nişanlım ve benim kararsızlığım

hayt

Guru
Kayıtlı Üye
11 Mart 2010
212
1
arkadaşlar nasıl anlatcam bilmiyorum..ben nişanlanalı 3 ay falan oldu.ama sanki sevgilim değişti nişanlım oldu .yani..flört dönemindekii oo erkekk değil.. şimdi ne arıoo ne soruooo..3 gün aramasa mjlaşsak yeter ona..ama bana yetmioo sesini duymak istyrmm.çok sıkta mjlaşmyrzz gündzzz yoğunuz akşamda yatana kadar toplasan 15 20 mj anca..bidee korkuyrmm ben yaa bunun kıskançlıklarıı hat safada ,en basiti dişlerimi temizletmeye gtcem dedim.ne işin varr zaten temiz gitmene gerek yok dioo. ikna ederek anlatmaya çalışıyorum o zamanda naparsan yap dioo..kızarr gbii bellii zaten..bide il dışına gelin gidicemm..şimdiden böle yapparsa oraya gidincee daha kötüsü olacak diee korkyrmm. bana güvenidee yokk galibaa fecemdekii kuzenmle tanışmadıı daha...oo erkek kim dedii.kuzenm dedim tmm dedii..orda bi foto var masa başında ne zmn çekindin dedii..bnde şu tarhde dmm arkadaşımla kadın doğuma gtdkk ordan uğradık dedim ne halt yemeye gtdnzz sizz falan dedii..yaa sonçta ne olursa olsun arkadaşım yanında benm olmamı istiosaa giderm yanii nasıl bi tavırdır bu anlamadımm yaa?yaa bıktım kısknçlğndan buu insan ömür boyu çekilirmii yaa?

ne kadar az dimiiii:KK43:gündzzz hiçç boşş vaktii yokk okadar yoğun bide ayrı şehirlerdeyiz 2 aydır görüşmedikk:KK43:

Nişanlandığınıza göre bütün bunları göze almışsınız demektir.Eğer bu sorunlar sizi rahatsız ediyorduysa baştan konuşup ona göre bir yol çizmeniz daha mantıklıyde bence yinede geç kalmış sayılmazsınız konuşunn....

Nişanlandığınıza göre bütün bunları göze almışsınız demektir.Eğer bu sorunlar sizi rahatsız ediyorduysa baştan konuşup ona göre bir yol çizmeniz daha mantıklıyde bence yinede geç kalmış sayılmazsınız konuşunn....

şöle söylym..nişanlanmadan önce bölee değildii..hayat güzeldii herşeyy yolunda gidioo..ama şimdii öle değill neden bölee olduu anlamadmm

ne kadar az dimiiii:KK43:gündzzz hiçç boşş vaktii yokk okadar yoğun bide ayrı şehirlerdeyiz 2 aydır görüşmedikk:KK43:

Şaka mı yapıyorsun arkadaşım böyle hayat geçer mi,evlenince bunalıma girersin sen..
Günde 20 mesaj ne demek saçma ittirme bir ilişki olur illa günde 20 mesaj atıcam dersen
arasın seninle 5 dk konuşsun aşkla varsın 20 msj atmasın
böyle bic bic ilişkiler evlenince hüsrana uğruyor

yaa enn zoruda enn beni düşündürendee.. şuu kısknçlığıı en azndn mjla bilee haberimm oluu nasıl iimii diee..neysee artıkk onuu değildee şuu hastalık derecesindeki kısknçlığı napıcmm ben ya.. ?bazen düşünyrm ayrılsam nee olurkii daha evlenmedmm ama ?bir müddet aramasma mj atmasamm yokluğu belli oluoo hayatımdaa seviyorumm ben buu hayvanaıı yaa?ama onlada olmuoo onsuzda olmuoo..yaa başkasını bulursam bundan beter olursa ben buna 4 yılımı vermişim dilee koyy napmm yaa? zamn mıı versem nee yapsam oofff?:KK43::KK43:

Nasıl kıskançlık anlamadım ben bu işi.
Hem günlerce aramıyor, mesajla idare ediyor, hem de kıskançlıktan deliye dönüyor.
Benim bildiğim kıskançlık dakika başı nerdesin falan diye arar, arkasında dolanır, her attığı adımdan haberi olur falan.
sizinki siz haber vermeseniz yaptığınızı bilmiyor.
Gerçek yüzünü göstermeye başladığını düşünüyorum ben onun.

Son düzenleme:
hayvan derken???
ben sevdiğime kıyıp böyle bir laf edemem ! siz evlenmeden aradaki saygı kalkıp gitmiş bırakın kıskançlığı bir kenera...:KK19:

yaa enn zoruda enn beni düşündürendee.. şuu kısknçlığıı en azndn mjla bilee haberimm oluu nasıl iimii diee..neysee artıkk onuu değildee şuu hastalık derecesindeki kısknçlığı napıcmm ben ya.. ?bazen düşünyrm ayrılsam nee olurkii daha evlenmedmm ama ?bir müddet aramasma mj atmasamm yokluğu belli oluoo hayatımdaa seviyorumm ben buu hayvanaıı yaa?ama onlada olmuoo onsuzda olmuoo..yaa başkasını bulursam bundan beter olursa ben buna 4 yılımı vermişim dilee koyy napmm yaa? zamn mıı versem nee yapsam oofff?:KK43::KK43:

