Nişanlımdan soğudum her hareketi gözüme batıyor bi akıl verin ne olur :(

evlenince mutsuz olacağımı düşünüyorum bunalıyorum sanki bu düşüncem hiç geçmiycek gibi. Şuan hep kaçıyorum öpmek istediğinde falan o zman aynı evde nası yapıcam böle devam edersem bilmiiyorum :2::2::2:

aranızda bir sorun yoksa öyle düşünmeyin bence kendinizi şartlandırmayın o şekilde.

o psikolojik bence canım çünkü bende de öyle oldu bir dönem.ama geçti.kendini fazla dinleme bugünlerde.çünkü ben o dönem çok düşünüyordum.sonra bıraktım düşünmeyi.şimdi normale döndüm biraz ama gene aynısı olmam inş.heralde engel kalmayınca mı oluyor anlamıyorum

dinelememeye çalışıyorum canım ama olmuyo sadece uyumak istiyorum akşam 10 da direk yatıyorum ailem le bile zaman geçiremez oldum. :KK50:

Sen bu insanla nişanlanmadan önce istemediğin ama “tolere ederim, değiştiririm” dediğin şeyler var mıydı? Varsa onlar su üstüne çıkıyor olabilir. Eğer evleneceğin insan senin idolün yani hayalindeki insana yakın değilse bence biraz daha düşün.

Evlilik korkusundan kaynakli gecici bir durum en gec dugun gunu bitiyor...korkma sikilma nisanlina yaklas biraz gez onunla sohbet et...yuzune bak gozlerine dal...seviyomusun sevmiyo musun tart....ama gecici bir durum tamamen psikolojik.

umarım geçicidir. Çünkü benim hayalerim farklıydı şuan yaşadığım duygular çok farklı:KK5: Öncedeen olsa bişey olduğunda kızardım şuan kızmıyorum bile he tamam deyip geçiyorum yanı onunla tartışacak enerjim bile yok:KK14:

Kızlar nmerhaba 1 yıllık ilşkimizden sonra nişanlandık düğünü kasım gibi düşünüyoruz ama ben nişanlımdan çok soğudum her hareketi batıyo konuşması oturması bi ömür şimdi bu adamlamı geçireceğim diye kendime sorar oldum.Çok mutsuzum suratım hep asık soruyo sürekli neyin var diye niye soğuk davranıyosun geçiştiriyorum hep ona bunuda yapmak istemiyorum ama içimden gelmiyo eskisi gibi samimi sevecen davranamıyorum. Neden böyle oldu hiç heycanım yok evlililk için geçici bi dönemmi acaba?? :KK5: sizdede böyle bişey oldumu nişanladnıktan sonra :44:

eveeeeeeeeeeeeeeeeeetttttttttttttttt :KK33: banada oldu.işyerinde krize girdim ben nişanı atıyorum dedim.kadın dediki nişan dönemleri şeytan sizle çok uğraşır sakin ol dedi.biraz kafamı dağıttım bi kaç ay sonra evlendim eşimle çok mutluyum şimdi onsuz nefes alamam bence :KK54:

Sen bu insanla nişanlanmadan önce istemediğin ama “tolere ederim, değiştiririm” dediğin şeyler var mıydı? Varsa onlar su üstüne çıkıyor olabilir. Eğer evleneceğin insan senin idolün yani hayalindeki insana yakın değilse bence biraz daha düşün.

tabikide sevmediğim eleştirdiği yönleri vardı herkez gibi bende dört dörtlük değilim ama değiştiririm yada değişir diye bi beklentim yoktu

eveeeeeeeeeeeeeeeeeetttttttttttttttt :KK33: banada oldu.işyerinde krize girdim ben nişanı atıyorum dedim.kadın dediki nişan dönemleri şeytan sizle çok uğraşır sakin ol dedi.biraz kafamı dağıttım bi kaç ay sonra evlendim eşimle çok mutluyum şimdi onsuz nefes alamam bence :KK54:

ayyy inşallah bende senin gibi olurum canım çünkü şuan ne kadar hissetmesemde ben onu çok seviyor(d)um :KK16: ve yakışıklı buluyodum şuan sanki içimde hiç biey yok ve dünyanın en çirkin adamı:KK50: sürekli tersliyorum beni aramasını bile istemiyorum. Düzelir umarım yoksa kasıma kadar kafayı yerim ben :KK43:((((

Herkesin yaptığı gibi ben de kendi fikrimi söyleyeceğim, lütfen sizin geçerli değilse dikkate almayın, etkilenmeyin.
Bence nişanlılık dönemi ve düğün arifesi, genel etkenlerden ( alışveriş-hazırlık yorgunluğu, yeni bir aileye girmek, değişik adetler vb) bağımsız düşündüğünüzde en mutlu olmanız gereken dönemdir. Size evliliğinizin nasıl olabileceği hakkında ipucu verir.
Yani bu dönemde nişanlınızdan elini dahi tutmak istemeyecek derecede soğumanızı yadırgadım. Ya henüz kendiniz bilinçli şekilde şekilde fark etmediğiniz sorunlarınız ve uyumsuzluklarınız var ya bambaşka bir sorun var.

ayyy inşallah bende senin gibi olurum canım çünkü şuan ne kadar hissetmesemde ben onu çok seviyor(d)um :KK16: ve yakışıklı buluyodum şuan sanki içimde hiç biey yok ve dünyanın en çirkin adamı:KK50: sürekli tersliyorum beni aramasını bile istemiyorum. Düzelir umarım yoksa kasıma kadar kafayı yerim ben :KK43:((((

geçr merak etme şeytan kurulacak yuvayı bozmaya çalışıyo o kadar :KK47:

hayır bi olay olmadı nişana kadar herşey normaldi taaa ki nişan gününe kadar o gün başladı.Mutlu olmam gerekmiyomu şuan ama değilim :KK43:

bence geçici bir dönemdesin...
nişanlınla sevgiliyken mutlu olduğunuz anları düşün...
ayrıca kimse 4/4lük değildir...

