Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Ah bi tez canlı olmasam da beklesem
Seni çok iyi anlıyorum bir de gerçekten planlayıp uzun zamandır bekleyince her şeye umut ediyoruz inşallah bu kez yanilmayiz. Ben test yapmamaya çalıştım kafamı rahatlatmaya çalıştım ama her gün de burda yorumları okuyorum. 2 ay önce kürtaj oldum 2 gebeligimde de ilerlemedi artık kucağıma almam istiyorum. İnşallah bu ay bizim ayımız olur. 3 gün sonra tekrar yap istersen

İnşallah rabbim isteyen herkese tez vakitte nasip etsin. Kürtaj sonrası olma ihtimali yüksek diyorlar. Kuzenimde iki ay sonra hamile kalmıştı. Sizinde umarım öyledir

çok ilginç çünkü ben her ay akıntımla anlıyordum yumurtamın çatladığını kimyasaldan sonra oldu acaba dedim kimyasaldan sonra yumurtlama olmuyor mu

Kızlar merhaba benim 2 gün önceye göre beta değerim 2 kat artmış ama progesteron değerim düşmüş neden acaba bilgisi olan var mı

Merhabala, ovulasyon testikullanmaya başladım. Innovita marka. Adetim 12 mayıs ile 16 mayıs arasındaydı ben de testi 22 mayıs ta yapmaya başladım. 22 mayıs 23 mayıs ve 24 mayısta gittikçe artan bir koyulukta seyretti ikinci çizgi. 24 mayısta doktora gitmiştim alttan muayene etti ve her şey yolunda yumurta oluşmuş dedi o günü değerlendirdik. Dün yine aynı saatte falan yaptım ancak ikinci çizgi çıkmadı hatta sonrasında bir tane daha yaptım yine aynı şey oldu. Bugün yine yaptım yine ikinci çizgi çıkmadı. İlk kez test kullandığım için anlayamıyorum. Bir yerde bu tarz testler 20 mm ve üzeri yumurta catlamalari için doğru sonuç veriyor diye okumuştum. Bu üç günü ne olur ne olmaz diye değerlendirdik ama kafam çok karışık niye böyle oldu ki. Bilen yardım edebilir mi ? Ekte yaptığım testlerin sonuçlarını ekliyorum, bilen yardımcı olsun lutfen. fotoğraflarda giderek artan siyahlı ilk üç gün hiç bir şey çıkmayan da dün, bugün de aynısı çıktı diye atmadım.

Eklentiler

• 1000122937.jpg
    30,2 KB · Görüntüleme: 15
  • 1000122934.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 15
  • 1000122935.jpg
    28,2 KB · Görüntüleme: 13
  • 1000122936.jpg
    30,3 KB · Görüntüleme: 15
2 aydır psikolojim bozulduğu için sürekli ng görmekten tabi, birliktelik yaşamadık çok, uzun zaman sonra bir gün birlikte olduk ve o günde orta ihtimal olabilecek yumurtlama tarihime denk gelmiş ve 6 gün geciktim sizce hamile olma ihtimalim varmıdır çok emin değilim böyle bir durum yaşayan varmı sürekli bir kasık ağrısı mevcut (geçen ay 21-26 nisan aralarında hasta oldum )

İdarar testi neden yapmıyorsunuz

İdarar testi neden yapmıyorsunuz
1 yıla yakındır denedik olmadı sürekli test yapıp ardından negatif sonucuyla hasta oldum şimdide bi yapasım gelmiyor ama mersk etmiyorda değilim sanki yapınca hasta olacakmışım gibi hissediyorum, kasık ağrılarımda ara ara oluyor ( 1 yıla yakın denedik ama yarısı bilinçsizlik diyeyim kafamıza göre korunmadık sonradan öğrendim herşeyi)

Canım 3 gün geçti 3 güne göre az mı bilmiyorum doktora gideyim mi hemen?
Geç yumurtlama ya da geç yerleşme olduysa olabilir. Doktora gitsen de bir şey yapmaz iki günde bir takip edelim der. Cuma aynı saatte aynı hastanede tekrar test verip artışa bakman lazım canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…