Aile Planlaması Nolur bi bakarmisiniz?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Yapmaaa, kiz Niye böyle bisey yapiyorsunki. Ben burda 5 senedir yasiyorum ve inan bana hic doktorlara gitmek istemiyorum burda 😞 neler yasadim Ben ya.. artik 2 senedir almanyada Kontrollere gidiyorum
Biz Türk doktorlar sizi memnun edemediğimiz için o kadar üzüldük ki şimdi, tüh… gece uyuyamam ben üzüntüden ama 😔

Bu arada sitede Türkçe dışında başka bir dilde konuşmak, yorumlaşmak yasak hanımlar.

Biz Türk doktorlar sizi memnun edemediğimiz için o kadar üzüldük ki şimdi, tüh… gece uyuyamam ben üzüntüden ama 😔

Bu arada sitede Türkçe dışında başka bir dilde konuşmak, yorumlaşmak yasak hanımlar.
Nekadar sacma sapan bir yorum atmissiniz nekadar kinlisiniz böyle siz !! Burda hepimiz kadiniz konu hastalik veya aile planlamasi burda herkes moral ariyor bende tam tersi almanyadayim türkiyede tedaviye gidip geliyorum ama davranisiniz cok yanlis insanlar istedigi dilide konusabilir bu özgürlügü kisitlicak haki siz nerden buluyorsunuz sizde ögrenin baska dil ne var bunda !! site rahatsiz olursa bizi zaten devre disi birakir ama bukadar zehirli olmayin du bist einfach so giftig!! :KK66:

Nekadar sacma sapan bir yorum atmissiniz nekadar kinlisiniz böyle siz !! Burda hepimiz kadiniz konu hastalik veya aile planlamasi burda herkes moral ariyor bende tam tersi almanyadayim türkiyede tedaviye gidip geliyorum ama davranisiniz cok yanlis insanlar istedigi dilide konusabilir bu özgürlügü kisitlicak haki siz nerden buluyorsunuz sizde ögrenin baska dil ne var bunda !! site rahatsiz olursa bizi zaten devre disi birakir ama bukadar zehirli olmayin du bist einfach so giftig!! :KK66:
:olamaz: Keşke okuduğunuzu anlayabilseydiniz. Meselenin sizin yazdıklarınızla alakası bile yok.

Yabancı dil bilmediğimi nereden çıkardınız?

Ancak site kuralları gereği yabancı dil topiği haricinde Türkçeden başka dil konuşmak yasak.

Zehirli lafını aynen size iade ediyorum.

Herkes kendi karakterini yansıtıyor bu nicklerin ardında aslında. Siz de kendinizi yansıttınız, bir daha yorumlaşmak isteyebileceğim birisi değilsiniz.

Polemiğe mahal vermeye gerek yok. Size iyi forumlar.

Hanımlar,
forum dili Türkçe'dir, kurallar gereği yabancı dil topikleri dışında Türkçe harici yazmak yasak olmakla birlikte polemiğe girmek de yasaktır.

Arkadaslar 1 veya 2 saat önce hamilelik testi alip yaptim pco hastasiyim 2 yildir deniyoruz olmuyor hormon tedavisine duphaston ile basliyali 3 haftaya yakin oluyor uzun zamandir adet olmuyordum adetimden sonra iliskide bulunduk korunmuyoruz ama esim bilerekde icine birakmadi birakmamasina ragmen olusabilirmi bebek? Birde testimin sonucunu buraya yüklicem ben hayalet cizgi görebiliyorum ama resimde belli olmuyor nedense.

Rabbim isteyen kimsenin kucagini boş birakmasin bu arada 🙏
Bende gördüm gibi umut vermek istemem canım ama bi kan testi mi versen 😘

:olamaz: Keşke okuduğunuzu anlayabilseydiniz. Meselenin sizin yazdıklarınızla alakası bile yok.

Ancak site kuralları gereği yabancı dil topiği haricinde Türkçeden başka dil konuşmak yasak.

Herkes kendi karakterini yansıtıyor bu nicklerin ardında aslında. Siz de kendinizi yansıttınız, bir daha yorumlaşmak isteyebileceğim birisi değilsiniz.

Polemiğe mahal vermeye gerek yok. Size iyi forumlar.

Polemiğe mahal vermeye gerek yok. Size iyi

Hanımlar,
forum dili Türkçe'dir, kurallar gereği yabancı dil topikleri dışında Türkçe harici yazmak yasak olmakla birlikte polemiğe girmek de yasaktır.
Kimseye bi zarari yok tasasida kimseye kalmamis o yasak bu yasak aman öldüm geberdim buraya giremem diye disarida bir hayat var hayat bunlarin hepsi korona birikntisinden🤣🤣

Kimseye bi zarari yok tasasida kimseye kalmamis o yasak bu yasak aman öldüm geberdim buraya giremem diye disarida bir hayat var hayat bunlarin hepsi korona birikntisinden🤣🤣
Üye olurken "okudum, kabul ediyorum" u işaretlediğiniz Kullanım Sözleşmesinden alıntıdır:
  • Forumumuz kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır. Üyeler buraya kendi özgür iradeleriyle geldiklerine göre forum kurallarına uymak durumundadırlar. O yüzden bu çerçeve dahilinde hareket etmeyi kabul eden üyelerimize saygılarımızı, sevgilerimizi sunuyoruz. Aksini düşünenlere de elimizden yolunuz açık olsun demekten başka bir şey gelmemektedir. Forumumuz belirlenmiş olan kurallara uymayı reddeden kullanıcılara hizmet vermek zorunda değildir.
  • Kullanıcıların kendi yararları göz önünde tutularak hazırlanan bu kurallar tartışmaya açık değildir.
  • Foruma üye olan kullanıcılar bu metni okumamış olsa da tüm kurallara uymayı kabul etmiş sayılır. Bu kurallar tüm kullanıcılar için bağlayıcı niteliktedir.
Forum Manifestosunun ilk maddesi:
I) Forum Dili "Türkçe" dir. Yabancı dil başlıkları hariç konu ve cevaplar Türkçe olmalıdır. Forum'da siyasi içerikli yazı, siyasi propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar yazılamaz. Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.

Lütfen kurallara uyunuz.

X