Nişanlımın tacizine uğradım..

senın adına cok uzuldum tahmınımce bozulmamıstır fakat ondan kurtul evlılık hayatı bu sonucta kadın hastalıkları bazen bıtmek bılmıyor benım esımde benı bekledı asla oyle bırsey yapmaz sımdı verım bı ornek kendımden kistim var rahatsızım ve ıkı aydır benı beklıyor bu kadarıı soylım evl oldugmuz halde sen ondan bır an once kurtul cunku evlendıkten sonra yapamıcagınız durumlar oldugunda zorlamı yapıcak buda bır tur sıddettır sakın kndını yakma !

seninle evlenecekti neymiş acelesi?bunu düşünemiyorsa ve zorla sahip olmaya kalkıyorsa evlenince daha kötü günler bekleyebilir seni.zaten evlensen de bu adamla ilk gecende bile o sahne gelecek gözlerinin önüne.sağlıklı bir cinsel hayatınız olmayacak.daha sonraları belki dövmeye bile başlayacak.yol yakınken dön bu hatadan canım.şahsen ben öyle bir adamla aynı yatağa bile giremem. midem kaldırmaz....

canım benim ya....ne kadarda direnmişsin...sırf laf gelmesin diye....çok dürüst birine benziyorsun....bazıları gibi kendini keyfi teslim edenlerden değilsin en azından......inş bir şey olmamıştır...rahatlamak istiyorsan..bir muayne ol ....en azından aklında soru işareti kalmaz....nişanlına gelince...yavrum hemen nişanı boz derim...sapık herif....şimdi bunu yapan..ilerde evlensen dahi.evlilikte dahi tecavüz eder,bu sapık..böyle biriyle de mutlu olacağını sanmıyorum...

geçmiş olsun. bekaret konusunda seni fazla rahatlatmış arkadaşlar ama her zarın bozulması kanamalı olmaz biliyorsun. kanama olmaması bekaretin bozulmadığı anlamına gelmez.mesela bizim ilk ilişkimizde kanama olmamıştı. sonrasında da hiç olmadı. bunu yalnızca bir doktora giderek öğrenebilirsin.varsayımlar üzerinden hareket etme.

nişanlın konusunda ise; yaptığı saygısızca ve sorumsuzca ama sonuçta belli bir yakınlaşmadan sonra kontrolünü kaybetmesi suçunu biraz hafifletebilir diye düşünüyorm. bekar bir erkeğin sevddiği kadınla bu şekilde yakınlaşması cinsel anlamda biriktirdiği gerilimle birleştiğinde böyle çirkin bir sonuç oluşmuş olabilir.
bu konuyu onunla konuş bence eğer o da suçluluk duyuyorsa yaptığından pişmansa mesela bir küçük şans daha verebilirsin. tabi hala onunla bir yaşam hayal edebiliyorsan. ama artık gözünden düştüyse bir an önce bağını kopar ondan.

Daha önce başka bir sebepten ötürü doktora gitmiş ve doktoru ilk ilişkisinin kanamalı ve ağrılı olacağını söylemiş. Ondan yola çıkarak konuşalım cnm.

Bu yaşadığınızdan sonra nişanlınınızla evlenseniz bile size her yakınlaştığında büyük bir korku ve endişe içinde olacaksınız.Kolay değil biliyorum ama bence bir kez daha kararınızı gözden geçirin.Şimdi size zorla bunları yapmaya kalkan yarın bir gün çok daha farklı şeyler yapmaya kalkarsa ne olacak bütün bunları düşünün.İnsan sevdiğini böyle zor kullanarak,onu üzecek bir şey nasıl yapabilir,yaşadıklarınız gerçekten zor SSK,Devlet hastanelerine gidip muayene olabilirsiniz içinizin rahat etmesi için.

Daha önce başka bir sebepten ötürü doktora gitmiş ve doktoru ilk ilişkisinin kanamalı ve ağrılı olacağını söylemiş. Ondan yola çıkarak konuşalım cnm.

bunlar birer varsayım ben de ağrılı adet gördüğüm için doktor böyle demişti.ama öyle olmadı. bu tahmin yürütülecek bir konu değil.

ben de senin gibi yakınlaşmadan sonra olduğu için suçu hafifleyebilir dedim hemen üstüme yüründü canım
bir de konu sahibi utandığından açık açık yazamıyor onu anlıyorum tabi ama nişanlısının tam olarak ne yaptığını hala anlayamadım
elini kıyafetten içeri sokmuş ama biraz ayıp olacak kusura bakmayın sadece cinsel organına mı dokunmuş yoksa parmağıyla bir müdahalede mi bulunmuş. Bu konu çok önemli bekaretin gidip gitmediği konusunda.
Sonuçta maalesef kızlarımız çok cahil ve cinsel organa genel olarak dokununca bile bozulacağını zannedebiliyorlar. Neyse çok açık oldu kusura bakmayın

bunlar birer varsayım ben de ağrılı adet gördüğüm için doktor böyle demişti.ama öyle olmadı. bu tahmin yürütülecek bir konu değil.

