Aile Planlaması Nolur bi bakarmisiniz?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Mehrii34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2021
5.709
2.450
Arkadaslar 1 veya 2 saat önce hamilelik testi alip yaptim pco hastasiyim 2 yildir deniyoruz olmuyor hormon tedavisine duphaston ile basliyali 3 haftaya yakin oluyor uzun zamandir adet olmuyordum adetimden sonra iliskide bulunduk korunmuyoruz ama esim bilerekde icine birakmadi birakmamasina ragmen olusabilirmi bebek? Birde testimin sonucunu buraya yüklicem ben hayalet cizgi görebiliyorum ama resimde belli olmuyor nedense.

Rabbim isteyen kimsenin kucagini boş birakmasin bu arada 🙏

Eklentiler

• 20210927_200929.jpg
    20210927_200929.jpg
    282,9 KB · Görüntüleme: 168
Aynen hayalet cizgisi var, alman testler aslinda Cok Cok Iyi Ben kendim orda dogdum büyüdüm bendede Tam öyle olmustu Ve doktor dediki henüz Cok erken birsey göremiyorum 10 gün Sonra tekrar bakti resmen hamileydim Nasil sevindim🥰 Insallah Allah sizede nasip eder 💖

Aynen hayalet cizgisi var, alman testler aslinda Cok Cok Iyi Ben kendim orda dogdum büyüdüm bendede Tam öyle olmustu Ve doktor dediki henüz Cok erken birsey göremiyorum 10 gün Sonra tekrar bakti resmen hamileydim Nasil sevindim🥰 Insallah Allah sizede nasip eder 💖
Evet bende almanyadayim dogum büyüdüm canim aslinda yeni evliyim yeni yeni yapiorum bu testlerden suan kalbim durcak gibi oluyor ama okadar kafami karistirdi ki test böyle alltaki yansima gibi duruyor ama degilde gibi ne yapicami sasirdimm😭

Arkadaslar 1 veya 2 saat önce hamilelik testi alip yaptim pco hastasiyim 2 yildir deniyoruz olmuyor hormon tedavisine duphaston ile basliyali 3 haftaya yakin oluyor uzun zamandir adet olmuyordum adetimden sonra iliskide bulunduk korunmuyoruz ama esim bilerekde icine birakmadi birakmamasina ragmen olusabilirmi bebek? Birde testimin sonucunu buraya yüklicem ben hayalet cizgi görebiliyorum ama resimde belli olmuyor nedense.

Rabbim isteyen kimsenin kucagini boş birakmasin bu arada 🙏
Bende çok silik çizgi gördüm kaç dk çıktı belki kurumadir gebelik oluşma ihtimali yüksek geri çekilme korunma yöntemi değildir

Bende çok silik çizgi gördüm kaç dk çıktı belki kurumadir gebelik oluşma ihtimali yüksek geri çekilme korunma yöntemi değildir
Yani 2 dakika bekledim ikinci cizgi göremeyince üzüldüm kutusuna koydum atarim diye banyoda kalmis seytan dürttü görünce yine cikardim kutudan böyleydi alltaki arti yansimasi gibi duruyor ama degilde gibi 1 saat sonra filan cikardim kutudan

Yani 2 dakika bekledim ikinci cizgi göremeyince üzüldüm kutusuna koydum atarim diye banyoda kalmis seytan dürttü görünce yine cikardim kutudan böyleydi alltaki arti yansimasi gibi duruyor ama degilde gibi 1 saat sonra filan cikardim kutudan
Genellikle 5 dk içinde çıkan sonuç doğru oluyor adetinize kaç gün var

Genellikle 5 dk içinde çıkan sonuç doğru oluyor adetinize kaç gün var
Adetlerim düzensiz ben bir senedir adet olmuyordum en son 2 hafta önce olmustum ilacdan sonra doktorum söktürücü vermisti tarlusal bide duphaston verdi suanda bu durumun icindeyim test kafami cok karistirdi

Adetlerim düzensiz ben bir senedir adet olmuyordum en son 2 hafta önce olmustum ilacdan sonra doktorum söktürücü vermisti tarlusal bide duphaston verdi suanda bu durumun icindeyim test kafami cok karistirdi
Kan verme imkanınız var mi

Evet bende almanyadayim dogum büyüdüm canim aslinda yeni evliyim yeni yeni yapiorum bu testlerden suan kalbim durcak gibi oluyor ama okadar kafami karistirdi ki test böyle alltaki yansima gibi duruyor ama degilde gibi ne yapicami sasirdimm😭❤Öylemin
Evet bende almanyadayim dogum büyüdüm canim aslinda yeni evliyim yeni yeni yapiorum bu testlerden suan kalbim durcak gibi oluyor ama okadar kafami karistirdi ki test böyle alltaki yansima gibi duruyor ama degilde gibi ne yapicami sasirdimm😭
Öylemi, memnun oldum. Ben olsam yarin sabah hemen eczaneye giderdim CLEARBLUE Bir test var onu morgenurinle bi dene das wird sicherer sein dann

Yapmaaa, kiz Niye böyle bisey yapiyorsunki. Ben burda 5 senedir yasiyorum ve inan bana hic doktorlara gitmek istemiyorum burda 😞 neler yasadim Ben ya.. artik 2 senedir almanyada Kontrollere gidiyorum
Benimde burdaki doktor burnumdan getirdi evlendigim günden beri adet görmemeye basladim 25 kilo aldim ayi gibi oldum hormon ala ala bide polikistik over sendromu da var sekerimde varmis türkiyedeki doktorum bana bi ilac verdi bi adet oldum hic sorma bir senedir olmuyordum türkiye bu konuda on numara yemin ederim ak sakalli dede gelse doktorumu degismem ❤🤌

Silik gördüm bende 🤩 bi kaç gün sonra tekrarkayın hayırlı olsun

X