Herkesin yaptığı gibi ben de kendi fikrimi söyleyeceğim, lütfen sizin geçerli değilse dikkate almayın, etkilenmeyin.
Bence nişanlılık dönemi ve düğün arifesi, genel etkenlerden ( alışveriş-hazırlık yorgunluğu, yeni bir aileye girmek, değişik adetler vb) bağımsız düşündüğünüzde en mutlu olmanız gereken dönemdir. Size evliliğinizin nasıl olabileceği hakkında ipucu verir.
Yani bu dönemde nişanlınızdan elini dahi tutmak istemeyecek derecede soğumanızı yadırgadım. Ya henüz kendiniz bilinçli şekilde şekilde fark etmediğiniz sorunlarınız ve uyumsuzluklarınız var ya bambaşka bir sorun var.

haklısınızdır belkide şuan herşey çok karışık belkide zamanla doğru kararı vereceğimdir.:KK5:

Kızlar nmerhaba 1 yıllık ilşkimizden sonra nişanlandık düğünü kasım gibi düşünüyoruz ama ben nişanlımdan çok soğudum her hareketi batıyo konuşması oturması bi ömür şimdi bu adamlamı geçireceğim diye kendime sorar oldum.Çok mutsuzum suratım hep asık soruyo sürekli neyin var diye niye soğuk davranıyosun geçiştiriyorum hep ona bunuda yapmak istemiyorum ama içimden gelmiyo eskisi gibi samimi sevecen davranamıyorum. Neden böyle oldu hiç heycanım yok evlililk için geçici bi dönemmi acaba?? :KK5: sizdede böyle bişey oldumu nişanladnıktan sonra :44:

kendinden emin ol ama bunu yaparkende karşındaki insanı üzmeden kırmadan yap bir süre düşünme sürekli zaman geçirin öyle herşeyi irdeleme hareketlerine dikkat etme bak bakalım nasıl oluyor eğer devam ederse nişandan ayrılmak daha kolay kız adını dula çıkarmana gerek yok ve evlenip ayrılmak insanda daha çok hasar bırakır bence hata aramak yerine sevmeye çalışın

Geçer geçer..
Bahardan kaynaklanan bunalım hallerine bulaşmışsınız ondan olsa gerek..
Bu aylarda genelde insan hiç bir şey yapmaktan zevk almaz..
Oflar puflar yine aynı şeyler vs diye isyan hallerine bürünür..
Biraz kendinize zaman verir , ara verin demiyorum ama gün içinde konuşmalarınızı azaltın buluşmalarınızı azaltın biraz araya özlem girsin..
Baktın hala aynı durumdasın o zaman ayrılırsın..

kendinden emin ol ama bunu yaparkende karşındaki insanı üzmeden kırmadan yap bir süre düşünme sürekli zaman geçirin öyle herşeyi irdeleme hareketlerine dikkat etme bak bakalım nasıl oluyor eğer devam ederse nişandan ayrılmak daha kolay kız adını dula çıkarmana gerek yok ve evlenip ayrılmak insanda daha çok hasar bırakır bence hata aramak yerine sevmeye çalışın

herşey herşey bi arkadaş ortamında aile ortamında konuşma tarzı hareketleri tek tek hafızama kaydediyorum ve sanki her hareketi söylediği şey bana ters geliyo batıyo...hani birine gıcık olursunuz saçını düzeltse siniriniz oynar ya öyle oluyorum. :KK5: Dediğin çok doğru zaten nişanlılık bunun için değilmi iki insanın birbirini daha iyi tanıması.

valla eşimde bana batıyordu hala da arada batar:KK1:
Ama harika bir insan hatta muhteşem ötesi. Annem dalga geçer hep derdi 'ananın evini ararsın diye'
valla bakıyor huzur mutluluk herşey var. Annesın bedduası bile dua olur yağarmış diyor

geçici şeyler. seni seviyorsa boşverrrr. Walla geçiyor evlenınce daha nelerini göreceksin. Zart zurt öhö bö hööö
oh hoooo :KK70: Daha sayayım mııı
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

dimi aileler falan iş ciddileşiyo bundan sonra hayat belli herşey aynı rutinde devam edicek bumu beni geriyo acaba:KK5:

aynen tatlım zaten nişandı falan derken artık o seni sende onu kaybetmeyeceğinizi biliyorsunuz o yüzden heyecan faland kalmıyor.herşey aynı ister istemez heyecan gidiyor.bence bu yüzden böle hissediorsun.yani nişanlının kötü davranışları falan varmı bu durum dısında?seni incitecek kıracak şeyler yapıyr mu yani?

Deyinmeden gecemeyecegim boyle davranirsan, hissettirirsenSoguklugunu senin alismana kalmadan cocuk nisani atar,aglar durursun sonra....

X