Nişanlımın baş belası iş arkadaşı..

Merhaba... birine sormaz akıl almazsam gerçekten kafayı yiyeceğim. Öncelikle nişanlımla 5 yıldır birlikteyiz 1 buçuk yıldır nişanlıyız. 2 ay sonra evlenmeyi düşünüyoruz ama ben tam olarak emin değilim..
Nişanlımın çalıştığı iş yerinde bir kız var bende tanıyorum kız daha önce aynı işyerinden birisiyle nişanlıydı daha sonra ayrıldılar ve kız tam anlamıyla kabak çiçeği gibi açıldı. İnstagramda paylaşımları aşırı dengesiz bir şekilde yani içtiği sudan ...tığı b*ku paylaşıyor videolar çekiyor saçma sapan giyiniyor ve kendisi gibi tuhaf tipli arkadaşları var.. neye benzettiğimi anlamışssınızdır umarım. Ben daha önce baska bir ilişkimde aldatıldığım için bu durumu kolay kolay aşamadım içimde. nişanlımın bir suçu olmasa bile kafamda türlü türlü şeyler kurabiliyorum. Bazen düşünüyorum elle tutulur hiçbir sey görmedin sahit olmadın kızın paylaşımları yüzünden neden çocugu üzüyorsun diye. Ama bazende bu kadar süphe duyuyorum ya doğru hissediyosam diye içim içimi yiyor... aslında böyle düşünmemin bir nedeni de var bu kızın kendisi gibi yollu bir arkadaşı işyerine gelmişti 4 5 ay önce ben yine instagram paylaşımından gördüm tabi. Başta hiçbir sey sormadım nişanlıma ama iki gün sonra nişanlımın telefonundan bir seye bakarken arkadasıyla olan konusmasını okudum bu arkadaşı evli ve bir çocuğu var aralarındaki muhabbet şu şekildeydi o adam bekar olsam var ya... yazmıştı nişanlımda affetmem diyosun yani yazmıştı oda oo ne diyosun yazmıştı ben bu mesajları okuyunca gözüm döndü tabiki başta bu ne şimdi diye sordum nişanlım tabiki inkar etti hatırlamadığını söyledi telefonu elimden fırlattım oda alıp ilk iş sildi sonra açıkla bekliyorum dedim inkar etmeye devam etti ben biraz daha sıkıstırınca anlatmak zorunda kaldı nişanlım 2 tane iş arkadaşı ve o kızlar işyerinde oturup kahve içmişler zaten ben her seyi o anlatmadan önce tahmin edip söyledim böyle böyle oldu dimi diye. Daha sonra çook kavga ettik ve uzun bir süre konuşmadık ben böyle olmayacağını huzursuz olduğumu devam etmek istemediğimi söyledim( öyle bir ayrılıp bir barışan çiftlerden olmadık hiçbir zaman ilk defa böyle bir sey söyledim) başta kabul etti ama sonra ağladı olmaz kaç yıldır hayal kuruyoruz ben korktuğum için sorun çıkmaması için başta öyle söyledim ben bi sey demedim ki o adam bana öyle yazdı benim bunda suçum ne dedi ama bana göre o masada oturup kahve içmesi bile yeterli çünkü rahatsız olduğumu biliyor. Ben yine uzun bir süre kırgın ve kızgın bir şekilde devam ettim ama sırf bu sebepte bitmesini bende kabullenemediğim için devam ettikx ben biraz takıntılı bir insanım bunu aşmaya çalışıyorum ama aşamıyorum.. nişanlım o kızla aynı odada tek basına çalışıyor türlü türlü şeyler kuruyorum kafamda kendime çok kızıyorum aslında o kızın bu olanlardan haberi bile yoktur ben kendi kendime düşünüp hem benim hem de nişanlımın huzurunu kaçıyorum. Nasıl aşabilirim bu durumu var mı tavsiyeniz?? 😔
Konu eskiymis bende yeni sandım..

