Nişan Nişanım'da farklılık istiyorum

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

Su Bahar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2014
1
0
29
Merhaba Ablalar kızlar Bayanlar :)
Benim 6.11 nişanım olacak salonda ve farklı birşey olmasını cok istiyorum veya daha önce görülmemiş birşey yaratmak istiyorum ama aklıma birşey gelmiyor. Açık büfe olacak yemekler tatlılar ayrıca masalara cakepops hazırlicam dekor rengim pembe su yeşili elbisem su yeşil olduğu icin. Daha sonra lavanta şişeleri hazırladım her masaya ayrı bi süs torbası içinde şeker olacak. Düşünüyorum'da kücük cerceve'ye resimlerimizi koyup masalara mı dağıtsak veya bildiğiniz veya aklınızda olan yeni fikirler varmı ? Dillere Destan bir Nişan olmasını diliyorum ❤️

Zaten fazlasıyla bir çok şey yapacaksınız bence ekstradan gerek yok gibi çerçeceye şahsen en yakınlar saklar yoksa kimse çiftlerin resmini evinde koymaz ki kalabalık olur diye HoppaBalonlar ekleyebilirsiniz salona sadece daha şirin gösterir pelür kağıdından top şeklinde süsler yapıp etrafa asabilirsiniz:KK37:Nişan mekanında resimlerinizden oluşan bir ağaç olabilir yapay şeklinde ya da not defteri tarzında bir şeyler falan resim çektirmek için büyük çerçeveler ve konuşma balonları da eklenebilir:cool:

X