Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Ne güzel anlatmışsın canim çok teşekkürler herşey istediğin gibi olur seninde inşallah

Anladım canım kimyasaldan sonra gebe kalmak daha kolay diyorlar inşallah ikimzde çabucak kavuşuruz bebişlerimize

Kızlarr bir şey soracağım geçen ay kimyasal geçirdim normalde hep düzenli olarak adetimin 15. Gününde pik görürdüm testte ama bu ay 21. Günü pik gördüm ve ovulasyon testindeki çizgi nerdeyse simsiyahtı aşırı koyuydu. Normalde 23 nisanda regl olmam lazım ama geç yumurtlama olduğu zaman adet gecikir mi

evet canım geç olursun inşallah o günleri değerlendirmişsindir kimyasal dan sonra kalma olasılığı yüksek oluyormuş inşallah öyle olur

evet canım geç olursun inşallah o günleri değerlendirmişsindir kimyasal dan sonra kalma olasılığı yüksek oluyormuş inşallah öyle olur
İnşallah canıım hepimiz için öyle olur değerlendirdik canım pikten bir önceki akşamı değerlendirdik sabah pik olmuştu, ertesi gün sabah da çatlamıştı değerlendirdik o gün de acaba testteki rengin koyuluğu ile yumurta kalitesinin ilgisi var mı ya geçen ay iki çizgi de aynı renkti mesela aynı marka testte ama ilk kez bu kadar koyu gördüm

valla ben var diye duymuştum ne kadar doğru bilinmez tabi. Ve her ay sağlıklı yumurtluyoruz diye birşey yokmuş ki bazı dönemlerde gebelik olacak kadar yumurta büyümezmiş o olgunlukta olmazmış bu yüzden Dr 1 sene deneyin felan dermiş burada okuduklarım araştırdıklarım kadarıyla

Hanımlar selam. Bu ay taşınmaydı oydu buydu derken sanırım 2-3 kere ilişki oldu o da takvimde görünen yumurtlamadan 4-5 gün sonraydı. Bi uygulamada bugün diğer uygulamada yarın görünüyor adetim ama hiç belirti yok. Normalde çok ağrım olur oradan anlarım geldiğini yok. Lekelenmem de yok. Göğüslerimde mavi damarlar çıktı bunları gebelik yaşayanlardan okumuştum ama bende daha önce çıktı mı hiç hatırlamıyorum inanın. Başka da bi belirtim var mı bilmiyorum. İlişkinin üstünden 9gün geçti. Olabilir mi bi şeyler sizce yoksa ben yine kendime macera mı arıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…