Son düzenleme:
Ve hepsinden daha önemlisi sinirlenince öfkesini kontrol edemiyor ağzına ne gelirse sayıyor geçen gün yine gereksiz bir mesele yüzünden tartıştık(kıskançlık değildi) direk salak mal vss bu tarz kelimeeleri havada uçuştu. Ben böyle konuşmaya devam edersen ben senin gibi birisiyle evlenmek istemiyorum diye defalarca söyledim oda ısrarla sen gereksiz şeylere takılmayı bırakıp bana biraz güvenebilirsen ben böyle konuşur muyum sence diyor. Terapiste gidelim dedim onuda kabul etmiyor.. off o kadar bunaldım ki her şeyden..
Evlenmeden hakaret ediyorsa uzaklaş ve bitir bu daha fragman , biz de yeni evliyiz ama eşimle bu tarz hakaretvari konuşmalar yapmaktan imtina ederiz , yanlış bişey çıksa ağzımızdan birbirimizi uyarırız, bence iyi gözlemleyin...

Merhaba... birine sormaz akıl almazsam gerçekten kafayı yiyeceğim. Öncelikle nişanlımla 5 yıldır birlikteyiz 1 buçuk yıldır nişanlıyız. 2 ay sonra evlenmeyi düşünüyoruz ama ben tam olarak emin değilim..
Nişanlımın çalıştığı iş yerinde bir kız var bende tanıyorum kız daha önce aynı işyerinden birisiyle nişanlıydı daha sonra ayrıldılar ve kız tam anlamıyla kabak çiçeği gibi açıldı. İnstagramda paylaşımları aşırı dengesiz bir şekilde yani içtiği sudan ...tığı b*ku paylaşıyor videolar çekiyor saçma sapan giyiniyor ve kendisi gibi tuhaf tipli arkadaşları var.. neye benzettiğimi anlamışssınızdır umarım. Ben daha önce baska bir ilişkimde aldatıldığım için bu durumu kolay kolay aşamadım içimde. nişanlımın bir suçu olmasa bile kafamda türlü türlü şeyler kurabiliyorum. Bazen düşünüyorum elle tutulur hiçbir sey görmedin sahit olmadın kızın paylaşımları yüzünden neden çocugu üzüyorsun diye. Ama bazende bu kadar süphe duyuyorum ya doğru hissediyosam diye içim içimi yiyor... aslında böyle düşünmemin bir nedeni de var bu kızın kendisi gibi yollu bir arkadaşı işyerine gelmişti 4 5 ay önce ben yine instagram paylaşımından gördüm tabi. Başta hiçbir sey sormadım nişanlıma ama iki gün sonra nişanlımın telefonundan bir seye bakarken arkadasıyla olan konusmasını okudum bu arkadaşı evli ve bir çocuğu var aralarındaki muhabbet şu şekildeydi o adam bekar olsam var ya... yazmıştı nişanlımda affetmem diyosun yani yazmıştı oda oo ne diyosun yazmıştı ben bu mesajları okuyunca gözüm döndü tabiki başta bu ne şimdi diye sordum nişanlım tabiki inkar etti hatırlamadığını söyledi telefonu elimden fırlattım oda alıp ilk iş sildi sonra açıkla bekliyorum dedim inkar etmeye devam etti ben biraz daha sıkıstırınca anlatmak zorunda kaldı nişanlım 2 tane iş arkadaşı ve o kızlar işyerinde oturup kahve içmişler zaten ben her seyi o anlatmadan önce tahmin edip söyledim böyle böyle oldu dimi diye. Daha sonra çook kavga ettik ve uzun bir süre konuşmadık ben böyle olmayacağını huzursuz olduğumu devam etmek istemediğimi söyledim( öyle bir ayrılıp bir barışan çiftlerden olmadık hiçbir zaman ilk defa böyle bir sey söyledim) başta kabul etti ama sonra ağladı olmaz kaç yıldır hayal kuruyoruz ben korktuğum için sorun çıkmaması için başta öyle söyledim ben bi sey demedim ki o adam bana öyle yazdı benim bunda suçum ne dedi ama bana göre o masada oturup kahve içmesi bile yeterli çünkü rahatsız olduğumu biliyor. Ben yine uzun bir süre kırgın ve kızgın bir şekilde devam ettim ama sırf bu sebepte bitmesini bende kabullenemediğim için devam ettikx ben biraz takıntılı bir insanım bunu aşmaya çalışıyorum ama aşamıyorum.. nişanlım o kızla aynı odada tek basına çalışıyor türlü türlü şeyler kuruyorum kafamda kendime çok kızıyorum aslında o kızın bu olanlardan haberi bile yoktur ben kendi kendime düşünüp hem benim hem de nişanlımın huzurunu kaçıyorum. Nasıl aşabilirim bu durumu var mı tavsiyeniz?? 😔😔
Nisanlinizdan ayrilin. Dag basina yerlesin. Toplumda kurtulsun nisanlinizda.