Bir de nolur düzgün yazın. Türkçeyi düzgün kullanın lütfen.
Ne gerek var böyle yazmaya. Doğruları varken. Tamam hepimizin hataları olabiliyor ama bu sizin kullanım diliniz olmuş artık.
Birkaç tanesini işaretledim. Çok mu zor doğrularını yazmak.
Çocuklarınıza da bu şekilde mi öğreteceksiniz.
Yızlaştırmayalım diye yazıyorum. Sizin gibi yazan öyle çok ki.
Türkçemizin bozulmasına izin vermemek için yazıyorum bunları.
Lütfen polemik yapılmasın.
Herkes buna dikkat etmeli...

az??

ay çok afedersiniz ben ironi yapmıştım, siz ciddiye almışsınız

çalışan iş güç sahibi insanlarsınız

akşam gidin evinize bir güzel kafa dağıtın, ailelerinizle sohbet edin, açın 2 paragraf birşeyler okuyun, ne bileyim yani elde tel. çıtçıt ne mesajlaşıyosunuz?

gün içersinde birbirinizi arayın, hal hatır sorun, önemli bir mevzu olursa paylaşın tamamdır.

"seviyorum ben bu hayvanı" ne ya?

hem erkekleri insan dışı varlıklar olarak, ya da zeka düzeyi düşük bireyler adlandıran, hem de ona tapar derecede bağlanan mantalite Türk kızları dışında var mı acaba?

ay odunum benim ya, canımın içi
ay gerizekalı ya, bayılıyorum buna
ay salak, çok tatlısın

bu ne ya

Son düzenleme:
ben nişanlını sevmedim bir insan 90 derece değişiyorsa karekteri daha oturmamiş demek pek sonunuzu hayırlı göremedim

arkadaşlar nasıl anlatcam bilmiyorum..ben nişanlanalı 3 ay falan oldu.ama sanki sevgilim değişti nişanlım oldu .yani..flört dönemindekii oo erkekk değil.. şimdi ne arıoo ne soruooo..3 gün aramasa mjlaşsak yeter ona..ama bana yetmioo sesini duymak istyrmm.çok sıkta mjlaşmyrzz gündzzz yoğunuz akşamda yatana kadar toplasan 15 20 mj anca..bidee korkuyrmm ben yaa bunun kıskançlıklarıı hat safada ,en basiti dişlerimi temizletmeye gtcem dedim.ne işin varr zaten temiz gitmene gerek yok dioo. ikna ederek anlatmaya çalışıyorum o zamanda naparsan yap dioo..kızarr gbii bellii zaten..bide il dışına gelin gidicemm..şimdiden böle yapparsa oraya gidincee daha kötüsü olacak diee korkyrmm. bana güvenidee yokk galibaa fecemdekii kuzenmle tanışmadıı daha...oo erkek kim dedii.kuzenm dedim tmm dedii..orda bi foto var masa başında ne zmn çekindin dedii..bnde şu tarhde dmm arkadaşımla kadın doğuma gtdkk ordan uğradık dedim ne halt yemeye gtdnzz sizz falan dedii..yaa sonçta ne olursa olsun arkadaşım yanında benm olmamı istiosaa giderm yanii nasıl bi tavırdır bu anlamadımm yaa?yaa bıktım kısknçlğndan buu insan ömür boyu çekilirmii yaa?

çelişki yok mu burda?
hem kıskanç hem arayıp sormuyo bu nasıl iş?

sanırım siizn daha yaşlarınız küçük. ama şunu diyim erkekler nişanlandıktan sonra bir süre kendine gelemiyo bu duruma alışmaları zamna alıyo. nişanlınla konuş olmuyosa bırak HAYVANI gitsin.......:KK53:

valla benim kocam nisanlilik donemimizde calismasina ragmen gun icerisinde 3 kez arardi en az.gece de 1 saate yakin konusur oyle uyurduk ve sabah ben onu uyandirirdim arayarak yine konusurduk.su an evliyim ve kocam hala gun icerisnde beni arar ve mesaj atar.umarim nisanliniz tez zamanda kendine gelir ve seni merak edip aramaya baslar.

Son düzenleme:
20 msj azmı :KK53:

Bizim toplasan haftada attığımız msj oydu askere gitmeden önce konuşurduk vs.

Burada bi problem görmedim ben.

Hem kıskanç olup hem aramadığını söylemişsiniz o nasıl oluyor.

Hangi ara kıskançlık yapıyor arayıp sormuyorsa.:26:

Nasıl kıskançlık anlamadım ben bu işi.
Hem günlerce aramıyor, mesajla idare ediyor, hem de kıskançlıktan deliye dönüyor.
Benim bildiğim kıskançlık dakika başı nerdesin falan diye arar, arkasında dolanır, her attığı adımdan haberi olur falan.
sizinki siz haber vermeseniz yaptığınızı bilmiyor.
Gerçek yüzünü göstermeye başladığını düşünüyorum ben onun.

Ben de tam bunu yazacaktım:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:..bence kıskançlık değil o güvensizlik ya da erkek tripleri..aşırı kıskanç adam böyle mi olur,sen kıskanç insan görmemişsin..

canım bence otur konuş düzgünce neden böylesin de neden böyle oldu de konuşmak bazen çözüm olur benim nişanlımda çok kıskanç ama beni çok sever emin ol seninkide seni seviyodur belki alışamamıştır yeni yeni toparlanıyodur sen konuş bakalım derdi neymiş medem böyle olucaktı neden nişanlanlandık falan de sen daha iyisini bilirsin önce konuş seviyosan elinden geleni yap derim canım elbet düzelir zaman ister.... allah kolaylık versin

X