nisanlim beni aldatmis!!

Canın mi sıkıldı? Burası palavra atma platformu mu? Benim zamanımı çalmaya, gozlerimi yormaya ne hakkın var! Bence ara nişanlını yalvar dön geri diye!!! İşin mi yok kuzum git kitap oku

Aboo baci..
Eğer ayrilmayi dusunuyorsan asla derim.
Git affettir kendini, masa bile devirmissin.
Ya masanin ayagi adamin sermayesine gelseydi ?
Adamin geleceğini karisinin rizkini elinden almus olurdun.
Sonuçta acik sözlü bir adam.
Oylesini bulamazsin.
Gerekirse kapisinda yat, evini sil supur affettir kendini.
Vileda sapiyla striptiz şov bile yapabilirsin.
Aşkta herşey mubahtir .
Git ve sevis onunla

Ya benim anlayamadigim su.sen cocugun sana yaptiklari igrenclikleri siraliyosun.sonra anneme soyledim babama soylemedim mesaj atmak geliyo icimden ama gurur yapiyorum diyosun.ya kardesim hala neyi dusunuyosun sen.zaten simdi ailene gidip olanlari oldugu gibi anlatirsan sana annen yada baban çıkışmazki.aksine yaninda olurlar.ve kizlarinin boyle bi insandan kurtulduguna sevinirler.sende daha fazla uzulme.gordugum kadariyla cocuk simdi gelse affedersin ama bence mantıklı dusun.ve onunla kaybettigin zamani geri kazan.

kizlar merhaba ben yeni üye oldum buraya uzun zamandir takip ediyordum bir derdim var kösesini ama buraya yazacagim hic akima gelmezdi inanin.. sirf bu derdimi yazmak icin üye oldum bile denilebilir cikmazlik icindeyim sizden yardim istiyorum

biz nisanlimla 3 yildan beri sevgiliyiz son 2 aydir da nisanliyiz gecen aksam cuma günü bana yarin bulusalim bir sey konusmak istiyorum seninle dedi tamam dedim cumartesi izini oluyor onun nese gittik bi cafede bulustuk bana karsi mesafeliydi öpmedi bile beni sarilmadi da. ben hemen noluyor neden böylesin dedim o da bana ben 3 aydir baska bir kizla konusuyorum dedi!! :KK53: nasil dedim arkadasca olarak mi hayir gayet flörtöz olarak konusuyorum dedi :KK53: yani aldattin mi beni dedim evet dedi!! :KK53: nasil dedim ki biz kasima dogru evlilik düsünüyorduk ben o kiza asik oldum seni yetersiz buluyorum güzellik olarak o kiz daha güzel daha alimli bir de kendine bak cok sisko (yalan 1.57 boya 55 kiloyum) kisa boylu ve cirkinsin dedi :KK53: ben bunlari yazarken bile elim titriyor düsünün bunlarin hepsini yüzüme söyledi :KK53: nasil bir karaktersizmissin de bana bunlari söylüyorsun defol git dedim cafedeki masayi devirdim sinirden bir de gülüyordu :KK53: yüzügünü cikartti elime verdi ve gülerek o kizla sevismeye gidiyorum simdi üstünden büyük bi yük kalkti zaten seninle nasil nisanlanmisim hayret ediyorum dedi :KK53: napicam ben aileme ne diyecegim eve geldim aglamaktan helak oldum annemde babamda nisani attigini ve beni aldattigini bilmiyor :KK43:

en kısa zamanda sadaka ver kurtuldugun için karektersiz birinden.kendini sakın üzme onca laftan sonra sakın ayrıldın die aglama .iyiki simdi sölemiş ya dügünden sonra tanısaydı okızı.ki bence sevin bide hiçmi tanımadın 3 yılda ne b..k oldugunu.:KK19:

Aboo baci..
Oylesini bulamazsin.
Aşkta herşey mubahtir .
Git ve sevis onunla

ilahi arkadasım cok güldüm ya.striptiz sov muş:KK1::KK9: bu arkadas akıllanmaz cocuk kızdan tekmeyi yer gelir seni denedim der buda affeder gibi geldi

kizlar merhaba ben yeni üye oldum buraya uzun zamandir takip ediyordum bir derdim var kösesini ama buraya yazacagim hic akima gelmezdi inanin.. sirf bu derdimi yazmak icin üye oldum bile denilebilir cikmazlik icindeyim sizden yardim istiyorum

