Nöbetçi Muhabbetçi

sildim :KK53:
ooo maşallah. epey bi ara vermişsin. kız mı erkek mi yeni aile üyesi

aslinda 2014 dusunmustum ikinciyi ama 2014 yazin mol geblik gecirdim. o olsaydi 2015 mart dogumlu olacakti nasip olmadi. kiz ikinci oglum oldu diom ya :KK48: ikinciside erkek :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
cok zormu be iki cocuklu olmak buyumesini dort gozle bekliyom :mad:

yaaa hiç dikkat etmemişim,:KK45:

geçmiş olsun.
geç olsun güç olmasın.
biraz zor tabi iki çocuk ama sen üstesinden gelirsin:KK39:

odam kalabalık biraz o yüzden konsatrasyon sorunu çekiyorum biliyo musun,

hele siyasette kafamı toplayıp yazamıyorum bir türlü :KK45:

yaaa hiç dikkat etmemişim,:KK45:

geçmiş olsun.
geç olsun güç olmasın.
biraz zor tabi iki çocuk ama sen üstesinden gelirsin:KK39:

odam kalabalık biraz o yüzden konsatrasyon sorunu çekiyorum biliyo musun,

hele siyasette kafamı toplayıp yazamıyorum bir türlü :KK45:
saol cnm mecbur ustesinden gelcem :)
girme kiz siyasete mapislara dusersin :)
hic sevmiyorum siyaset bolumune yazmayi.

saol cnm mecbur ustesinden gelcem :)
girme kiz siyasete mapislara dusersin :)
hic sevmiyorum siyaset bolumune yazmayi.
yorum yapmayı seviyom be arkadaş : )))))))))

demi anne olunca mecbur üstesinden geliyoruz. hayat bir bilgisayar oyunu bizde levelleri geçmeye çalışan mario yuz : ((

Selamlar canlar
Hazalcım benim büyük 5 yasına girdi küçük mart atında 2 yaşında olacak inşallah.
Hayırlı olsun bebişin sağlıcakla büyüsün inşallah.
Datlum cadum erkek kardeşim 17 sine girdi annem halen bu çocuk ne Zaman büyüyecek diyor:KK43:

buyuyunce ben babalarina teslim etcem artik :)
inşallah hadi bakalım : )
Selamlar canlar
Hazalcım benim büyük 5 yasına girdi küçük mart atında 2 yaşında olacak inşallah.
Datlum cadum erkek kardeşim 17 sine girdi annem halen bu çocuk ne Zaman büyüyecek diyor:KK43:

hoş geldin canım, sen büyütmüşsün maşllah

ooooo daha çok zamnımız var desen : ))

Selamlar canlar
Oyy sen büyütmüssun cnm darısı bana artık büyükler aynı yadtalar cnm seninle 2010 kasim anasiyiz gerçi benimki 30 ekimde geldi :KK66:

oyy ust uste getirmissin ALLAH hayirli uzun omurler versin. benimki daha bir aylikbide bes yasinda oglum var zor as ediyorum ikisiyleki oglum buyuk baya ona ragmen asiri yogunum. ALLAH kolaylik versin tum annelere zor ama gececk bu gunler.

iyiz canim sen nasilsin sukur toplanabildik kizlarin nasil kucugu ne kadarlik oldu :KK68:

toplaniyoruz cadum sahmeran ask bocugum ceyda brownimde geldimi kadro tamamdir:KK68:

merhaba hosgeldin.

parissss :KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:
yaw su kirkli halimle ana parisi hatirlatma bisi yapamiyom zaten :mad:
iyiz canm sen nasilsin minik prensesin nasil simaydi demi adi o_O ikinci varmi dusunuyonmu?
:KK68::KK68::KK68::KK68:

cossun yine buralar artik ya baya ara verdik :KK9:

hahahahah parisli günler ne günlerdi demi :))))))
evet simaydı ilk prensesimin adı 3,5 yaşında şuan...ikinc prensesimde 10 aylık Şubatta Allahın izniyle 1 yaşına girecek

unutmuşum gı kk yı ifade ekleyemedim toplu alıntıda :)))

ooo kimler gelmiş:KK74:

eh yeter artk suskunluk demi:KK71:

hepinize günaydınnnn:KK54:

datlumcadım nasılsın facede eklisin emme hiç aktif deelsin..neler yapıyon nasılsınn biloooom :)))

Selamlar canlar

policim tatlım maşallah senin ikinci büyümüş bileee cinsiyeti neydi?

hahahahah parisli günler ne günlerdi demi :))))))
evet simaydı ilk prensesimin adı 3,5 yaşında şuan...ikinc prensesimde 10 aylık Şubatta Allahın izniyle 1 yaşına girecek

unutmuşum gı kk yı ifade ekleyemedim toplu alıntıda :)))

datlumcadım nasılsın facede eklisin emme hiç aktif deelsin..neler yapıyon nasılsınn biloooom :)))

policim tatlım maşallah senin ikinci büyümüş bileee cinsiyeti neydi?
Kız ne ara ikinciyi yaptın miniğim büyüse bi buranın kısindan gına geldi gerçi daha kar başlamadı bi başlasa en büyük bunalım o zaman
Çalışmaya devammi canım?

X