Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri *Nişanlığım*

mucizem5322

Guru
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2008
1.314
0
Arkadaşlar bayramdan sonra nişanım olacak Allah kısmet ederse nişanlığımı daha dün aldım sizce nasıl siyah ama ben çok beğendim

adsztq1.th.jpg

ARKADAŞLAR YA SİZCE BU ELBİSEYE NASIL BİR SAÇ YAPTIRMAM GEREKİR BEN DERLİ TOPLU BİR TOPUZ DÜŞÜNMÜŞTÜM AMA SİZCE ÇOK AĞIRMI OLUR YADA NASIL BİR MODEL TERCİH ETMELİYİM FİKİRLERİNİZİ BEKLİYORUM.

Son düzenleme:
cok hos ancak daha dik durmalısın elbiseyi giydiğinde yanlış anlama canım daha asill gözükürsün öyle o yuzden :KK70:

cok hos ancak daha dik durmalısın elbiseyi giydiğinde yanlış anlama canım daha asill gözükürsün öyle o yuzden :KK70:

Haklısın resmi çektiğimde alışverişten gelmiştim ve tahmin edersiniz ne kadar yorgun olduğumu senağlama ama tavsiyene uyucam canım teşekkür ederim.

Arkadaşlar güzel dilekleriniz için sağolun Rabbim herkese sevdiği insanla o günleri yaşamayı nasip etsin inşallah

Haklısın resmi çektiğimde alışverişten gelmiştim ve tahmin edersiniz ne kadar yorgun olduğumu senağlama ama tavsiyene uyucam canım teşekkür ederim.

ya valla canım durusundan acaba ıstemedıgı bı kıyafet aldı da mutsuz mu dıye dusunmustum allahtan degılmıssın
tatlı yorgunluklar canım bunlar sıkma canını sakın gecer hemen
Allah o guzel gununu en guzel sekılde gecırmenı nasıp etsın:1rolleyes:

X