biz nisanlimla 3 yildan beri sevgiliyiz son 2 aydir da nisanliyiz gecen aksam cuma günü bana yarin bulusalim bir sey konusmak istiyorum seninle dedi tamam dedim cumartesi izini oluyor onun nese gittik bi cafede bulustuk bana karsi mesafeliydi öpmedi bile beni sarilmadi da. ben hemen noluyor neden böylesin dedim o da bana ben 3 aydir baska bir kizla konusuyorum dedi!! :KK53: nasil dedim arkadasca olarak mi hayir gayet flörtöz olarak konusuyorum dedi :KK53: yani aldattin mi beni dedim evet dedi!! :KK53: nasil dedim ki biz kasima dogru evlilik düsünüyorduk ben o kiza asik oldum seni yetersiz buluyorum güzellik olarak o kiz daha güzel daha alimli bir de kendine bak cok sisko (yalan 1.57 boya 55 kiloyum) kisa boylu ve cirkinsin dedi :KK53: ben bunlari yazarken bile elim titriyor düsünün bunlarin hepsini yüzüme söyledi :KK53: nasil bir karaktersizmissin de bana bunlari söylüyorsun defol git dedim cafedeki masayi devirdim sinirden bir de gülüyordu :KK53: yüzügünü cikartti elime verdi ve gülerek o kizla sevismeye gidiyorum simdi üstünden büyük bi yük kalkti zaten seninle nasil nisanlanmisim hayret ediyorum dedi :KK53: napicam ben aileme ne diyecegim eve geldim aglamaktan helak oldum annemde babamda nisani attigini ve beni aldattigini bilmiyor :KK43:

Çok üzüldüm adınıza. Rabbim ezanlar okunuyor şuan böylelerinin hiç mi ALLAH korkusu yok anlamıyorum kii ... Takmayın diyeceğim ama takılmayacak gibi değil karaktersizin dedikleri.:KK47:

şuan ağzıma yakıştıramadığm o kdr çok şey geçiyoki aklımdan söylemek isteyip söyleyemediğim... sen önce bi aynaya baktnmı deseydn ona! bu nasl bir adilik,nasl bir karaktersizlik! sen kim oluyosn da böyle konuşuyosn çrkinmiş şişkoymuş ya hadi bırak nişanlını herşeyden önce karşındaki bi bayandır öküz!!! yazık, şuan birlkte olduğu o kız kimse ona da acıdım. Gerçi o da nişanlı oldğunu bile bile onunla beraberse pek sütten çkma ak kaşık değl zaten Allahlarından bulsunlar bırak zaten bu şekilde mutlu olamazlar hiçbir zaman. Seninkinin aradığı da sadece bacak arasıymış anlaşılan bunu da anladığn iyi olmuş aslnda üzülme bi şrefsizden kurtulmuşsun sevin :KK34: :KK34:

Son düzenleme:

Nasıl bu kadar rahat konuşabiliyor :KK51:

Ailene söylemek zor olmamalı , senin suçun ne sonuçta :KK20:

Ayrıldın diye ağlama , yüzünü erken gösterdiği için sevin :KK34:

ALLAH(C.C) yar ve yardımcın olsun inşaALLAH(C.C)...(amin...):KK16::KK16::KK16:

allahhh kurtarmıss seni cnm allaahh. ya evlendıgınde cocugun oldugunda böle bişi olaydı. pişkin erkekmiş. aman aman uzak dursun böleleri gıden 3 yıl olsun bı omur olmasın!

Aboo baci..
Oylesini bulamazsin.
Aşkta herşey mubahtir .
Git ve sevis onunla

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
Adamın sermayesi :KK23: :KK1:
Karısının rızkı :KK23: :KK1:
Vileda sopasıyla şov :KK23: :KK1:
:KK52::KK52:
Komedi ya:KK52:

Bu aralar sahte konular baya arttı ya, mevsimsel dönemleri mi geldi nedir :))

Diğer hamile olup aldatılan mavi bileklikli kadından da hiç ses çıkmadı bidaha :))

Uleyn bide Shok smili yapmışya.
İnsan kendini zorlarda aglar.lebilim gider mutfakta azcuk acı sogan neyim dograr...

Neyse konuyu dagıtmayalım cok ayıp...arkadaşım erkektir yapar eder. Gelirse affet tabi. Evinin diregi bebelerinin babasıdır...

Bu aralar sahte konular baya arttı ya, mevsimsel dönemleri mi geldi nedir :))

Diğer hamile olup aldatılan mavi bileklikli kadından da hiç ses çıkmadı bidaha :))

neler biliyosun hacı :KK53: bana da şeyettir action dolu linkleri :KK6:

konu sahibi ne yaptın son gelişme ne? özür diledin mi? o değil de kızdığınızda ortamda ki masaları nasıl deviriyorsunuz yaw, çok havalı bea :KK53:

Konu gercekse eger ki olabilir erkeklerin cogunun hayvanliklar yaptigina sahidiz karisini olduren doven milyonlarca adamin oldugu ulkede boyle sozler edecek erkeklere sasmamali diyorum ve size ailenize acil anlatip onlarinda o ayinin ailesiyle bu is bitmistir diye isi resmiyete dokup sizi kurtarmasi gerekiyor.bi dahada asla gorusmeyin dusunmeyin kabul edilemez bir durum ve laflar yani ortada sukredin hayatiniza bakin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Anlamiyorum sahte konu acrak elinize ne geciyo, yazik ya bukadarmi
Yediniz kafaYi. Aciyorum Sadece

X