Nişanlım başka bi kızla konuşmuş

Merhaba öncelikle ülkemiz bu durumdayken bu konuyu açmaya çok utanıyorum etkilenen arkadaşlara çok geçmiş olsun…
12 Senelik bir ilişkim var neredeyse çocukluk aşkım diyebilirim ona kendimden bile çok güveniyordum çünkü 12 sene boyunca ailelerimiz karşı çıktı gerçekten çok büyük zorluklar çektik ama doğru kişi olduğuna inandığım için hiç umrumda olmadı ailelerin karşı oluşu..
Velhasıl kelam uzun bir macera sonucu herkesi yalvar yakar ikna edip nişanlandık 6 ay önce
beni hiç aldatmadığını düşünüyordum
ta ki bugün gelip “Senden bir şey gizlemek istemiyorum bu ay evleneceğiz ve evliliğimizde yalan olmasını istemiyorum ilk yılımızda bir ara aramız senle biraz açılmıştı ben de sosyal medyadan bi kızla 15 gün kadar konuştum hakkını helal et çok özür dilerim vs vs” bişeyler dedi gerçekten sinirden oturup ağladım karşısında madem böyle bişey yapacaktın bitirseydin ilişkiyi ben sana 12 yılımı verdim dedim o da çok pişman olduğunu ondan sonra hiç öyle bişey yaşanmadığı üzerine yeminler edip durdu ama ne yapmam gerektiğini bilmiyorum ben bugün evimi yerleştirdim yerleştirirken annem bana kızım keşke sana 12 sene boyunca engeller koymasaydık dedi birde :KK43:
her şey film şeridi gibi gözümün önüne geliyor ben bir daha ona güvenemeyeceğim sanırım
Ona düşüneceğim bu kararım sonucu ya dini nikahı bozarız ya da devam ederiz bilmiyorum ama bir süre konuşmayalım dedim ben napacağım lütfen bi akıl verin
Pişmanlığını dile getirip belki de hiç öğrenemeceğiz yanlışını itiraf etmiş.Siz bilirsiniz ama bitirmeyecekseniz gözünü korkutup konuyu kapatın.ilerleyen zamanlarda sizinle bir şeyler paylaşmaya korkar.

X