Nişanım,Kınam ve Düğünüm 🥰

Ben de anlamiyorum bunu. Ben de evliyim ve boyle seyleri hic paylasip mutlu olmadim mesela. Belki 4 kiyafet degistirmedigim icindir :) degisecek olsam evlenmekten de vazgecerdim resmen eziyet bana gore. 4 kiyafet degistim paylasmak istedim kismini bu sebeple hic anlayamadim. Allah mutlu mesut etsin de bana ne? Sanirim ben de geriyim.
Vallahi al benden de o kadar canım Rabbim mutlu mesut etsin 💕

Inanin dalga gecmedim. Allah mutlu mesut etsin. Kulturunuzmus ona da saygi duyuyorum. Evliligin devaminda mutlu olmaniz onemli sadece. Yoksa 10 kiyafet de degisseniz bunun evliliginize bir katkisi olmaz. Bu yuzden bu kafayi anlamiyorum.
Aynen dalga gecmekle alakası yok sadece tuafima gidiyor herkes aynı bakış açısına sahip olmak zorunda değil ki tabikide saygı duyariz kimsenin özel gunuyle aaa ne komik ne tuaf diye elestirmedik kim bilir ki belki hanımefendi de bizim dugunleri gorse aynı tepkiyi vercek ya 😅

Fesat ve kıskanç karakterli insanlar ne zaman yorum yapsalar kendilerini belli ediyorlar.

Allah mutlu mesut etsin. Buradan hep kötü haber, hep dram duyacak değiliz ya. İnsanlar platformu mutluluklarını paylaşmak için de kullanacaklar. Hoşuna gitmeyen yazmayıp geçebilir. Zorla baktırıp yazdırmıyorlar ya. Herkes her gördüğüne cvp atmayabilir. Burada yazanda her türlü yorum geleceğini bilerek yazsa iyi olur. Kalbi kırılmaz en azından bizler sonuçta farklı farklı bir sürü fikir ve düşüncede kadınlarız. Ben sizi canı gönülden kutluyorum. Allah ağız tadınızı bozmasın.

X