Nolur tavsiye verin çok acı çekiyorum çok pişmanım

Erkeklerin çoğu böyledir. Kendi yaşadıklarını gururla, üstüne kata kata anlatırlar. Ama söz konusu sevgiliye, kız kardeşe geldi mi ? el ele tutuşmak bile namus meselesidir. Kaç yaşındasın bilmiyorum ama belli ki genç bi arkadaşsın. İlerde sana yapılan bu muameleye karşı bu kadar pasif karşılık verdiğin için, kendini suçladığın ve üzdüğün için çok kızacaksın.
Geçmişte yaşadıklarına 'bana göre' hata değil. Ama kimisinin manevi, kimisinin ailevi, kimisinin dini değerlerine göre hata olabilir. Sen de illa hata olarak göreceksen 'en azından' bu filtrelerden geçirip de.. Ama asla bi erkeğin seni bu şekilde etiketlemesine izin verme.. Emin ol o çok daha fazlasını yaşamıştır/yaşayacaktır. Öyle olmasa bu kokuşmuş zihniyetle sana ahlak bekçiliği yapmazdı.
Haklısın ama çok seviyorum kalbime söz geçmiyor

Muhatap olma kes ilişkini önüne bak. Dünyada adam mı kalmadı. Bir insan seni gerçekten seviyorsa her şeyinle sever zaten. Böyle saçmalayıp aşağılamaz. Bu hakkı ona verme.
Zor olsa da geçecek biliyorum onsuz da olur o olmasa da olur illa o olmak zorunda da değil biliyorum ama onu istiyorum maalesef

Bilerek baslamis da.Sevgiliyken birseyler yasanabilecegini de hesaba katsaymis keske
Kendi baslamis kendi bitirmis.Hic oyalamasaymis seni kendine asik etmeseymis madem simdi buyuzden gidecekse.Srfsz.
Onu geri istiyorum bunlar geçsin istiyorum bende de salaklık var hala istiyorum seviyorum

Onu geri istiyorum bunlar geçsin istiyorum bende de salaklık var hala istiyorum seviyorum

Tabi geri iste. Biraz daha aşağılan. Hatta her fırsatta yüzüne vursun. Çok karakterli bir davranış olur. Kendini buna layık görüyorsan yapacak bir şey yok. Hakkında hayırlısı.

Ondan önce yaşadım yani o hayatımda yokken oldu her şey...

Ondan önce arkadaşıyla birşeyler yaşadın,onla da birşeyler yaşadın.onun arkadaşını unuttuğun gibi onunda unutursun ama bundan sonra yaşadıklarına dikkat et. üstelik daha 19 yaşındasın. Bu yaş için yaşanmışlıkların biraz fazla.

Ondan önce arkadaşıyla birşeyler yaşadın,onla da birşeyler yaşadın.onun arkadaşını unuttuğun gibi onunda unutursun ama bundan sonra yaşadıklarına dikkat et. üstelik daha 19 yaşındasın. Bu yaş için yaşanmışlıkların biraz fazla.
vArkadaşı bir hataydı onu sevmiyordım kandırıldım ve yaşadık çok pişmanım... bu kocaman 9 ay ve çok seviyorum. Haklısın bu yaşında çok fazla salak kafam çok kızıyorum kendime

Belki döner, belki gider, belki döndüğünde sen istemezsin. Belki başka biri girer hayatına dönsün istemezsin...
İkinizin yaşının da genç olduğunu düşünürsek belki bir gün o da ne kadar saçma ve ergence davrandığını anlayacak...
Şimdi sana ne söylesek de 'seviyorum' diyeceksin :) Gençlik...

İlerleyen günlerde ne yaşarsan yaşa ama en azından naçizane önerim, şunları kulağına küpe et olur mu ?
Hiç kimsenin sana kendini değersiz hissettirmesine izin verme. Hatalarının arkasında dur 'yaşadım bitti gerisi beni ilgilendirir' de. Yaptıkların için kimseden af dileme. Sen ne kadar ezdirirsen kendini, ne kadar kabullenirsen yaşadıklarının hata olduğunu, o kadar ezilir ve yargılanırsın. Bir de 9 aya o kadar anlam yükleme, benim ilk ilişkim 3 yıl sürmüştü şimdi dönüp bakınca keşke 3 gün bile sürmeseymiş diyorum :) O dönemler yapılabilecek onca güzel şey varken ben saftirik saftirik aşk entrikalarıyla uğraşmışım. Pff :işsiz:

Ben temizim bunu kendim biliyorum aklım ve kalbim çok başka şeyler diyor işte valla çok zıt
İşte raporu al önüne at, veya resmini çek gönder. Yani rest çek ama geri dönme bir süre. Senin bildiğini o da bilsin, demek ki çok büyük yalanlar dönmüş senin bunu ispatlayıp sonrada resti çekmen lazım yoksa bu iş çözülmez.

Belki döner, belki gider, belki döndüğünde sen istemezsin. Belki başka biri girer hayatına dönsün istemezsin...
İkinizin yaşının da genç olduğunu düşünürsek belki bir gün o da ne kadar saçma ve ergence davrandığını anlayacak...

İlerleyen günlerde ne yaşarsan yaşa ama en azından naçizane önerim, şunları kulağına küpe et olur mu ?
Hiç kimsenin sana kendini değersiz hissettirmesine izin verme. Hatalarının arkasında dur 'yaşadım bitti gerisi beni ilgilendirir' de. Yaptıkların için kimseden af dileme. Sen ne kadar ezdirirsen kendini, ne kadar kabullenirsen yaşadıklarının hata olduğunu, o kadar ezilir ve yargılanırsın. Bir de 9 aya o kadar anlam yükleme, benim ilk ilişkim 3 yıl sürmüştü şimdi dönüp bakınca keşke 3 gün bile sürmeseymiş diyorum :) O dönemler yapılabilecek onca güzel şey varken ben saftirik saftirik aşk entrikalarıyla uğraşmışım. Pff :işsiz:
Çok seviyorum beni iyi anladım dus et bana nokır

İşte raporu al önüne at, veya resmini çek gönder. Yani rest çek ama geri dönme bir süre. Senin bildiğini o da bilsin, demek ki çok büyük yalanlar dönmüş senin bunu ispatlayıp sonrada resti çekmen lazım yoksa bu iş çözülmez.
Kendimi o kadar küçültemem ne resmi at diyorsun anlamadım bile

Napmalıyım ben

Ben sevgiline hak verdim. Onun ilki sensin senin ilkin o değil. Bir de üstüneüstük arkadaşıyla ilişki yaşamışsın. Bırak cinsellik yaşamayı daha önce arkadaşımla sevgili olduklarını öğrensem benim için de ayrılık sebebi. Bir de sanırım senden de öğrenmemiş başkasından öğrenmiş bu daha da ağır olmuş.

Bence sizin iş olmaz. Unut demeyin diyorsun ama unut. Devam etseniz de mutlu olamazsınız.

Dilerim en güzel yaşında, tecrübelerini en az acıyla edinirsin :) Ne yaparsan yap o kalp illa kırılacak. Hangimizin kırılmadı ki. Gün gelecek onu bile özleyeceksin :)
Yeni yılın kutlu olsun, sevgiler :KK200:

X