Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Nişanlık icin yardim kizlar

sizce hangisi?

• mercan rengi

OY: 4 44,4%
  • su yesili

OY: 5 55,6%

• Ankete Katılan
    9

esra222

Ben O' na Resmen AşıĞım..
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2009
845
46
Merhaba kizlar

Önceki gün arkadasimla nisanlik bakmaya gittik.Dikimle uğraşmak istemedigimden hazir sifir modellere baktim,En çok içime sineni ilk girdiğiniz dikim evine denedim.1.60boyunda ve 48 kiloyum.resmen bana gore dikilmiş gibi çok begendim.üzerine göğsünün üzerindeki taslardan yakasi olan eteğindeki tülden tek kat pelerin yaptiricam.sacimi da yukardan derli toplu bir model dusunuyordum ancak alttaki su yeşili nisanlik için arkadasim daha güzel olur dedi bend e arada kaldim kizlar sizin de fikrinizi almak istiyorum

Mercan rengi olan benim üzerimde denediğim model diğerini ise denemedim.Sizce hangisi? :)

IMG-20150216-WA0014.jpg

IMG-20150216-WA0019.jpg

Merhaba kizlar

Önceki gün arkadasimla nisanlik bakmaya gittik.Dikimle uğraşmak istemedigimden hazir sifir modellere baktim,En çok içime sineni ilk girdiğiniz dikim evine denedim.1.60boyunda ve 48 kiloyum.resmen bana gore dikilmiş gibi çok begendim.üzerine göğsünün üzerindeki taslardan yakasi olan eteğindeki tülden tek kat pelerin yaptiricam.sacimi da yukardan derli toplu bir model dusunuyordum ancak alttaki su yeşili nisanlik için arkadasim daha güzel olur dedi bend e arada kaldim kizlar sizin de fikrinizi almak istiyorum

Mercan rengi olan benim üzerimde denediğim model diğerini ise denemedim.Sizce hangisi? :)

Eki Görüntüle 1421529

Eki Görüntüle 1421531
Ben 1. begendım..Rengı falan cok guzel..

2 model seni daha cok acar bence hem mercan klask model cok gördüm ama su yeşili tek omuz taslı harika

ilk modeli daha önce çoğu kişide görmüştüm.2.sini çok beğendim bu senede moda renk zaten su yeşili

X