sizlere de anlatabilirim🍀❤️
Yaaaa lütfen anlatın bende de yumurtlama ğroblemi var malesef

Yaa yırttım kendimi kizzzz bu yerleşmeden ne zaman sonra beta yükselir diye.kimseye de söyleyemiyorum şüphem var diye size dert taniyom.erken gebelik de çıkmadı pozitif adetime 4 gün var.cumartesi 3.30 dan beri hafif lekelenmeler var.napcem ben.
Benimde dün bata 4 vardı yaptım cıkmadı 😂 adet bekliyorum. Yani adet beklemeden başka çare yok şuan testte de cıkmamış ha inşallah geç döllenmedir senin

O zaman hala şansımız var değil mi?bütün belirtiler var lekelenme kasik agrisi koku hassasiyeti.yeminle değilsem bidaha kendime inanmicam.

Selamlar ben yumurtlama tarihimde ilişkiye girdim 6 mayısta ve dun peçeteye çok hafif bi pembe ip gib kan geldi. Erken gebelik testi yaptım negatif kan verdim 0.1 çıktı. Sizce net olarak hamile değil miyim yoksa beklemeli miyim? En erken ne zaman öğrenebilirim acaba tahmini adet tarihim perşembe

Canım bir önceki gebeligimde o ay tek değerlendirmem oldu adet bitiminden 6 gün sonra.18 Ağustos.1 Eylül de erken gebelikte silik gördük hemen kan vermeye gittim topuklarim vura vura🤣🤣 25 çıkmıştı ama akillanmiyoruz ve yine erkenden yollara düşüp başlamadan yoruluyoru. insanın kalbine düşüncede durduramıyor kendini hayırlısıyla herkez pozitif görse.
Amin inşallah tez zamanda herkes görür pozitifi ben çok şükür gördüm hemde anında ve kıpkırmızı. Doktora gitmek sorun burda randevu yok resmen Cuma'ya zor buldum bekliyorum mecbur.

O zaman hala şansımız var değil mi?bütün belirtiler var lekelenme kasik agrisi koku hassasiyeti.yeminle değilsem bidaha kendime inanmicam.
Alt karnınıza elinizi koyduğunuzda hafifde olsa şişlik var mı peki? Çok belirgin değil ama elinize gelir. Elinizle okşasanız bile hissedersiniz böyle minik bir tepecik gibi.

14 ü yakaladın niye silik çıksın sağlıcakla artar o kızım ben betamı 14 görsem 14 gün halay çekerim 🤣🤣🤣🤣
Dün kaset testım bu sekıldıeydı bugünde pro doctor aldım onu yaptım ama artımed daha koyu çıkarmıştı hangı testte sorun var çözemedim ey dostlarrrr dıgerlerı de sımdo yaptığım beş dakika beklemeden çektim 😀😀 Candy7777 Candy7777 Sosyallanne Sosyallanne Zumruduanka96 Zumruduanka96 kız bu testın 20 lira olmasından anlamalıydım benı yanıltacagını

Eklentiler

• IMG_20240512_051158.jpg
    IMG_20240512_051158.jpg
    75,2 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_20240514_071910.jpg
    IMG_20240514_071910.jpg
    204,5 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_20240514_071458.jpg
    IMG_20240514_071458.jpg
    84,1 KB · Görüntüleme: 32
Dün kaset testım bu sekıldıeydı bugünde pro doctor aldım onu yaptım ama artımed daha koyu çıkarmıştı hangı testte sorun var çözemedim ey dostlarrrr dıgerlerı de sımdo yaptığım beş dakika beklemeden çektim 😀😀 Candy7777 Candy7777 Sosyallanne Sosyallanne Zumruduanka96 Zumruduanka96 kız bu testın 20 lira olmasından anlamalıydım benı yanıltacagını
Bir günde çok büyük değişiklik bekleme zaten kuzu. Ayrıca koyuluk takibi aynı testle yapılır sen piyasadaki bütün testleri denedin maşallah.

Benimde adetim gelmedi testim negatif gibi birşey birde dudağım kocaman oldu uçuk çıkıyor dünden beri

Bir günde çok büyük değişiklik bekleme zaten kuzu. Ayrıca koyuluk takibi aynı testle yapılır sen piyasadaki bütün testleri denedin maşallah.

Benimde adetim gelmedi testim negatif gibi birşey birde dudağım kocaman oldu uçuk çıkıyor dünden beri
Nasıl negatıf gıbı bısı test mı yaptın at sanaaaa 🤗🥰🥰🥰🥰🥰 ya ben aynı testleri yapıyorım gene sılık çıkarıyor ama bunun lâ devam etcem ucuz 😀😀😀😀

Cano vallaha sen tescilli gebesin ama dediğin gibi çizgi net deil ozaman belki bende gebeyim 😂😂nebilim sabah test yaptım çizgi mizgi yok 🤣

X