Nolur tavsiye verin çok acı çekiyorum çok pişmanım

Bu ne demek? Iliski harici herseyi yaptik mi?

Kaldiki ne fark eder? Ondan once yasadigin birseyse onu neden bu kdr geriyor?
Öpü...k oldu hata hatadır büyüğü küçüğü olmaz çok pişmanım ben salaklığıma yanıyorum öyle biri değilim yani gerçekten nasıl oluyor anlamıyorum çok pişmanım kendimden tiksiniyorum

yani seni suçlaması saçma olur en baştan başlamamalıydı arkadaşının eski sevgilisiyle bence sevgilin de hata var
En baştan da bizim onla olan durumumuzu az çok bilerek başladı üstelik ilişkiyi herkese karşı dimdik ayakta ve yanımda durdu sonradan her şey kötüye sardı gelip buna abartarak anlattılar susmadılar olandan fazlasını ve yanlışını anlattılar inandı.

sevmeyen insandan hayir gelmez. sevse zaten seni birakmazdi. acini anlayabiliyorum ama unutmaya bak ve yeni bi sayfa ac. daha iyileri karsina cikicak diye umut et. kurslara vs git kendine ugras bul arkadasim

sevmeyen insandan hayir gelmez. sevse zaten seni birakmazdi. acini anlayabiliyorum ama unutmaya bak ve yeni bi sayfa ac. daha iyileri karsina cikicak diye umut et. kurslara vs git kendine ugras bul arkadasim
Hatalarımı unutamadı sevmiyom dese de sevdiğini hissediyorum.. beni affedemedi ve asla affetmicem dedi aramızda ki diğer problemler artı bu çok ağır oldu bıraktı... dua edin siz düzelmesi için olur mu? Duanıza ihtiyacım var.. unutmak ya da başka biri olsun istemiyorum sadece bunları unutmasını mutlu olmayı istiyorum

Simdi etik acidan biriyle birliktelik yasadiktan sonra onun arkadasiyla yeni bir iliskiye baslamaniz dogru degil.ta en basindan yapmissiniz hatayi
O da hatalı o da bilerek başladı sonradan aylar sonra patladı tüm sorunlar... valla sevdim bir kere keşke sevöeseydim ama seviyorum çok

Öpü...k oldu hata hatadır büyüğü küçüğü olmaz çok pişmanım ben salaklığıma yanıyorum öyle biri değilim yani gerçekten nasıl oluyor anlamıyorum çok pişmanım kendimden tiksiniyorum
Biz az önce birbirimize girdik ama ben beni sevdiğini ve herkes gibi olmayacağımızı biliyorum, insanlar ne olursan olsun gerçekten seviyorsa kopmazlar. Sabrın sonu selamet derler Birbirimize artık iyi gelmiyoruz o yüzden bu verdiğin karar belki de bu dönemde en doğru karar ama mesafeler dediğin gibi ya kenetler ya koparır... kararına saygı duyup bende uzaklaşacağım... yeni yıla küs girmek olmaz. Ben yürekten sevdiğim insanı bir ömür sessizce beklerim, dualarım bize, her şeye rağmen yanımda olacağını biliyorum, yanında olacağımı biliyorsun o yüzden görüşmek üzere, Mutlu yıllar (cevap vermek zorunda değilsin şayet düşüncelerimde yanılıyorsam verme), az önce bunu yazdım küs girmedik zaten mutlu yıllar dedi

O da hatalı o da bilerek başladı sonradan aylar sonra patladı tüm sorunlar... valla sevdim bir kere keşke sevöeseydim ama seviyorum çok
Onun hatasi sizi baglamaz sizz basli basina bir bireysiniz. Sevmek falan hepsi hikaye. Hayatta sevgiden daha degerli olgular var. Arkadaslik gibi. Neyse unutulur zamanla. Hayirlisi

Peki bu kişi sizin, onun arkadaşı ile yaşadıklarınızı yeni mi öğrendi, yoksa en başından beri biliyor muydu ?

Hatalarımı unutamadı sevmiyom dese de sevdiğini hissediyorum.. beni affedemedi ve asla affetmicem dedi aramızda ki diğer problemler artı bu çok ağır oldu bıraktı... dua edin siz düzelmesi için olur mu? Duanıza ihtiyacım var.. unutmak ya da başka biri olsun istemiyorum sadece bunları unutmasını mutlu olmayı istiyorum

Ne hatası yahu, eski ilişkiler ne zamandan beri hata oluyor
Kaldı ki bunu bilerek başlamış ilişkiye
Etik olarak aynı ortamda arkadaş olan insanlarla birlikte olmak doğru değil zaten
Tüm bunlar bir yana, bu kadar onurunu kıran bir adama hala sevgi beslemen hayret verici
Sana geri gelse ne olacak, sürekli başına kakacak, bu zihniyette insanlardan uzak dur hemde kilometrelerce

Peki bu kişi sizin, onun arkadaşı ile yaşadıklarınızı yeni mi öğrendi, yoksa en başından beri biliyor muydu ?
En başında biliyormuş yani mesajlarımızı okutmuş o şahıs ona biz tanışmadan evvel ama sonra biz beraber olunca bir bin katıp ağzımıza ettiler çocuk bana hayatımı si..n dedi ya

X