Ağrılı adet gören kişi bekaretini kaybederken çok ağrı sızı çekecek diye bir şey yok...

Ben de konu sahibinin nişanı atması gerektiğini düşünenlerdenim...

kesinlikle panik yapma bekaretinin bozulması söz konusu bile olmaz
zaten kanda gelmemiş bu konuyu düşünme

ama düşümemen gereken bir konuda bu adamla bir ömür geçirmek

Kimse bana kızmasın ama bu topicte dürüst olmayan birşeyler var gibime geliyor. Ben öyle hissediyorum, yani.
Birincisi tüm bu yaşananlar nasıl 2 dakkada su içmek için kızın arkasından gidip de oluyor, adam nasıl o kadar "sus kendini bırak rahatla" falan diyebilecek kadar rahat davranabilmiş sanki mekan zaman çok müsaitmiş gibi.. Halbuki yakalanmaları an meselesiymiş benim anladığım kadarıyla, ama adam maşallah kendi kendine film çevirmeye kalkmış. Adamın o kadar rahat bir üslup kullanması bana enteresan geliyor. Doğal olmayan bişeyler var.
İkincisi hangi doktor hastasına senin ilk ilişkin çok ağrılı olacak falan diyerek hastasını cinsellikten korkutur ki???
Üstelik doktora gitmemek için niçin bin dereden su getirilir? Yok babamın ssk'sıyla olmaz, yok benim iş bulmam lazım falan ne alaka??
Hikaye ya fake, ya da ilgi çekecek şekilde yeniden senaryolaştırılmış, ya da en iyi ihtimalle eksik birşeyler var... Bilemiyorum.

konu sahibi nişanı atsa da tutsa da gidip şikayetçi olsun o adamdan, ordan da rapor almaya gönderirler zaten sonucu öğrenir.

ne işin var o pislikle, şikayetçi ol aklı başına gelsin. tecavüzcü mü ne?

sana öncelikle şunu söylemeliyim ki nişanlın yaptığını kesinlikle savunmuyorum ama erkekler kadınların ruhundan anlamıyor ve erkeklerin yüzde 90 aynı davranışı sergiliyor.benim de benzer bir davranış başıma kaldı .zamanla aştım sevdim için . Ve kızlara sorarsan herkesin başına benzeri bir olay gelmiştir.

Çok farklı boyutlardan ele alınabilecek bir konu.

Her şeyden önce, boşuna korkuya kapılmayın. İleride evlendikten sonra da göreceksiniz ki, kızlık zarı o kadar kolay yırtılan birşey değil. Ben de diğer arkadaşlar gibi bekaretinize zarar gelmemiş olduğunu düşünüyorum. Zaten kanama olmaması da önemli bir gösterge.

Ancak,

Bu konularda fazla bilgi sahibi olmadığınızı dile getirmenizden ötürü, sadece bilginiz için söylüyorum, ilk ilişkide ille de kanama olacak diye birşey yoktur. Zira bazı kızlık zarları esnek olabildiği gibi, bazılarının ortasındaki delik o kadar geniş oluyor ki, penis yandaki duvarlara zarar vermeden vajinaya kolayca girebiliyor. Örneğin benim ve bir iki arkadaşımın daha ilk ilişkilerimizde kanamamız olmamıştı. Bunu söylüyorum çünkü, bekaret = kanama şeklinde toplumda var olan algının kırılması gerektiğini düşünüyorum. Dolayısıyla, bakire olduğunuza yatakta gördüğü kandan dolayı değil, siz bakire olduğunuzu söylediğiniz için inanacak birini bulmalısınız, mutlu bir evlilik hayatı istiyorsanız eğer.

Beni düşündüren bir diğer konu, bu olay olmadan önce de nişanlınızla aranızda var olan yakınlığın niteliği. Severek nişanlandığınızı söylüyorsunuz ama nişanlınızın size yaptıklarını "taciz" olarak nitelendirebiliyorsunuz. Yanlış anlamayın, ben "evlilik içinde yapılırsa tecavüz tecavüz değildir" gibi bir anlayışa sahip değilim. İnsanın isteği dışında kendisine yapılan her şeyin adı, taciz ya da tecavüzdur, buna şüphe yok. Ama benim takıldığım mesele sizin "istememeniz". Elbette, nişanlınızın elini bir anda kıyafetlerinizin içine daldırmasını istemeyebilirsiniz, ama "ailem evde yoktu, o geldiğinde hemen çıkalım diye kapıya koştum" demişsiniz. Oysa, birbirine aşık ve evlenme arefesinde olan iki genç insandan birinin diğerinden böyle köşe bucak kaçması pek normal gelmedi bana. Herkes herkesle evlenmeden istediği hayatı yaşasın, yatsın kalksın demek istemiyorum ama örneğin, "ellerimin birini boynunun altına aldı bir eliyle diğerini tuttu" demişsiniz ve bunu da "nişanlınızın tacizi" kapsamında anlatmışsınız. Oysa normal şartlarda, hiçkimseye zararı omayan bu ufak kaçamağın ikinize de en fazla heyecan vermesi gerekirdi. Tekrar ediyorum, nişanlınızın size yaklaşma tarzı, elini giysilerinizin içine sokması ve istemediğinizi söylediğiniz halde durmaması asla kabul edilebilir şeyler değil, ama bana göre çok daha önemlisi, sizin nişanlınızı sevmemeniz ve onun size dokunmasına dahi tahammülünüzün olmaması.

