Nolur yardım edinnn :'(

Açıkçası tamamıyla kalben verdiğim bi karar değil. Her yönüyle çok düşündüm. Kafa yapılarımız zevklerimiz vs herşeyimiz birbirimize uyuyor. E tabi birde kalbimiz uyuyor. Seviyoruz yani. Dünyada sevmekten sevilmekten daha güzel birşey yok bence. Bilmiyorum cok mu yanlış düşünüyorum... :KK43:
bilmiyorum inşallah yanlış karar vermiyorsundur ama aileler istemiyorsa cidden sıkıntı oluyor :KK14:

bilmiyorum inşallah yanlış karar vermiyorsundur ama aileler istemiyorsa cidden sıkıntı oluyor :KK14:

Zaten evlendikten sonra ailelerle çok sık görüşmeyeceğiz. İkimizin ailesindende uzakta olacağız. Benim kursum olacak onun işi. Bize kimse karışmayınca herşey yolınds gidiyor. Ama benim ailem devreye girince bişeyler oluyor. Çok yoruldum. Tek duam bian önce hayırlısıyla düğünümü yapmak :KK43:

Zaten evlendikten sonra ailelerle çok sık görüşmeyeceğiz. İkimizin ailesindende uzakta olacağız. Benim kursum olacak onun işi. Bize kimse karışmayınca herşey yolınds gidiyor. Ama benim ailem devreye girince bişeyler oluyor. Çok yoruldum. Tek duam bian önce hayırlısıyla düğünümü yapmak :KK43:
canım o iş öyle olmuyor işte benim halam bizim evimize taa almayalardan müdehale ediyor hiçbirşey pembe değil amacım içini karartmak değil yanlış anlama sadece gerçekleri söylüyorum teyzem de böyle diyerek evlendi şimdi babam bacaklarımı kırsaymış da gene de vermeseymiş diyor o kadar çok üzülüyorum ki başka kimsenin canı yanmasın istiyorum inşallah çok mutlu olursun

Ben yeni üye oldum. Eskiden üye olmadan takip ediyordum. Ancak harflerin bu kadar önemli olduğunu bilmiyordum. O yüzden hepinizden tek tek özür dilerim arkadaşlar. Ben hocayım. İsmimden de anlaşılıyordur herhalde. Sözlümün de iki mesleği var. Şuan çalıştığı yerde 3000 maaş alıyo. Ben gözü yüksekte olan bi insan değilim. Ailemin tek kızı da değilim. Çok zengin lüks bi hayat da yaşamadım. Benim tek istediğim mutlu olmak. Evlenecegim insanla memleketlerimiz cok uzak. Ailem bu yüzden istemiyor. Yoksa çok iyi tanıyıp bildiklerinden değil. Babam için zaten kızını evlendirmek sorun. Ablam görücü usulü evlendi ama ona da aynısını yaptı. Ayrıca ben akciğer hastasıyım. O beni böyleyken bile bırakmadı. Bana olan sevgisini defalarca ıspatladı. Sıkıntı strestn uzak durmam gerekiyor. Müstakbel kaynanam beni çok seviyor. Sürekli arıyor halimi hatrımı soruyor. Ondan yana sıkıntım yok. Ama napcamı bilmiyorum. Tavsiye veremesenizde dua edin nolur. Cok ihtiyacım var :KK43:
Allah şifa versin, akciğerinizde ne var?

Peki nereden hangi şehre gidecek misin? Çocuğun ailesi ile yakın mı oturacaksın?

Allah şifa versin, akciğerinizde ne var?

Peki nereden hangi şehre gidecek misin? Çocuğun ailesi ile yakın mı oturacaksın?

Akciğer kanseri canm. Antalya da işi orda oturcaz. Hayır ikimizin ailesi de bize uzak olcak. Nişanlım maraş lı. Bende trabzon

canım o iş öyle olmuyor işte benim halam bizim evimize taa almayalardan müdehale ediyor hiçbirşey pembe değil amacım içini karartmak değil yanlış anlama sadece gerçekleri söylüyorum teyzem de böyle diyerek evlendi şimdi babam bacaklarımı kırsaymış da gene de vermeseymiş diyor o kadar çok üzülüyorum ki başka kimsenin canı yanmasın istiyorum inşallah çok mutlu olursun

İnşallah herkes çok mutlu olurr :'( evet bazen öyle durumlar okuyor. Ama ben çok mutlu olanları da gördüm. Uzaktalar ama pişman değiller. Nişanlım değişken bi insan hiç degill. Oda bende işimize karışılmasını hiç sevmiyoruz. Zaten onun ailesi karışamıyor. Bizimkiler laz damarlı tabi herşeye karışıyor :KK43:

Akciğer kanseri canm. Antalya da işi orda oturcaz. Hayır ikimizin ailesi de bize uzak olcak. Nişanlım maraş lı. Bende trabzon
Bu genç yaşta :KK43: Rabbim den acil şifa dilerim.

