Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Nişanlık ?? Sizce hangisi ?

Teşekkür ederim kızlar :) Hazır olunca eklicem resimleri şubatta nişan resimlerimide eklerim inş. :1hug: Rengi lila deil cnm parlak güzel bir mor olucak..

hayırlı olsun sectıgın modelde gayet hoşmuş...güle güle giyin...

üsttekine bayıldımmmmmmmmmmmmmmmmmm.......çoook açık pembe harika olr tatlım sen sarışındn dmi..mor olmaz be canm..güzelliğin ortaya çıksn dha açık renkler terch et

canım kesinlikle baştaki daha güzel.o modele balköpüğü rengi çok güzel durur diye düşünüyorum hayırlısı olsun

picture.php

mavi süper bence:dance: insanın ruhunu dinlendiriyo.üstelik çok şık.bayıldım doğrusu:sm_cool:

kizlar arkads coktan nisani yapmis elbisesini diktirmis nerden buldunuz gecmis konuyu:)))

ikiside çok güzel bence ama mor bozabilir daha açık olursa daha hoş olur. ben ikincisini de çok beğendim rengi değişince çok hoş olur sanki

canım Ben olsam iLkini seçerdim çok zengin duruyor diğeri sanki modası geçmiş 70 li kuşağın modelleri gbi :/ ilki olsa süper olur yalnız üst tarafında değişiklik şart askısız olsa üst taraf dha güzel durur fikrimce..

ilki süper, ama mor gitmez, en iyisi GRI renk veya KREM hafif cikolata renge bakan bi renk, ama ben olsam gri yapardim
bide bu modele bak

Eklentiler

• $22-maggiesottero.jpg
    $22-maggiesottero.jpg
    74,1 KB · Görüntüleme: 90
nişanlık için 1.si daha uygun bencede...her ne kadar kabarık tarzda sevmesemde birinciyi beğendim

X