Ailem bekarete önem verir demişsiniz. Bu da nişanlınızın size bu şekilde yaklaşmasını kabullenememenizi açıklayan birşey. Üstelik bana kalırsa, sadece aileniz değil siz de bekareti takıntı haline getirmişsiniz. Birinin oranıza dokunmasıyla dahi bekaretinizin bozulacağından korkuyorsunuz. Ancak, cinsellik bu kadar mekanik birşey değil. Yani evlenene kadar yapılması halinde kötü, ayıp, günah görülen şeyler nikah defterine imza attığınızda bir anda çok iyi, çok keyifli, çok güzel şeyler haline gelmiyor. Cinselliği yaşamanın şartı olan evlilik gerçekleşse bile, kadın kendini eşine bırakamıyor ve aylarca ve hatta belki yıllarca cinsel ilişki yaşayamıyorlar. Bence, bunu kendinize yapmayın. Ne cinselliği ne de bekareti gözünüzde bu kadar büyütmeyin. Siz onu efsaneleştirdikçe, o hayatınızda daha erişilmez bir noktaya gelecek ve birgün bir bakmışsınız, isteseniz bile gerçekten erişemiyorsunuz... Eşinizle birlikte olamadıktan sonra ne bekaretinizin önemi kalıyor, ne de başka birşeyin.

Kısacası, nişanlınızdan, size bu yaptığı şey kadar, sizi anlayacak ve bekaret konusunda sizin sözünüze inanacak biri olmadığı için de ayrılmalısınız (yanlış hatırlamıyorsam bir yerlerde, zarınızın esnek olması halinde bunu nişanlınıza açıklayamayacağınızdan bahsetmiştiniz). Nasıl bir çevrede yaşadığınınzı, çalışıp çalışmadığınızı bilmiyorum ancak, bir an evvel, yukarıda açıkladığım durumu takıntı yapmamış birini bulmaya çalışın bana kalırsa. Ha siz yine bekaretinizi koruyun, ama iki damla kanın evlilik kurtarmadığı ortada, hiç olmazsa uzun vadeli mutluluğu da garanti altına almış olursunuz böylece....

1. sanırım yaşı çok küçük. böyle bir olayda bekaretin bozulacağını düşünüyor.

2. ailesi nasıl bu olayı anlattıktan sonra evlendirirler onu anlamadım. hala böyle aileler var mı? ailen sana mı ona mı güvenecek?

3. bekaret olgusunun nasıl bu kadar inanılmaz önemli bir şey halinde tartışılıyor anlamıyorum. çok aferdersiniz sorun illa buysa gidip farklı operasyonlarla eski haline getiriliyo zaten. burada bir cinsel taciz var, bunu nasıl tamir edeceksiniz?

4. sana taciz eden bir adamla evlenebileceğini düşünmüyorsun umarım.

Ne kadar üzüldüm anlatamam, içim sızladı.
Kendimi senin yerine koydum düşündüm sanırım ben hiçbir erkeğe güvenemezdim
evlilik noktasına gelecek kadar güvenmişsin çünkü bu adama.
Bir daha kimi sevsen bu sahne gelecek aklına
benim sana tavsiyem bir an önce o yüzüğü atman
çünkü senden ses çıkmadıkça korktuğunu zannedip hiç yüzü kızarmayacak adi herifin...
keşke rapor alıp o admaı şikayet etsen be canım.
sana yapan kimlere yapmaz?
bekaret konusunda kesin bir şey söyleyemeyiz kiminin ki kanar kimininki kanamaz.
şimdi sana kanamadı diye bozulmadı diyemeyiz
bozulmamıssa bile zarar görmüş olabilir. ve doktor müdehalesi gerekebilir.
bunu yabana atma

devlet hastanesinde muayene ücreti 15 lira
vakit kaybetmeden gitmelisin.
Rabbim yar ve yardımcın olsun

bekaretinizin bozulduğunu bende sanmıyorum ama yapmanız greken nişanı bozmak böyle iğrenç sapık bir adamla evlenilmez. İLerde kimbilir neler olur size değer vermediği bu hareketyle belli lütfen yol yakınken geri dönün

güzel anlattın
benim birde aklıma takılan birşey,madem bu insan senin nişanlın,hani annene anlatamıyorsun aileden birinede anlatamıyorsun.sürekli merak içerisindesin. doktora nişanlınla gitmen en doğrusu olur.böyle birşey oldu madem,sorumluluğunu bilsin,alsın seni kontrole götürsün.her ikinizde rahat edin. nişanlınla doktora gitmen bence gayet doğal.

tövbeee
psikopatt herif
ne desem bilemedim canım annenle mi konuşsan acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…