Nişanlım ve ailesi

Sizi çok iyi anlıyorum benimde yakın bi akrabam yeni söz yaptı her yerdr kız zayıf fiyip druyor ki görücü usülüydü🙄 Hrrkes zayıfsa niye gittiniz diyot ama asla susmuyolar. Zayıf diyr hayıflanan da kv...sanki kendi girecek koynuna

Çok üzülüyorum ama o kadar iyi davranıyorum ki onlara bazen arıyorum iki hafta cevapta vermiyorlar ama nişanlımın hatri için aramı bozmak istemiyorum
Ah kuzum ah ananın babanın el bebek gül bebek büyüttüğü evladını sırf Nişanlıni seviyorsun diye katlaniyorsun sence değermi evlensen mutlu olurmusun onunla Nisanlin saten uydum akıllı vazgec

Evlenene kadar herkes secme hakkina sahip. Siz bu cocukla evlenseniz ailesinin her terbiyesizligine maruz kalacaksiniz. Sahsen böyle terbiyesiz insanlari asıl benim aileme katmazdim. Namusuma dil uzatana da "Insan kendinden bilir isi" derim
Katiliyorum size ailesi basta bu sekilde baski yapiyosa gerisi mutlaka cok cok daha kltu sekilde gelir kendimden biliyoeum. Su erkek tarafi her sozu her hakki kendilerinde goruyolar da onlarin hadsizligine karsi cevap versek cok bidi bidi yapiyo oluyoruz cevap veriyo saygisiz oluyoruz

ya üzgünüm ama bu işte bi cacık olmaz. Aile çok terbiyesizce konuşmuş, nişanlın da gelip bunları anlatmış. Yok ben zorladım anlat diye falan hikaye. Anlatmaması gerekirdi.

Nişanlımla bir buçuk sene sevgili kaldıktan sonra nisanlandik tabi bu süreçte ailesi ile konuşuyordum fakat hiç yüz yüze gelmemistim kendisinde önce yani nişandan önce annesi ablası babası geldi tanışmaya aileler için ablası ve annesi beni gördüğü an çok zayıfsin demeye başladılar bizim evde sonra çok güzel ağırladık tabi onları evlerine döndüler döndükten hemen sonra nişanlım arayıp kilo al dedi baskı kurdu gel zaman git zaman babası beni hiç istemiyordu öbür gelininden dolayı yabancı olmasin deyip durdu sevgilimi çok ikna etmeye çalıştı vazgcirmeye çalıştı ama yapamadi nişandan bir gece önce ailecek toplanip baba ve amcalar yabancı başka şehir vazgeç kimseye güven olmaz olayi namus meselesine kadar getirmislerdi neyse işte vagcemedi çocuk geldiler Nisan yaptık döndüler ablalari beni her aradığında kilo al deyip duruyorlar sanki ben almak istemiyorum ama olmuyor bu durum beni çok rahatsız ediyorum nisanlimda bana bak ben böyle istedim kabul ettim kimseyi dinleme diyor ama çok canımı sıkıyorlar
canım onlara ne anlamadım niye bu kadar nişanlın ailesinin ağzına bakıyor seni öyle görüp beğenmedi mi ? Allahım ya bak bişeyler hep ters gidiyorsa bu süreçte iyi düşün bunlar hep aranızı bozacak şimdiden görüyorum sonunuzu.

canım onlara ne anlamadım niye bu kadar nişanlın ailesinin ağzına bakıyor seni öyle görüp beğenmedi mi ? Allahım ya bak bişeyler hep ters gidiyorsa bu süreçte iyi düşün bunlar hep aranızı bozacak şimdiden görüyorum sonunuzu.
Ama nişanlım hep yanımda hiç onların dediği ile hareket etmiyor

çok güzel ağırladık tabi onları evlerine döndüler döndükten hemen sonra nişanlım arayıp kilo al dedi .
bunu yazan siz degil misiniz ? Arayıp bunu söylemesi sizin yanınızda yada değil farketmez ki sonuçta söyleyen o

Çocuk çok efendi düzgün anneside çok düzgün bir kadın fakat ablaları kilo dışında hiç sorun yok ki aynı sehirlerde yasamicaz bende atanirsam en kısa sürede yılda bir kez belki görürüz belki gormeyiz oda muama Allah'tan nişanlım dediklerine uymuyor
Bu dediğinize inanıyor musunuz gerçekten yılda bir görüşürüz yada hiç görmeyiz sözüne size soyleyeyim öyle birşey mümkün değil ailesini silip atamaz bayramlarda yada yıllık izinler de illa gidip kalmak isteyecek görüşmek isteyecek.

Sizin yerinize olsam nişanı atardım,kilo bahane sizi istemiyorlar istemedikleri için de olay size iftara bile atmaya gelmiş.

Nişanlımla bir buçuk sene sevgili kaldıktan sonra nisanlandik tabi bu süreçte ailesi ile konuşuyordum fakat hiç yüz yüze gelmemistim kendisinde önce yani nişandan önce annesi ablası babası geldi tanışmaya aileler için ablası ve annesi beni gördüğü an çok zayıfsin demeye başladılar bizim evde sonra çok güzel ağırladık tabi onları evlerine döndüler döndükten hemen sonra nişanlım arayıp kilo al dedi baskı kurdu gel zaman git zaman babası beni hiç istemiyordu öbür gelininden dolayı yabancı olmasin deyip durdu sevgilimi çok ikna etmeye çalıştı vazgcirmeye çalıştı ama yapamadi nişandan bir gece önce ailecek toplanip baba ve amcalar yabancı başka şehir vazgeç kimseye güven olmaz olayi namus meselesine kadar getirmislerdi neyse işte vagcemedi çocuk geldiler Nisan yaptık döndüler ablalari beni her aradığında kilo al deyip duruyorlar sanki ben almak istemiyorum ama olmuyor bu durum beni çok rahatsız ediyorum nisanlimda bana bak ben böyle istedim kabul ettim kimseyi dinleme diyor ama çok canımı sıkıyorlar
Aklın varsa arkana bakmadan kaç bunlardan. 1 seneye aşk maşk da kalmaz birbirinizi boğarsınız evde zaten

Esimin ailesiyle tanıstıgımda 42 kiloydum esimin babaannesi (evlenince söyledi) eşime hep cok zayıf o kız cali gibi bırak demis esim de ben seviyorum babaanne zayif olsun kilolu olsun önemli degil birbirimizi seviyoruz demis.Sonra o aileye 70 kilo olmam şoku simdi de veremiyorum 🤣🤣 Nisanlın ailesine sınır koyacakti yorum yapamayacaklardı kilo almak da kolay degil ayrica hem asiri zayif hem kilolu olma deneyimine sahibim zayif olmak en güzeli.Nisanlina soyle ailesini sustursun herkese de laf düşmüs

Bu arada aşırı zayıf olmadığınızın farkınızdasınızdır inş. zayıf değil derken olmanız gereken kilonuzdasınız onlar kilo alın dedi diye ayy ben hastalıklı gibi çok zayıfım kafasına girmeyin lütfen. 163 boya 51 kilo ideal sağlıklı bir kilodur.

X