Nişanlım ve ailesi

Ebrulew

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2023
34
-18
23
Nişanlımla bir buçuk sene sevgili kaldıktan sonra nisanlandik tabi bu süreçte ailesi ile konuşuyordum fakat hiç yüz yüze gelmemistim kendisinde önce yani nişandan önce annesi ablası babası geldi tanışmaya aileler için ablası ve annesi beni gördüğü an çok zayıfsin demeye başladılar bizim evde sonra çok güzel ağırladık tabi onları evlerine döndüler döndükten hemen sonra nişanlım arayıp kilo al dedi baskı kurdu gel zaman git zaman babası beni hiç istemiyordu öbür gelininden dolayı yabancı olmasin deyip durdu sevgilimi çok ikna etmeye çalıştı vazgcirmeye çalıştı ama yapamadi nişandan bir gece önce ailecek toplanip baba ve amcalar yabancı başka şehir vazgeç kimseye güven olmaz olayi namus meselesine kadar getirmislerdi neyse işte vagcemedi çocuk geldiler Nisan yaptık döndüler ablalari beni her aradığında kilo al deyip duruyorlar sanki ben almak istemiyorum ama olmuyor bu durum beni çok rahatsız ediyorum nisanlimda bana bak ben böyle istedim kabul ettim kimseyi dinleme diyor ama çok canımı sıkıyorlar

Ben böyle kabul ettim diyen nişanlınız da arayıp kilo al diye baskı yapmış önce ama. Nasıl kabul etmekse bu. Almak istemeyebilirsiniz de ayrıca kime ne yahu kendi yataklarına nüfuslarına almayacaklar neticede. Her zaman muhatap olmanız gereken kişi eş, o arkanızda olursa diğerlerinin ağzının payını verir düşüncesini savunmuşumdur ama namusa kadar konuyu getiren bir ailede gelin olmak bilemiyorum fazla sıkıntılı

Merhaba konuyu okudum ve şaşırdım.
Bazende tam tersi zayıf kız olsun derler . ☺
Çok kilolu olmasın diye bazi aileler.
Boşverin ya kilo alinip verilir .
Gayet normal .
Hic kafaniza takmayin bence.

Merhaba konuyu okudum ve şaşırdım.
Bazende tam tersi zayıf kız olsun derler . ☺
Çok kilolu olmasın diye bazi aileler.
Boşverin ya kilo alinip verilir .
Gayet normal .
Hic kafaniza takmayin bence.
Çok üzülüyorum ama o kadar iyi davranıyorum ki onlara bazen arıyorum iki hafta cevapta vermiyorlar ama nişanlımın hatri için aramı bozmak istemiyorum

Başka şehirde yaşayan kız namussuz mu oluyormuş? Ben mi yanlış anladım ayyy sinir oldum gerçekten şuan.

Ben böyle kabul ettim diyen nişanlınız da arayıp kilo al diye baskı yapmış önce ama. Nasıl kabul etmekse bu. Almak istemeyebilirsiniz de ayrıca kime ne yahu kendi yataklarına nüfuslarına almayacaklar neticede. Her zaman muhatap olmanız gereken kişi eş, o arkanızda olursa diğerlerinin ağzının payını verir düşüncesini savunmuşumdur ama namusa kadar konuyu getiren bir ailede gelin olmak bilemiyorum fazla sıkıntılı
Yani amcalara ne oluyor onu anlamıyorum kendileri çok namuslu da

X