Nişanlımdan soğudum her hareketi gözüme batıyor bi akıl verin ne olur :(

Geçer geçer..
Bahardan kaynaklanan bunalım hallerine bulaşmışsınız ondan olsa gerek..
Bu aylarda genelde insan hiç bir şey yapmaktan zevk almaz..
Oflar puflar yine aynı şeyler vs diye isyan hallerine bürünür..
Biraz kendinize zaman verir , ara verin demiyorum ama gün içinde konuşmalarınızı azaltın buluşmalarınızı azaltın biraz araya özlem girsin..
Baktın hala aynı durumdasın o zaman ayrılırsın..[/Q

zaten artık mesajlarım bile seyrekleşti akşamları erken uyuyorum uyanık olsamda çoğu kez cvp vermiyorum o da uyudun sanırım aşkım iyi geceler yazıyo. Onada haksızlık ediyorum farkındayım ama gerçekten çıkmazlardayım :KK5::KK5:

herşey herşey bi arkadaş ortamında aile ortamında konuşma tarzı hareketleri tek tek hafızama kaydediyorum ve sanki her hareketi söylediği şey bana ters geliyo batıyo...hani birine gıcık olursunuz saçını düzeltse siniriniz oynar ya öyle oluyorum. :KK5: Dediğin çok doğru zaten nişanlılık bunun için değilmi iki insanın birbirini daha iyi tanıması.

bencede iyi karar ver ama eleştirici olmak yerine sevgiyi deneyin güzel günleri düşün senn için yaptıklarıyla mutlu ol ama olmuyorsada dünyanın sonu değil yol yakınken dön

Kızlar nmerhaba 1 yıllık ilşkimizden sonra nişanlandık düğünü kasım gibi düşünüyoruz ama ben nişanlımdan çok soğudum her hareketi batıyo konuşması oturması bi ömür şimdi bu adamlamı geçireceğim diye kendime sorar oldum.Çok mutsuzum suratım hep asık soruyo sürekli neyin var diye niye soğuk davranıyosun geçiştiriyorum hep ona bunuda yapmak istemiyorum ama içimden gelmiyo eskisi gibi samimi sevecen davranamıyorum. Neden böyle oldu hiç heycanım yok evlililk için geçici bi dönemmi acaba?? :KK5: sizdede böyle bişey oldumu nişanladnıktan sonra :44:

Oldu :) Ama ufakta olsa sebeplerim vardı. Bence bir çok kişinin geçirdiği bir dönem. Geçer diye umuyorum tabi büyük bir sorun yoksa.

valla eşimde bana batıyordu hala da arada batar:KK1:
Ama harika bir insan hatta muhteşem ötesi. Annem dalga geçer hep derdi 'ananın evini ararsın diye'
valla bakıyor huzur mutluluk herşey var. Annesın bedduası bile dua olur yağarmış diyor

geçici şeyler. seni seviyorsa boşverrrr. Walla geçiyor evlenınce daha nelerini göreceksin. Zart zurt öhö bö hööö
oh hoooo :KK70: Daha sayayım mııı
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

elin adamına alışmak zor diyosun yanı :KK17:

aynen tatlım zaten nişandı falan derken artık o seni sende onu kaybetmeyeceğinizi biliyorsunuz o yüzden heyecan faland kalmıyor.herşey aynı ister istemez heyecan gidiyor.bence bu yüzden böle hissediorsun.yani nişanlının kötü davranışları falan varmı bu durum dısında?seni incitecek kıracak şeyler yapıyr mu yani?

kötü davranışı ekstra olan bişey yok çıkarken nasılsa şimdide öyle hatta daha düşkün oldu bana daha sahipleneci bi aşkımm diye seslenişi var taaa içten geliyo o aşkım :KK17: ama ben ruh gibiyim

