Niyetim için yardımcı olur musunuz? 🤲

Ne kadar iyi düşünmüşsün canım benim etiketini bekliyorum. Bende kalan surelerimi tamamlarım o sürede inşallah.🧡😘
İnşallah canım 🤲🏻❤️🥹
Dualarda buluşalım..
Seninde duaların az kaldı sanırım..
Allah'a şükür 1 günde toplamışsın 🤲🏻🌹❤️

Evet İhlas suresi hatminde bahsetmiştiniz konunuzu hatırlıyorum. Henuz çok küçük zorlayıcı süreç farkındayım ama büyüdükçe belki gelişim gösterdikce değişir bu durum.
Çok kıymetli vakitler bunlar bizi bu vakitlerde buluşturan Allah'a şükürler olsun. El ele verip duamızı ederiz. Kabulü Rabbim'den. 🤲

Lna16 Lna16 arkadaşımda müsait bir zamanda dönüş yapar sana. istbl istbl üzülüp psikolojik olarakta yorma kendini hep sadece küçük bir imtihan olarak düşün bunu tıpta bugün bir hastaliga kalıcı derken yarın iyileşen nice
Siz yavaştan vaktiniz oldukça çekmeye başlayın..
3 aylar yoğun bir süreç çünkü hemen bitmeyebilir..
Bazen 4 5 günü alıyor toplanması bazen 1 günde nasip kısmet işi ..
Rabbim şifa versin inşallah 🤲🏻
Tamam ben basladım zaten burda arkadaslarında duaya ihtiyacı oluyor onlarıda yapıyorum bebeğim kücük olduğu için çokta kendimi veremiyorum baska çocuğumda var onunlada ilgileniyorum elimden geldiği kadar zaman buldukça yapıyorum gece uyuyo oluyorlar gece elimden geldiği kadar yapıyorum ayrıyettenten kuranda okuyorum istedimki baska kardeslerimizden de dua alayım kimin duasü kabul olur bilemeyiz rabbim bizleri duası kabul olan kullarından eylesin

Yani yalnış anlamayın oglum normal bi kabızlık çekmiyor çok ciddi bi kabızlık yasıyoruz hep ilaç kullanıyoruz bağırsakları olması gereknden uzun yapamıyor çocugum ilaçlar bağısıklık yapıyor ve ise yaramıyor zamanla kücücük bebek zor bir süreç geciriyoruz oyüzden oğlum belki dua ile düzelir diye dua istiyorum sizlerden

İnşallah canım 🤲🏻❤️🥹
Dualarda buluşalım..
Seninde duaların az kaldı sanırım..
Allah'a şükür 1 günde toplamışsın 🤲🏻🌹❤️

Çok şükür canım 🤲🕋🤍
Kalan Vakıa Suresi 8🕊️
Kalan Ayetel Kürsi 34 (11 okudum)❤️

Elimden geldiğince tamamlamaya çalışacağım. Belki okumaya devam eden olur yine kısmet. 🤲🧡

Yani yalnış anlamayın oglum normal bi kabızlık çekmiyor çok ciddi bi kabızlık yasıyoruz hep ilaç kullanıyoruz bağırsakları olması gereknden uzun yapamıyor çocugum ilaçlar bağısıklık yapıyor ve ise yaramıyor zamanla kücücük bebek zor bir süreç geciriyoruz oyüzden oğlum belki dua ile düzelir diye dua istiyorum sizlerden
Evet ben biraz bakındım konularınıza. Rabbim en acil sifalari nasip etsin sizlere anne ve çocuk içinde zor süreç. Şükrettikçe artacak nimetlerimiz, sağlığımız, biz dua ettikçe Rabbim yön verecek bizlere madden ve manen sifalanacagiz. 🤲🤲🤲🌸

Amin amin rabbim kimin ne derdi varsa derman olsun insallah birbirimize destek olursak herseyin üstesinden geliriz yer gök dua ile duruyor dua etmek kadar güzel birsey yok en makbul dualar hiç bilmediğiniz insanlara yaptığımız dualardır ben oyüzden görduğüm kadar kim ne isterse elimden geldiği kadar yaparım her zaman böyleyimdir

Çok şükür canım 🤲🕋🤍
Kalan Vakıa Suresi 8🕊️

Elimden geldiğince tamamlamaya çalışacağım. Belki okumaya devam eden olur yine kısmet. 🤲🧡
Birşey kalmamış canım çok şükür 🤲🏻❤️🌹
İlla ki alan olur Allah kabul etsin 🤲🏻🌺

