Nişan Nişan ve Kınada ne tarz giymek uygun olur

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

PamuKSekeR

artık anne
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2007
1.971
10
kızlar kafam karıştı .. 29 kasımda inşallah kına ve nişanı beraber yapıcaz. nişan yüzüklerimizi aile arasında küçük bi törenle takmıştık şimdi düğünden bi gün önce yapılıcak kına gecesinde nişan töreni gibi bişeyde düzenlenicek. dinlenme tesisinde akşam olacak. ben abiye tarzı düşünmüştüm ama herkes kabarık kıyafet giyersem daha özel olacağını söylüyor. hem içimde kalırmış nişan elbisesi tarzı giyinmessem. lila yada yeşilimsi kabarık bir nişanlık giymemi söylüyorlar. açıkçası kararsız kaldım. sizce hangisini tercih ediyim abiyemi nişan elbisesimi.. ayrıca kına yakılacağında bindallı giyeceğim.. fikirleriniz için şimdiden teşekkür ederim a.s.

:1hug: Canım abiye sürekli giyinilir başkalarının özel günlerindede giyersin. Ama bu sana özel bir gün olucak bence nişan kıyafeti tercih edersen ilerde iyikide giymişim dersin. Tekrar giyme şansın olmicak çünkü içinde ukte kalmasın tadını çıkar. yerimseniben

canım benim kendi düşüncem,zarif çok sade olmayan bi abiye tercih edeceğim. Çünkü bazı nişanlık kıyafetler gelinlik gibi çok abartılı oluyor..Sanki gelinliğin renkli olanını giyiyomuşum gibi hissetmek istemediğim için ve kabarık kıyafetin sadece düğünüme özel olmasını istediğim için ben abiyeyi tercih edeceğim..

isaura cım bende senle aynı fikirdeyim ama herkes sonradan içime batAcağını söylüyor daha özel ve daha güzel oluyormuş. hata bugün annem dediki nişanımdayken teysemin kızı vefat etmişti o yüzde nişanlık giymemiştim ama hala içimde bi ukte var dedi o yüzden fikirlere görede hareket ediyim diye sordum sizlere..

calista cım canım teşekkürler çoğu kişinin dediğini özetledin a.s.

bence kanımca emınımkı kabarık gıymelısınn valla abıye herzmn gıyersın ama bıda nışanlık gıyemezsın benım nışanlığım dıkıldı ama sözlumle ayrıldım ııcn gelınlıkçıye bıraktım ıns baska zmn gycem orda dursun nasılsa benım sengözlerimebaksanab
benımkısı turkuaz renklı kabarık ama abartı deıl kelebek askılı straplez tarzı yandan fırfır seklınde katlar cıkıyo yanı kısacası harıkaydı :eek: turkuaz yada zümrut yeşılı harıka olur bındallı zaten kına yakılırken gıyersın o kabarık deıl kaydirigubbakcemile5

bence kabarık bisey giy, hayatında bi kere yasayabileceksin sonucta, abartiya kacmayayim deme, kac sonucta ozel bir gun ve senin nisanin

ben kendi nisaninda abiye giyenleri goruyorum da diger abiye giyen davetlilerden hicbir farki olmuyor

kabarık seviyorsan giy tabiki ben şahsen gelinliğimi bile sade alacağım kabarık olmasın istiyorum. içinde ukte kalacağını düşünüyorsan yap ama hiç içinden gelmiyorsa bırak bu özel gün senin sen ne istersen o olur :) allah tadınız bozmasın yeterki

nişanında kabarık giymeyenler genelde kına gecesinde giyiyorlar bizim burada.kabarık hoş durur heleki ev dışında bir yerde yapacakmışsınız.misafirler abiye giyiyor artık sen farklı.ayrıca kabarık nişanlıkta koyu renkler çok hoş duruyor.kırmızı,yeşil pembe.benim kırmızıydı beyaz tenliyim

nihayet ben de nişanlılar kervanına katıldım:) evde oldu benim ki çok abartılı olmayan abiye elbise giydim.

bence nişanda evlilik öncesi atılan son adım.. çok özel ve mutlu olunacak bir gün...eğer dışarda yapılacak bir tören olursa diğer davetlilerden farkınızı ortaya koyabileceğiniz bir kıyafet olmalı...ve başka hiç bir yerde giyme şansımız olamayacağı çok güzel nişanlıklar var...diğer misafirler abiye giyicekler neticede..açıkçası ben çok daha farklı ve daha abartılı olmalıyım... hihoyyyt ...tabiiki illaa .çok çok kabarık olcak,kat kat olucak diye bir kadie yok çok daha sade nişanlıklar var...tabiiki karar senin... şimdiden mutluklar...

benımde 27 hazıranda nısanım var ve acık havada yapılacak bu nedenle ve kendım cok abartıyı sevmedıgım ıcın sade bır abıye elbıse aldım

benim de söz nişanım bir arada evde yapıldığı için sade bir abiye elbise giymiştim...şahsen kabarık tuvaletleri hiç beğenmediğim için dışarda da nişan yapsam o tarz giyinmezdima.s
ama gelinliğim biraz gösterişli olacak hayırlısıylahihoyyyt

opuyorumnanaktan benimki böyleydi saçım ve makyajımıda harikaydı

Eklentiler

• $bjk 045.jpg
    $bjk 045.jpg
    92 KB · Görüntüleme: 96
Benimkide 30 mayıstı nişanım 1 resim ekledim ama birkaç daha ekliyim istedim en azından arkadaşlara rehber olur belki opuyorumnanaktanzemuszemuskaydirigubbakcemile5

Eklentiler

• $bjk 111.jpg
    $bjk 111.jpg
    95,2 KB · Görüntüleme: 86
  • $DSC02069.jpg
    $DSC02069.jpg
    39,5 KB · Görüntüleme: 107
  • $DSC02091.jpg
    $DSC02091.jpg
    37,4 KB · Görüntüleme: 101
  • $bjk 042.jpg
    $bjk 042.jpg