Niyetim için yardımcı olur musunuz? 🤲

10 Ayetel Kürsi aldım.

Vakıa suresi kalan 15

Ayetel kürsi kalan 180

Allah kabul etsin inşallah sıkıntılarıniz hafifler, rizkiniz artar. Lohusa olduğum için okuyamacağim. Ama kalpten.dua ediyorum Rabbim rızkını artirsin, ödeme.kolayligi versin

Günaydın arkadaşlar sabahın hayrı hepimizin üzerine olsun. ☀️

Cok kısa süredir dualar bölümündeyim düzenli olarak bulunamasamda okumalarda/ibadetlerde burada bulunup taşın altına elimi koymaya çalışıyorum.Birlikte okunan duaların lezzetine ve makbullugune inanıyorum.🕊️

Diğer konulardaki arkadaşlarım gibi ben de bir dünyalık derdin içindeyim. Ödeme yapamadığım kredi kartı borcundan dolayı icralık olmama ramak kaldı. Banka anlasmaya yaklaşmiyor ve kolaylık sağlamıyor. İstedikleri miktarı tek seferde ödemem mümkün görünmüyor. Diğer bankalar ise gecikmemden dolayı kredi vermiyor.🥺
Alanda Allah veren de.. ümitsizliğe düşmek bir müslümana yakışmaz.💞

Niyetim:Ödeme kolaylığı ve rızkımın artması için 21 Vakıa suresi ve 313 Ayetel Kürsi okumak istiyorum bu mübarek Receb ayında okumalarımda yardımcı olabilir misiniz? 🤲🤲🤲

Peygamber efendimiz, (Allahü teâlâya günah işlemeyen dil ile dua edin) buyurdu. Böyle bir dilin nasıl bulunacağı sual edilince, Birbirinize dua edin! Çünkü ne sen onun,ne de o senin dilinle günah işlemiştir) buyurdu. 🕋🌹

Okuyabilenden de okuyamayandan da şimdiden Allah razı olsun. Rabbim iki cihanda da bereketinizi, sağlığınızı, imanınızı, huzurunuzu daim eylesin.🤲🌸🤍🤲❣️🌾🤲

Cok kısa süredir dualar bölümündeyim düzenli olarak bulunamasamda okumalarda/ibadetlerde burada bulunup taşın altına elimi koymaya çalışıyorum.Birlikte okunan duaların lezzetine ve makbullugune inanıyorum.🕊️

Diğer konulardaki arkadaşlarım gibi ben de bir dünyalık derdin içindeyim. Ödeme yapamadığım kredi kartı borcundan dolayı icralık olmama ramak kaldı. Banka anlasmaya yaklaşmiyor ve kolaylık sağlamıyor. İstedikleri miktarı tek seferde ödemem mümkün görünmüyor. Diğer bankalar ise gecikmemden dolayı kredi vermiyor.🥺

Niyetim:Ödeme kolaylığı ve rızkımın artması için 21 Vakıa suresi ve 313 Ayetel Kürsi okumak istiyorum bu mübarek Receb ayında okumalarımda yardımcı olabilir misiniz? 🤲🤲🤲

Peygamber efendimiz, (Allahü teâlâya günah işlemeyen dil ile dua edin) buyurdu. Böyle bir dilin nasıl bulunacağı sual edilince, Birbirinize dua edin! Çünkü ne sen onun,ne de o senin dilinle günah işlemiştir) buyurdu. 🕋🌹

Okuyabilenden de okuyamayandan da şimdiden Allah razı olsun. Rabbim iki cihanda da bereketinizi, sağlığınızı, imanınızı, huzurunuzu daim eylesin.🤲🌸🤍🤲❣️🌾🤲
1 tane vakia 50 ayetel kursi aldim

1vakıa 10 Ayetel Kürsi aldım Rabbim selamete çıkarsın inşallah
Vakıa suresi kalan 13
Ayetel Kürsi 60

Selamlar. 3 Vakıa suresi aldım. Tamamlayınca yazacağım

1 vakıa süresi 10 tane ayetel kürsi alıyorum daha çok alırdım ama küçük bebeğim var zaman bulamıyorum kendime ait dualarımda var

Lna16 Lna16 Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim deynepnaz deynepnaz penyez83 penyez83 RedGirl RedGirl Nillatte Nillatte Blue_Black Blue_Black QueenGenepil QueenGenepil Laale Laale sunpineapple sunpineapple JustDerya JustDerya Nego Nego -loyalty -loyalty labellevie labellevie reynax reynax slnn12345 slnn12345 Saajan Saajan A R Y A A R Y A rapisa rapisa istbl istbl 🧡💝🤲🕋❤️🌹🤍

Kizlar hepinizden Allah yarattığı canli ve cansız varlıkların sayısınca şükürler olsun.🧡
Çok teşekkür ederim nasıl dua edeceğimi bilemiyorum size vakitlerinizden verip duama katkıda bulundunuz Rabbim gonlunuzdeki dilekleri hayırla kolaylikla tez vakitte sizlerle buluştursun. Sizleri kötülükten ve fenaliklardan koruyup gözetsin. Amin.🌾🤲🤲🤲

Tekrardan çok teşekkür ederim. Hayırlı cumalar. 😘

X