Nişanlandı

siz konuşsanız sizde o hale gelirsiniz. biz o vakit kızın biriyle beni aldattığını öğrendiğimde kızla konuştuk ikimizde çok kötüydük kız diyorduki tek kadın sensin gibi davranıyor aşık sadık gibiydi dedi bende aynı şekilde biz şok olduk. çocuk yeni sosyal medya hesabı açıyor içinde tek sen varsın sana öyle şeyler söylüyorki ben sanıyordumki İLKİYİM bak ben böyle sanıyodum benden öncesinden sevgilisi varmış, ben bana aşık ama ben aşık değilim zannediyordum düşünün. böyle hissettiren böyle davranan birisi. ve asla şüpheye düşmüyorsunuz. bunları öğrenene kadar ben hayatında tekim sanıyodum. o yüzden bu kadar yıkıldım zaten. hatta diyordumki kendi kendime o çok iyi tertemiz masum birisi ben onu hakedecek kadar iyi biri miyim diyodum çok hassastı çok iyi birisi sanıyordum. her kızı kendine bağlayabilecek aşık edebilecek birisi ve bunu taktik olarak yapmıyor karakteri öyle, yumuşak biri ince davranışlı
Bence biraz safsınız. Adam da hep saf insanları bulmuş. Zeki birisi bunlara kanmaz ne yazık ki 🤷‍♀️

X