Oldu :) Ama ufakta olsa sebeplerim vardı. Bence bir çok kişinin geçirdiği bir dönem. Geçer diye umuyorum tabi büyük bir sorun yoksa.[/QUO
bi sorunumuz yok öyle çok büyük aşılamıycak bişey. Rahat batması var galiba bende :26:

bak benden sana tavsiye bu devirde adam gibi adam bulmak zor. Görüyorsun az cok millete ne dertler var ne kocalar var.Aldatan,döven,söven.. Kır dizini otur alla alla hasta etme adamı:KK34::KK35:

evet haklısın bende aynı dyugular içindk eyim hiç sorma :KK43: çünkü galiba amaca mı ulaştık bilmiyorum belkşde bulbuk bunuyoruz :)ne bileyim yada korku sanırım ...

kötü davranışı ekstra olan bişey yok çıkarken nasılsa şimdide öyle hatta daha düşkün oldu bana daha sahipleneci bi aşkımm diye seslenişi var taaa içten geliyo o aşkım :KK17: ama ben ruh gibiyim

e daha ne istiyorsun aşk herşeye bedeldir:KK16:bence sen şu an boşluktasın ama emin ol geçici bi durum bu:KK34:

Canım. Benim düğünüme 20 gün var ve bende aynı senin gibiydim adamın aşkından ölen ben düğüne 2 ay kala allahım ben naptim dedim durdum gözüme acayip cirkin gözüktü hatta ayrılma planları yaptım. Sonra iki gün önce damatlik almaya gittik damatligi bi giydiii anamm bu benim mi olacak moduna girdim bi muhabbet doğdu icime gecti cok şükür.

Öncelikli sunu söyleyim canim cok nadirde olsa evliliğe olan korkundan dolayi ona karsi soğumuş gibi hissediyorsun .Boyle hissettiginde guzel anilarinizi düşün ben sogudum diye kendini inandirmaya calisma

O sağ parmaklarımızdaki yüzük var ya o yüzük.
Kendi çok büyük ama sorumlulukları ve yüklenilen anlamı çok büyük.
Sevgililik gibi olmuyor hiç bir şey.
Geçici bir durumdur umarım.

Kızlar nmerhaba 1 yıllık ilşkimizden sonra nişanlandık düğünü kasım gibi düşünüyoruz ama ben nişanlımdan çok soğudum her hareketi batıyo konuşması oturması bi ömür şimdi bu adamlamı geçireceğim diye kendime sorar oldum.Çok mutsuzum suratım hep asık soruyo sürekli neyin var diye niye soğuk davranıyosun geçiştiriyorum hep ona bunuda yapmak istemiyorum ama içimden gelmiyo eskisi gibi samimi sevecen davranamıyorum. Neden böyle oldu hiç heycanım yok evlililk için geçici bi dönemmi acaba?? :KK5: sizdede böyle bişey oldumu nişanladnıktan sonra :44:

Ben 1 buçuk yıldır nişanlıyım Allahın izniyle 2 ay sonra da düğünümüz var. Bende de aşırı stres var tabi ki her insanda oluyor. Genelde bayanlarda görülüyor bu durum. Bazılarında 6-7 ay önceden başlarken, bazılarında 2-3 ay önceden başlıyormuş hatta düğüne 10 gün kala bu strese giren bile oluyormuş. :26:
Düğün öncesi stres adı üstünde canım google gir bi göz at derim, o kadar çok şey var ki oku oku bitmiyor. Sonuç her insanda oluyor dediğim gibi :KK31:
Kendini şöyle bi silkele ve bu durumun geçeceğini düşün derim :KK31:

Ben 1 buçuk yıldır nişanlıyım Allahın izniyle 2 ay sonra da düğünümüz var. Bende de aşırı stres var tabi ki her insanda oluyor. Genelde bayanlarda görülüyor bu durum. Bazılarında 6-7 ay önceden başlarken, bazılarında 2-3 ay önceden başlıyormuş hatta düğüne 10 gün kala bu strese giren bile oluyormuş. :26:
Düğün öncesi stres adı üstünde canım google gir bi göz at derim, o kadar çok şey var ki oku oku bitmiyor. Sonuç her insanda oluyor dediğim gibi :KK31:
Kendini şöyle bi silkele ve bu durumun geçeceğini düşün derim :KK31:

biz kadınlar gereksiz hassas ve duygusalız sanırım :KK49: bir sürü sendroma girip çıkıyoruz :) umarım geçer canım teşekkür ederim

X