Onlar da bence hastalığınız yüzünde gözlerinin önünde olmanızı istiyorlardır. Tatlı dille konuşun. Ne zaman isterseniz gelip ziyaret edersiniz falan diyin. En önemlisi stres yapıp, üzülmeyin. Herşey bir şekilde olacağına varıyor. Hafız olarak siz çok daha iyi biliyorsunuzdur zaten.

Bu genç yaşta :KK43: Rabbim den acil şifa dilerim.

Onlar da bence hastalığınız yüzünde gözlerinin önünde olmanızı istiyorlardır. Tatlı dille konuşun. Ne zaman isterseniz gelip ziyaret edersiniz falan diyin. En önemlisi stres yapıp, üzülmeyin. Herşey bir şekilde olacağına varıyor. Hafız olarak siz çok daha iyi biliyorsunuzdur zaten.

Evet malesef ciğer yetersizliğinden ve sıkıntıdan oldu. Ama bunu ben tercih ediyorum. Ailemle çok iyi anlaşabilen bi evlat değilim. Hafız olmak yetmiyor galiba :KK43: dua etmekten gözümde yaş kalmadı.

Evet malesef ciğer yetersizliğinden ve sıkıntıdan oldu. Ama bunu ben tercih ediyorum. Ailemle çok iyi anlaşabilen bi evlat değilim. Hafız olmak yetmiyor galiba :KK43: dua etmekten gözümde yaş kalmadı.
Ya yapma böyle...evleneceksin, kurucaksın düzenini bir şekilde. Ailen de kabullenecek, alışacak.
Ama böyle ağlayarak daha hasta olursan, o zaman asıl dert olur.
Tevekkül et, hayırlısını iste. :KK200: Herşey gönlünce olsun inşallah.

Dedigin herseyi benim tipa tip aynisini inanamiyorum :KK42: cok zor bir durum ALLAH yardimcin olsun yasayan bilir

Dedigin herseyi benim tipa tip aynisini inanamiyorum :KK42: cok zor bir durum ALLAH yardimcin olsun yasayan bilir

Amin seninde yardımcın olsun canm. Gerçekten yaşayan bilirr. Ailemi kırmak üzmek istemiyorum. Bazen o kadar sinirleniyorum ki kaçıp gidesim geliyo :KK43:

Ya yapma böyle...evleneceksin, kurucaksın düzenini bir şekilde. Ailen de kabullenecek, alışacak.
Ama böyle ağlayarak daha hasta olursan, o zaman asıl dert olur.
Tevekkül et, hayırlısını iste. :KK200: Herşey gönlünce olsun inşallah.

İnşallha hayırlısıyla en çok istediğim o zaten. Ayrıca ben eğitimim boyunca yatılı yerlerde okudum. Ailem benden ayrı kalmaya zaten alışıkk

Bizde her şeyi tek başımıza yaptık neredeyse. benim annemde kv takıktı. hatta bana da taktırıyordu bazen.
nişan dönemini fazla uzun tutmayarak daha az zararla kurtulabilirsin bu durumdan. yoksa daha çok arada kalıyor insan.

Bizde her şeyi tek başımıza yaptık neredeyse. benim annemde kv takıktı. hatta bana da taktırıyordu bazen.
nişan dönemini fazla uzun tutmayarak daha az zararla kurtulabilirsin bu durumdan. yoksa daha çok arada kalıyor insan.
Elimde olsa yarın düğünmü yaparım tatlım ama öalesef yaza kadar beklemk zorumdayım. Kayınpederim be kayınlarım elini asla cebine atmıyor. Zavallı nişanlım herşeyi tek başına yapacak

Elimde olsa yarın düğünmü yaparım tatlım ama öalesef yaza kadar beklemk zorumdayım. Kayınpederim be kayınlarım elini asla cebine atmıyor. Zavallı nişanlım herşeyi tek başına yapacak

Canım ev kurana Allah yardım ediyor korkma. yaza kadar derken sezonun başı mı ortası mı yapmayı düşünüyorsunuz düğünü?

Ayni gorusteyim. Ailenin gordugu seyleri sen goremiyosun. Onlar seni dusunur her zaman.,. Onun ailesi de olumsuz.. Ne iliskisinden bahsediyosunki

Onun ailesi olumsuz değil ki sadece maddi yönden destek vermiyorlar. Benimkiler de tanımıyoruz uzağa kız verilmez diye vermiyor. Çocuk gayet efendi zeki çalışkan. Bnu ben değil onu tanıyanlar söylüyor.

X