Maşallah nisanlınızin is yerinde çalısan kız ve arkadaşları hakkinda ne kadar cok bilgiye sahipsiniz. iş yerinde biriyle nisanlı olduğuna, ayrildığına, instagram paylaşımından tutun kiminle arkadaslık ettigine hatta arkadaslarının hayat tarzına bile hakimsiniz. Çok mu boş vaktiniz var bu kızı bu kadar arastirip bu kadar her paylastıgını kiminle arkadaşlık yaptığını takip ettiniz.

Ben instagram kullanmam paylasımda yapmam ama yok şu kız nisanlisindan ayrılmiş ictigi suya kadar paylasmıs onunla da alakadar olmam.

Nişanlınızın çevresindeki her kızı potansiyel tehlike olarak gorup bu kadar araştıriyorsanız ya kendinize ya nisanlınıza güveniniz yoktur.

iş yerinde topluca kahve icilmis bu cok uç bir sey degil. sorun evli arkadaşin muhabbetinde ve ona destek cıkan nisanlinizda. is yerindeki kızin sucu yok. is yerinde beraber calistigi adamin nisanlisi kiskanacak diye hayat tarzini ve arkadaşlarını degistirmesini bekleyemezsin.

Nişanlımın çalıştığı iş yerinde bir kız var bende tanıyorum kız daha önce aynı işyerinden birisiyle nişanlıydı daha sonra ayrıldılar ve kız tam anlamıyla kabak çiçeği gibi açıldı. İnstagramda paylaşımları aşırı dengesiz bir şekilde yani içtiği sudan ...tığı b*ku paylaşıyor videolar çekiyor saçma sapan giyiniyor ve kendisi gibi tuhaf tipli arkadaşları var.. neye benzettiğimi anlamışssınızdır umarım. Ben daha önce baska bir ilişkimde aldatıldığım için bu durumu kolay kolay aşamadım içimde. nişanlımın bir suçu olmasa bile kafamda türlü türlü şeyler kurabiliyorum. Bazen düşünüyorum elle tutulur hiçbir sey görmedin sahit olmadın kızın paylaşımları yüzünden neden çocugu üzüyorsun diye. Ama bazende bu kadar süphe duyuyorum ya doğru hissediyosam diye içim içimi yiyor... aslında böyle düşünmemin bir nedeni de var bu kızın kendisi gibi yollu bir arkadaşı işyerine gelmişti 4 5 ay önce ben yine instagram paylaşımından gördüm tabi. Başta hiçbir sey sormadım nişanlıma ama iki gün sonra nişanlımın telefonundan bir seye bakarken arkadasıyla olan konusmasını okudum bu arkadaşı evli ve bir çocuğu var aralarındaki muhabbet şu şekildeydi o adam bekar olsam var ya... yazmıştı nişanlımda affetmem diyosun yani yazmıştı oda oo ne diyosun yazmıştı ben bu mesajları okuyunca gözüm döndü tabiki başta bu ne şimdi diye sordum nişanlım tabiki inkar etti hatırlamadığını söyledi telefonu elimden fırlattım oda alıp ilk iş sildi sonra açıkla bekliyorum dedim inkar etmeye devam etti ben biraz daha sıkıstırınca anlatmak zorunda kaldı nişanlım 2 tane iş arkadaşı ve o kızlar işyerinde oturup kahve içmişler zaten ben her seyi o anlatmadan önce tahmin