Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri nişanlıkk :)

izmirlim85

Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2014
79
4
kızlarr, bi çok model denedim ama kararsız kaldığım 3 nişanlık var. ikisinin resmini atıyorum fikirlerinize ihtiyacım var :KK34:
$ftu.jpg $ftpud.jpg $ft.jpg

Bence ikiside çok abartı hele mavi tavuzkuşu gibi kusura bakma ama bence öyle altı daha tul üstü işlemeli bişiy tercih edebilirsin çünkü zayıfsın

kızlarr, bi çok model denedim ama kararsız kaldığım 3 nişanlık var. ikisinin resmini atıyorum fikirlerinize ihtiyacım var :KK34:
Eki Görüntüle 1184450 Eki Görüntüle 1184451 Eki Görüntüle 1184452

Eğer mutlaka bu ikisi arasından tercih yapacaksan birincisini tercih et. Ama bence biraz daha araştır. Bunlar çok abartılı duruyor. Ben bu tip elbiseleri bayram şekerine benzetiyorum. Ordan kuşak burdan tül, altı kabartmalı. Ama tabi biraz da zevke bağlı. Sen beğendiysen sorun yok.

Bence daha farklı modellere bakabilirsiniz fiziğiniz müsait çok daha güzel modeller taşıyacaksınız eminim:KK16:

Son düzenleme:
çok çok abartılı bunlar dügünde böyle kabarık giyersin zaten balık model düşünsen?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

çok çok abartılı bunlar dügünde böyle kabarık giyersin zaten balık model düşünsen?

Bencede. Ama kesinlikle bunlar diyosaniz pembelisi daha hoş. Krem-dore arası komple simli balik elbise ne kadar hoş olurdu mesela ^_^

Eki Görüntüle 1184450 Eki Görüntüle 1184451 Eki Görüntüle 1184452

Kusura bakma ama henuz almadıgın ıcın bu yorumu yapıyorum belkı almazsın dıye. ilk ftografa baktıgımda bu ne yaa :KK53: oldum. mavi elbiseyi gorunce ilkine sukur ettim. O derece yani..
Asil durmuyorlar bence.
Eğer havası da olsun istersen A kesim denilen modellerden secmelisin. Hafif tül tarlatanla.

sonunda karar verdim :) aldım odamda giyeceğim günü bekliyo... mavi nişanlık sadece renk olarak hoşuma gitmişti, ama aldığımızda mavi.

$..jpg $.,.jpg

Çok güzel olmuş ben ilk resimleri gördüğümde mavi rengini tenine daha çok yakıştırmistim. Modelde çok daha güzel bir model olmuş şimdiden tebrikler

Çok güzel olmuş ben ilk resimleri gördüğümde mavi rengini tenine daha çok yakıştırmistim. Modelde çok daha güzel bir model olmuş şimdiden tebrikler

Çok teşekkürler :)) evet bende mavi renk olmasını çok istiyordum ve içime sinen bir nişanlık buldum sonunda

Tebrik ederim dogru tercih yapmışsın :) daha önceki yorumumda A kesim secmelisin demiştim. A kesim almışssın ve ötekilere göre cok cok cok cok kaliteli duruyor. Mutlu gunlerde giy inşallah :KK8:

evet özellikle bu kesimlerden baktım ve gerçekten güzel oldu beğenerek aldım :KK16: faydalı yorumun için ayrıca teşekkürler :KK54:

X