Tamam ben basladım zaten burda arkadaslarında duaya ihtiyacı oluyor onlarıda yapıyorum bebeğim kücük olduğu için çokta kendimi veremiyorum baska çocuğumda var onunlada ilgileniyorum elimden geldiği kadar zaman buldukça yapıyorum gece uyuyo oluyorlar gece elimden geldiği kadar yapıyorum ayrıyettenten kuranda okuyorum istedimki baska kardeslerimizden de dua alayım kimin duasü kabul olur bilemeyiz rabbim bizleri duası kabul olan kullarından eylesin
Anladım canımm..
Allah kabul etsin niyetini tez zamanda şifa versin bebeğine 🤲🏻🌹
Dediğin gibi kimin duası kabul olur bilinmez ..
Ettiğin dualara Amin inşallah 🤲🏻🌹
Yanlış anlaşılmıyor, rahatsızlığın küçüğü büyüğü olmaz hele ki bebekler konusunda ben biraz hassasım..
O yüzden o gece yazdım size de dua okuyalım diye..
Kandilden sonra konu açacaktım ama arkadaşımızın annnesi rahatsız olunca onun için destek verdik ..
Bu şekilde..
Yer gök dua üzerine duruyor..
Tabi ki birbirimize destek olacağız her anlamda ...
Elimizden ne gelirse ..
Rabbim duası olmuş kul sevinci yaşatsın size tez zamanda şifa versin bekleyenlere de sizin bebeğinize de ..

Anladım canımm..
Allah kabul etsin niyetini tez zamanda şifa versin bebeğine 🤲🏻🌹
Dediğin gibi kimin duası kabul olur bilinmez ..
Ettiğin dualara Amin inşallah 🤲🏻🌹

Yanlış anlaşılmıyor, rahatsızlığın küçüğü büyüğü olmaz hele ki bebekler konusunda ben biraz hassasım..
O yüzden o gece yazdım size de dua okuyalım diye..
Kandilden sonra konu açacaktım ama arkadaşımızın annnesi rahatsız olunca onun için destek verdik ..
Bu şekilde..
Yer gök dua üzerine duruyor..
Tabi ki birbirimize destek olacağız her anlamda ...
Elimizden ne gelirse ..
Rabbim duası olmuş kul sevinci yaşatsın size tez zamanda şifa versin bekleyenlere de sizin bebeğinize de ..
Amin amin amin allah razı olsun hepinizden

Çok şükür canım 🤲🕋🤍
Kalan Vakıa Suresi 8🕊️

1 Vakıa Süresi üresi okudum 🌹
10 tane Ayetel Kürsi okudum 🌹
Kalan: 7 Vakıa Süresi 🌹
24 Ayetel Kürsi 🌹
Rabbim niyetini kabul etsin canım 🤲🏻🌸💜

Selamlar, ben 3 adet Vakıa okuyacağımı söylemiştim okudum. Allah yardımcınız olsun 🌺

B Bukre11 arkadaşım Blue_Black Blue_Black arkadaşımız zaten 45 almış daha o zaman Ayetel Kürsi bitmiş 🌺
Allah kabul etsin fazla fazla olmuş ..
Haberin olsun konuyu takip edelim 🫠
IMG-20230128-WA0011.jpg

Kizlarrrrrr ❤️
Allah hepinizden Ganiyyy Ganiyyy razı olsun.
Banka avukata devretmek için direniyor ödeme kolaylığı sağlamıyordu. Geçtiğimiz pazartesi aradılar. 36 ay taksit yapacaklarını söylediler maaşımı çok etkilemeyecek miktarda ödeyeceğim. (Faiz maalesef ki var. Faiz olayını ne yatırım ne borçta sevmiyorum mecbur kaldım.)
Dualarınız, dualarım cevap buldu Rabbim kabul etti. Allah hiç birinizi kendisinden başkasına muhtaç etmesin. Rizkinizi bol,hayatınızı hem maddi hem manevi bereketli kılsın.🤲🤲🤲🕊️🕊️🕊️🤍🤍🤍🕋🕋🕋

Kizlarrrrrr ❤️
Allah hepinizden Ganiyyy Ganiyyy razı olsun.
Banka avukata devretmek için direniyor ödeme kolaylığı sağlamıyordu. Geçtiğimiz pazartesi aradılar. 36 ay taksit yapacaklarını söylediler maaşımı çok etkilemeyecek miktarda ödeyeceğim. (Faiz maalesef ki var. Faiz olayını ne yatırım ne borçta sevmiyorum mecbur kaldım.)
Dualarınız, dualarım cevap buldu Rabbim kabul etti. Allah hiç birinizi kendisinden başkasına muhtaç etmesin. Rizkinizi bol,hayatınızı hem maddi hem manevi bereketli kılsın.🤲🤲🤲🕊️🕊️🕊️🤍🤍🤍🕋🕋🕋
Maşallah çok sevindim😊

X