edip söyledim böyle böyle oldu dimi diye. Daha sonra çook kavga ettik ve uzun bir süre konuşmadık ben böyle olmayacağını huzursuz olduğumu devam etmek istemediğimi söyledim( öyle bir ayrılıp bir barışan çiftlerden olmadık hiçbir zaman ilk defa böyle bir sey söyledim) başta kabul etti ama sonra ağladı olmaz kaç yıldır hayal kuruyoruz ben korktuğum için sorun çıkmaması için başta öyle söyledim ben bi sey demedim ki o adam bana öyle yazdı benim bunda suçum ne dedi ama bana göre o masada oturup kahve içmesi bile yeterli çünkü rahatsız olduğumu biliyor. Ben yine uzun bir süre kırgın ve kızgın bir şekilde devam ettim ama sırf bu sebepte bitmesini bende kabullenemediğim için devam ettikx ben biraz takıntılı bir insanım bunu aşmaya çalışıyorum ama aşamıyorum.. nişanlım o kızla aynı odada tek basına çalışıyor türlü türlü şeyler kuruyorum kafamda kendime çok kızıyorum aslında o kızın bu olanlardan haberi bile yoktur ben kendi kendime düşünüp hem benim hem de nişanlımın huzurunu kaçıyorum. Nasıl aşabilirim bu durumu var mı tavsiyeniz?? 😔😔
İnsanlar iş ortamında karşı cins ile bir şekilde muhatap olabiliyor. Önemli olan her iki tarafında sınırları bilmesi. Anladığım kadarıyla karşı taraftan nişanlınıza herhangi bir hareket olmamış ve siz direk karşı tarafı yaşantısıyla, giyimiyle kolayca yargılamışsınız bu bence hoş değil. Siz nişanlınıza güveniyor musunuz önemli olan bu. Eğer güveniyorsanız kimseyi hırpalamaya gerek yok. Ortada somut bir şey bile yok. Boşu boşuna kendi iç huzurunuzu da bozmayın derim ben.

Hisler yalan söylemez fakat nisanlınıza haksızlık etmeyin bence

Valla başta konuyu okurken içimden size kızdım.. İnsanların giyimi, paylaşımları falan bunları çoktan aştı bu ülke siz hala neyin kafasını yaşıyorsunuz bir de yollu falan diyorsunuz diye..

Nişanlınız elbetteki iş arkadaşlarıyla birlikte oturup birer kahve içebilir ama siz bundan rahatsızlık duyuyorsanız dikkat etmesi gerekirdi diye düşündüm.. Sonuçta herkesin ilişkisinde farklı kırmızı çizgiler vardır..

Hadi buraya kadar belki çok sorun yoktu amaaaa o mesajlaşma🥴🥴🥴 çok çirkin.. Ben eşimin böyle bir mesajını görsem bende telefonu kafasında parçalardım açıkçası.. Bir başka kadınla yaptığı bel altı konuşmalar şuursuz şuursuz gülüşmeler falan buna asla tahammülüm olmazdı..

Bir de size "o yazmış ben ne yapayım" falan gibi saçma bir açıklama yapmış🥴 yahu bana niye kimse böyle şeyler yazmıyor?? Ya da karşı cins iş arkadaşlarımızla onların bel altı düşüncelerini niye paylaşmıyoruz?? İzin vermiyoruz çünkü.. Herşeyin bir sınırı var..

Ben böyle gevşek insanlara güvenmem açıkçası..

X